Dodaj do ulubionych

BEZKARNY SEDZIA

IP: 10.10.2.62, 193.220.120.* 29.03.01, 11:57
" Roman R. twierdzi, że chociaż prowadził pod wpływem alkoholu, przyczyną wypadku było
nagłe wtargnięcie dziecka przed samochód, i na tym opiera swą skargę kasacyjną"
Ten czlowiek (Roman.R- byly sedzia) jest naprawde chory, ale na elementarna niewiedze. W
pierwszej kolejnosci i to zawsze, przyczyna wypadku jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzezwosci
(i to znacznej, jak okreslil Sad). To wszystko wola o pomste do nieba.
Obserwuj wątek
    • radca Re: BEZKARNY SEDZIA 29.03.01, 18:46
      Bezkarny sedzia jest röwniez sedzia GARNIZONOWEGO SÄDU WOJSKOWEGO w Bydgoszczy
      -kapitan TOMASZ DOLINSKI-ktöry pomagal SPRAWCOM PRZESTEPSTWA:

      -pijanemu lekarzowi pogotowia ratunkowego w FORDONIE -kapitanowi Dariuszowi Z.
      -lekarzowi medycyny Jaroslawowi Cz. -ktöry popelnil kilka przestepstw w
      krötkich odstepach czasu.

      Ten sedzia wojskowy röwniez jest bezkarny .

      Andrzej Kaniecki
    • Gość: Remi Re: BEZKARNY SEDZIA IP: *.ORLD.splitrock.net 06.04.01, 18:12
      Do lawnika
      Przestepca - sedzia wniosl o kasacje -bo moze liczy na falszywie pojeta
      solidarnosc zawodowa w tym srodowisku, ktora jest bardzo silna !!! To
      przeciez taki nietakt utracic swojego, narod straci zaufanie do "wymiaru
      sprawiedliwosci"jak zaczna karac sedziow, prokuratorow, adwokatow. Moze o to
      chodzi..Pamietajmy jakie sprawy byly umarzane, przedawnione. Ktory z sedziow
      poniosl zasluzona kare za swoje przestepstwo? Miejmy nadzieje, ze wreszcie ta
      sytuacja ulegnie zmianie dzieki ministrowi Kaczynskiemu.
      Jego kascja powinna zostac odrzucona z powodu nielogicznych argumentow, bo jako
      sedzia jego swiadomosc o przestepstwie powinna byc znacznie wyzsza niz
      przecietnego obywatela. Z tego powodu tez sedzia, prokurator, adwokat powinien
      byc osadzony bez taryfy ulgowej.
      • Gość: Indris Re: o zaufaniu IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 06.04.01, 18:28
        <<narod straci zaufanie do "wymiaru sprawiedliwosci">>
        Naród JUŻ stracił. Pytanie co zrobić, żeby odzyskał.
        • Gość: Remi Re: o zaufaniu IP: 63.252.66.* 07.04.01, 03:20
          Co zrobic, by narod odzyskal przekonanie do wymiaru sprawiedliwosci, ze dziala?
          Odpowiem: USUNAC WSZYSTKIE SWIETE KROWY ZASLANIAJACE SIE NIEZAWISLOSCIA I
          IMUNITETEM JAK TARCZA, ZA KTORYMI MOZNA CZYNIC POSPOLITE SWINSTWA. vide ostatni
          skandal w sadzie bialostockim- zona sedzia a maz przestepca...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka