Gość: Nemecek
IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl
04.04.03, 11:27
No cóż. Była kiedyś wojna "na górze" Wałęsa kontra inni. Lewica
wydawała się zcalona jak mur–beton. Ale nawet mur z betonu ulega
z czasem rozkładowi, czego jesteśmy świadkami. Oby tak dalej. Bo
rzeczpospolita kolesiów już mi obrzydła. Ale cóż. Innej chyba
nie doczekam.