Dodaj do ulubionych

Prezydent: nie ma "wojny na górze", ale mogą by...

IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 11:27
No cóż. Była kiedyś wojna "na górze" Wałęsa kontra inni. Lewica
wydawała się zcalona jak mur–beton. Ale nawet mur z betonu ulega
z czasem rozkładowi, czego jesteśmy świadkami. Oby tak dalej. Bo
rzeczpospolita kolesiów już mi obrzydła. Ale cóż. Innej chyba
nie doczekam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ordynacka- nie ma gdzie pisać Re: Prezydent: nie ma IP: 149.156.52.* 04.04.03, 11:40
    • Gość: adam Re: Prezydent: nie ma IP: *.ec.zgora.pl 04.04.03, 11:53
      Panie Kwaśniewski znowu pan kłamiesz! tak samo kłamie Miller .W
      żywe oczy mówisz pan ze sa to spory merytoryczne , ze nie ma
      wojny na górze, (smiechu warte)panie kwaśniewski i panie miller
      za parę srebrników byscie panowie oddali dusze diabłu! nie
      dosc ze jest pan panie kwasniewski miernotą politycznym i
      zlodziejem to jeszcze kierujesz sie pan nie mózgiem a pewną
      czescią ciała tą pomiedzy nogami i ta gardlową.Ludzie
      popełniaja samobójstwa , ludzie juz nie marzą o demokracji o
      tym by miec swoja firme o tym by prawo bylo prawem a ich
      marzeniem staje sie by zobaczyc was panie kwasniewski z
      millerem wsród wiszacych na gałezi , panowie wielcy panowie juz
      ktos powiedział ze skonczymy wszyscy tak samo z tym ze nad moim
      grobem nikt nie powie miernota , zlodziej idiota to był!! Pnie
      kwasniewski nie kłam pan wstydu oszczedz i pamietaj miernoto
      pluje Ci w twarz! a ty i tak powiesz ze deszcz pada!!
      • Gość: stan Re: Prezydent: nie ma IP: 195.116.21.* 05.04.03, 00:14
        Tak się zastanawiam, ile czasu musi uplynąć, i jak bardzo musi
        być gorzej, żeby Miller poddał sie do dymisji. Naprawdę nie
        widze szans na poprawę sytuacji przy obecnym rządzie. Po kim
        spodziewać się rewolucyjnych pomysłów naprawczych. Przecież nie
        po geniuszu ekonomii Kołodce. A Miller też go nie zainspiruje
        bo liczą sie dla niego stanowiska przy których jest kasa. 30
        miliardów funduszu Zdrowia, PZU też z dużą kasą to są fuchy
        kolesi które sa ważniejsze od interesów całego społeczeństwa,
        np Służby Zdrowia. Zresztą afera Rywina też wzięła sie z
        przedkładania interesu partyjnego nad interes Państwa. No i
        mamy to co mamy. A beznadzieja w społeczeństwie rozwija się jak
        azjatycka choroba płuc. Tak trzymać towarzysze. Nie poddawać
        się, trwać jak najdłużej.
      • Gość: Stefan Może następni MAGISTROWIE będą prawdziwi i normaln IP: *.zlotoria.sdi.tpnet.pl 06.04.03, 10:32
        Gość portalu: adam napisał(a):

        > Panie Kwaśniewski znowu pan kłamiesz! tak samo kłamie Miller .W
        > żywe oczy mówisz pan ze sa to spory merytoryczne , ze nie ma
        > wojny na górze, (smiechu warte)panie kwaśniewski i panie miller
        > za parę srebrników byscie panowie oddali dusze diabłu! nie
        > dosc ze jest pan panie kwasniewski miernotą politycznym i
        > zlodziejem to jeszcze kierujesz sie pan nie mózgiem a pewną
        > czescią ciała tą pomiedzy nogami i ta gardlową.Ludzie
        > popełniaja samobójstwa , ludzie juz nie marzą o demokracji o
        > tym by miec swoja firme o tym by prawo bylo prawem a ich
        > marzeniem staje sie by zobaczyc was panie kwasniewski z
        > millerem wsród wiszacych na gałezi , panowie wielcy panowie juz
        > ktos powiedział ze skonczymy wszyscy tak samo z tym ze nad moim
        > grobem nikt nie powie miernota , zlodziej idiota to był!! Pnie
        > kwasniewski nie kłam pan wstydu oszczedz i pamietaj miernoto
        > pluje Ci w twarz! a ty i tak powiesz ze deszcz pada!!ODP.:PIJANE I
        NIEDOUCZONE SPOŁECZEŃSTWO WYBRAŁO LUDZI NA MIARĘ SWOICH POTRZEB>ALE MĄDRZEJEMY,
        MNIEJ PIJEMY,WIĘCEJ SIĘ UCZYMY,BARDZIEJ DBAMY O SWOJE INTERESY.MOŻE NASTĘPNI
        BEDĄ LEPSI.
    • Gość: masz racje adam Re: Prezydent: nie ma IP: *.ec.zgora.pl 04.04.03, 12:53
      masz racje masz duza racje adam
    • Gość: kłamca Re: Prezydent: nie ma IP: *.ec.zgora.pl 04.04.03, 12:57
      kłamiesz kwasniewski, jestes kłamca ! kola
    • Gość: gonzales Re: KWASNIEWSKI JAK ZWYKLE KLAMNIE IP: *.proxy.aol.com 04.04.03, 14:15
      • Gość: debe Re: KWASNIEWSKI JAK ZWYKLE KLAMNIE IP: *.wi.tuniv.szczecin.pl 04.04.03, 14:51
        Ogladalem przypadkiem tych dupków w TV i zal bylo patrzec na te
        razaca niekompetencje jedneg o i drugiego.Szczegolnie
        rozsmieszyl mnie zarcik p.prezydenta (w ogole obaj chlopy to
        zartownisie cala geba) do jednej z dziennikarek- ze niby one ma
        chec zostac premierem (ten zart to byla kwintesencja poziomu
        p.prezydenta). To tyle
        • Gość: wrobel Re: KWASNIEWSKI JAK ZWYKLE KLAMNIE IP: *.proxy.aol.com 04.04.03, 15:46
          Gość portalu: debe napisał(a):

          > Ogladalem przypadkiem tych dupków w TV i zal bylo patrzec na te
          > razaca niekompetencje jedneg o i drugiego.Szczegolnie
          > rozsmieszyl mnie zarcik p.prezydenta (w ogole obaj chlopy to
          > zartownisie cala geba) do jednej z dziennikarek- ze niby one ma
          > chec zostac premierem (ten zart to byla kwintesencja poziomu
          > p.prezydenta). To tyle

          >to jest pokazowka pod publike tzw.ociemianie spoleczenstwa...bo prawdziwa
          walka buldogow odbywa sie pod dywanem
    • Gość: _emigrant_ Re: Prezydent: nie ma IP: *.raibau.rbgat.net / 10.64.82.* 04.04.03, 16:21
    • Gość: pacyfista Parlament w Strasburgu uznal wojne za "nielegalna" IP: *.144.186.195.dial.bluewin.ch 04.04.03, 17:01
    • Gość: Jurek Sztolcman klamca jak inni IP: *.dialup.umb.edu 04.04.03, 17:22
      • Gość: stan Re: Sztolcman klamca jak inni IP: 195.116.21.* 05.04.03, 00:30
        Kwacha bym zostawił na razie w spokoju, ale znając Millera i to
        co dziś rano powiedział Olejnikowej Urban to pseudomężczyzna
        wcale nie musi doprowadzić do przyspieszonych wyborow. Powoła
        się na demokrację, i wystarczy że szeregowi "szaraczkowie",
        (Urban) sejmowi, nie zagłosuja za samorozwiązaniem, bo dlaczego
        niby mieliby się pozbyć diet, stanowisk poselskich i innych
        dobrze płatnych fuch. A Millerowi da to oddech na następne 15
        miesięcy wolnych od nacisku społeczeństwa. A że przy okazji
        oszuka to społeczenstwo, no cóż , przeciez to nie pierwszy raz.
    • Gość: jacek Re: Prezydent: nie ma IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 01:12
    • Gość: jacek świnie IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 01:13
    • Gość: Wojtek Ludzie, nie szkoda sliny na omawianie kwacha i weszka IP: *.arlington-55-60rs.va.dial-access.att.net 05.04.03, 04:34
    • Gość: Wiesiek Wojny nie ma - cel okraść społeczeństwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.03, 07:23
    • Gość: BBC nie ma sporów = są spory IP: *.acn.waw.pl 05.04.03, 14:13
    • Gość: BBC mam wyższe wykształcenie = jestem po maturze IP: *.acn.waw.pl 05.04.03, 14:14
    • Gość: Kleks Re:nie ma smrodu? IP: *.dekra.priv / 172.19.2.* 07.04.03, 10:01
      Jak widzimy, znajdujemy się w trudnym momencie tworzenia się
      nowego porządku politycznego, kiedy potrzebne byłyby jakieś
      decyzje, a tymczasem całe państwo zaczyna rozłazić się niczym
      stare gacie, czego wymowną ilustracją jest wojna na donosy
      między panem prezydentem i panem premierem. Układ zrodzony pod
      okrągłym stołem najwyraźniej nie tylko doszczętnie zatruł
      atmosferę w kraju, ale wreszcie i sam zaczyna się dusić od
      smrodu swego rozkładu. W monstrualnej kupie, nazywanej elitą
      polityczną, wiją się rozmaite tłuste robale, które dzięki
      telewizyjnym kamerom możemy sobie wyrywkowo.
    • Gość: Bis Re: Prezydent: nie ma IP: *.dekra.priv / 172.19.2.* 07.04.03, 11:42
      W Polsce wybuchła wojna na górze pomiędzy panem prezydentem
      Kwaśniewskim i panem premierem Millerem. Jak się okazało,
      niedawne spotkanie na szczycie, które miało pogodzić poróżnione
      domy, nie przyniosło żadnych trwałych rezultatów. Jeśli wierzyć
      anonimowemu kretynowi, ustalono wtedy, że gdyby którykolwiek z
      dworzan pana prezydenta lub z dworzan pana premiera podniósł
      zbrodniczą rękę na któryś z pojednanych domów, to dosięgnie go
      surowa ręka sprawiedliwości ludowej; umrze podwójnie, ciałem i
      duszą. Tymczasem,pan prezydent, udzielił "Rzeczpospolitej"
      wywiadu, w którym zachęcił pana premiera do przemyślenia
      kwestii, czy potrafi jeszcze kierować państwem. Pan premier
      najwyraźniej uznał to za zachętę złożenia dymisji i po
      zapewnieniu, że państwem potrafi kierować, złożył na pana
      prezydenta donos, że otrzymał on był od pana Rywina rewelacyjny
      list, który zataił i przed prokuraturą, i przed Komisją Śledczą.
      Ten donos pana premiera był reakcją na wynurzenia pana
      prezydenta, jakoby zachęcał gorąco i pana premiera, i pana red.
      Michnika do poinformowania prokuratury o korupcyjnej propozycji
      pana Rywina.Skoro wszyscy zgodnie kłamią, to nie jest takie
      ważne, jak było naprawdę, bo nawet w świetle tych
      fragmentarycznych wiadomości widać wyraźnie, że "reżim
      komunistyczny w walce o lepszy dostęp do żłobu rozpada się".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka