Dodaj do ulubionych

No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę działo

10.01.07, 13:41
No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę działo w NBP.
Ile kasy wyciekło, gdzie i jak?
Wielki guru ekonomiczno-finansowy obrońców starego porządku i ich kasjer
padnie.
Obserwuj wątek
    • sierzant_nowak a potem leszab obudzi sie z krzykiem i okaze sie 10.01.07, 13:47
      ze to byl tylko piekny sen :D
      • leszab Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje 10.01.07, 13:50
        Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje np. Pani Balcerowicz.
        • scoutek Re: Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez funda 10.01.07, 13:51
          leszab napisał:

          > Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje np. Pani Balcerowicz

          to Zawisza jeszcze tego nie wymacal?????????????
    • nautilus.pompilius Re: No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę d 10.01.07, 13:48
      Leszajb się nie dowie, takie wiadomości są zbyt skomplikowane dla jego kaczego
      móżdżka.
    • pg20 Re: No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę d 10.01.07, 13:51
      Chyba żartujesz.
      Najpierw lustracja NBP
      Potem wymiana pracowników na swoich
      A potem (jak starczy czasu) można się zacząć zastanawiać, o co tu ku**a chodzi
      w tych papierach
      • kali301 Guano grosso 10.01.07, 13:52
        Grupa trzymająca władzę trzęsie się ze strachu mając na uwadze podobieństwo:

        Komendant X, w ramach ogolnokrajowej kampanii dobrowolnego rozbrajania sie,
        oddal do zniszczenia 20 pociskow typu ziemia-ziemia.
        - Czy ma wiecej takich pociskow?
        - Z pewnoscia.
        - Czy jest wiecej takich jak on?
        - A jakze!
        Sa i tacy, co czołgi oddali i wszelkie inne niesamowite działa, których by się
        Sylvester Stallone w swoich filmach nie powstydził.
        A maja wiecej. Pytanie - ile wiecej?
    • joella.r na razie się dowiadujemy, co się działo w PKO 10.01.07, 13:53
      za Skrzypka ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka