leszab 10.01.07, 13:41 No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę działo w NBP. Ile kasy wyciekło, gdzie i jak? Wielki guru ekonomiczno-finansowy obrońców starego porządku i ich kasjer padnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sierzant_nowak a potem leszab obudzi sie z krzykiem i okaze sie 10.01.07, 13:47 ze to byl tylko piekny sen :D Odpowiedz Link Zgłoś
leszab Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje 10.01.07, 13:50 Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje np. Pani Balcerowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez funda 10.01.07, 13:51 leszab napisał: > Zobaczymy np. ile kasy wyciekło poprzez fundacje np. Pani Balcerowicz to Zawisza jeszcze tego nie wymacal????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
nautilus.pompilius Re: No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę d 10.01.07, 13:48 Leszajb się nie dowie, takie wiadomości są zbyt skomplikowane dla jego kaczego móżdżka. Odpowiedz Link Zgłoś
pg20 Re: No to niedługo się dowiemy, co tak naprawdę d 10.01.07, 13:51 Chyba żartujesz. Najpierw lustracja NBP Potem wymiana pracowników na swoich A potem (jak starczy czasu) można się zacząć zastanawiać, o co tu ku**a chodzi w tych papierach Odpowiedz Link Zgłoś
kali301 Guano grosso 10.01.07, 13:52 Grupa trzymająca władzę trzęsie się ze strachu mając na uwadze podobieństwo: Komendant X, w ramach ogolnokrajowej kampanii dobrowolnego rozbrajania sie, oddal do zniszczenia 20 pociskow typu ziemia-ziemia. - Czy ma wiecej takich pociskow? - Z pewnoscia. - Czy jest wiecej takich jak on? - A jakze! Sa i tacy, co czołgi oddali i wszelkie inne niesamowite działa, których by się Sylvester Stallone w swoich filmach nie powstydził. A maja wiecej. Pytanie - ile wiecej? Odpowiedz Link Zgłoś
joella.r na razie się dowiadujemy, co się działo w PKO 10.01.07, 13:53 za Skrzypka ;) Odpowiedz Link Zgłoś