jola_iza
16.02.07, 15:17
Rozmawiałm dzisiaj z człowiekiem, który wrócił z Iraku. Był tam dwukrotnie, kupili z żoną mieszkanie za Irak. Teraz on i jego koledzy nigdzie nie pojadą po rozwaleniu osłony wywiadowczej to się już nie opłaca. Lepiej zagrać w rosyjską ruletkę -powiedział.