Dodaj do ulubionych

To się już nie będzie opłacać

16.02.07, 15:17
Rozmawiałm dzisiaj z człowiekiem, który wrócił z Iraku. Był tam dwukrotnie, kupili z żoną mieszkanie za Irak. Teraz on i jego koledzy nigdzie nie pojadą po rozwaleniu osłony wywiadowczej to się już nie opłaca. Lepiej zagrać w rosyjską ruletkę -powiedział.
Obserwuj wątek
    • nowytor4 baju, baju będziesz w raju 16.02.07, 15:23

    • pomaranczowy.kozak Łudsze doma 16.02.07, 15:23
      Dumaju czto eto łudsze dla Lachiw k'doma a nie w irackuju stranu. Ne rezat'
      ewrejskich ludiej.
    • 3promile Re: To się już nie będzie opłacać 16.02.07, 15:25
      E tam. Ochotnicze odziały moherowo-parasolkowe będą ich osłaniać. Fachowcy
      pierwsza klasa.
      • mike.recz Re: To się już nie będzie opłacać 16.02.07, 15:28
        Co tam Irak,nasi żołnierze są już w Afganistanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka