Dodaj do ulubionych

ktoś wie,co to jest Szczygło?

20.02.07, 19:23
dupowłaz?
kretyn?
czy zwykły idiota ?
Obserwuj wątek
    • x2468 Re: ktoś wie,co to jest Szczygło? 20.02.07, 19:25
      Pomocnik kalifaktora w areszcie sledczym.
    • zablokowany1 To jest dureń. 20.02.07, 19:26
      Bo termin Dureń jest zarezerwowany dla kolesia który nie wie co podpisuje i nie
      wie co czyta.
    • douglasmclloyd [...] 20.02.07, 19:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • deskowy Re: To kolokwializm 20.02.07, 19:39
        przepraszam, moze mi ktos wyjasni jak to sie dzieje ze obsadza sie stanowiska
        ludzmi jak pan Skrzypek, czy ten wywiadzik naprawde mial miejsce, o ile tak
        to "Boze chron Polske".
        • douglasmclloyd Re: To kolokwializm 20.02.07, 21:34
          deskowy napisał:

          > przepraszam, moze mi ktos wyjasni jak to sie dzieje ze obsadza sie stanowiska
          > ludzmi jak pan Skrzypek, czy ten wywiadzik naprawde mial miejsce, o ile tak
          > to "Boze chron Polske".

          To nie wywiad, to konferencja prasowa prezesa NBP.
    • piq to północnokoreanska tania podróbka... 20.02.07, 19:33
      ...robota kuchennego o nazwie "Terminator do ziemniaków"
    • zgryzik1 historia zna takie przypadki 20.02.07, 19:34
      Wałęsa miał w swojej kancelarii pasożytnicze nasienie, które nieświadomie
      odhodował na własnej piersi.
      Teraz Kaczyńki wypuścił w świat milczącego zakapiora, który jeszcze pokaże
      światu ...

      "i ty, Brutusie?"
      "oliwa-sprawiedliwa"
      "Pan B. nierychliwy, ale ..."
      • x2468 Re: historia zna takie przypadki 20.02.07, 19:40
        Masz na mysli te insekty ktore biegaly w szparach plyt chodnikowych?
        • zgryzik1 Re: historia zna takie przypadki 20.02.07, 21:24
          nieogrzewanych płyt chodnikowych
          (ale to już zmieniamy na lepsze)
    • indris "Wściekły trzydziestoletni" 20.02.07, 19:44
      Typ PiSowskiego hitlerowca. Jest takich więcej: Mularczyk, Girzyński, Pięta,
      Mazurkiewicz i wielu innych.
    • stary_z_lichenia Re: ktoś wie,co to jest Szczygło? 20.02.07, 19:47
      hrabia.m.c napisał:

      > dupowłaz?
      > kretyn?
      > czy zwykły idiota ?

      To jeden z przyjaciol prezydenta i premiera z "owa odmiennoscia jaka
      jest homoseksualizm".
      • hrabia.m.c Re: ktoś wie,co to jest Szczygło? 20.02.07, 19:53
        stary_z_lichenia napisał:

        > hrabia.m.c napisał:
        >
        > > dupowłaz?
        > > kretyn?
        > > czy zwykły idiota ?
        >
        > To jeden z przyjaciol prezydenta i premiera z "owa odmiennoscia jaka
        > jest homoseksualizm".

        Eee..
        zaraz homoseksualizm,ono kocha inaczej podobno,
        ale ja uwazam ,że toto nie potrafi kochac,
        to ryba i juz.
        ps
        nie komisarz.:))))
    • morgana_le_fay Cyborg Jarosława 20.02.07, 19:53
      Miernota z Jezioran na Mazurach, wzięta pod opiekę i ukształtowana przez "Samo Dobro", na wzór dziecięciem odrywanych matkom od piersi młodych komsomolców. Człowiek, który wszystko co ma i kim jest zawdzięcza swojemu panu. W myśl zasady ojca dyrektora: "ukształtowany za młodu jak plastelina", niestety, nie jedyny, a jeden z wielu podobnych, bezwzględnych cyborgów Jarosława i Lecha.
      • hrabia.m.c Re: Cyborg Jarosława 20.02.07, 20:02
        Z plasteliny,czy z modeliny ?
        jedno pene,
        rowerowya częsc.
      • cichydon1 Re: Cyborg Jarosława 20.02.07, 20:06
        Kiedyś Wałęsie wylizywali między palcami u nóg ci niedorozwinięci a teraz
        zatrudnili jeszcze bardziej wylizującego, sadzac po skacowanych oczach
        wylizyjacego, co potem do rana płacze , że wylizał między palcami bo mu kazali a
        on nie miał odwagi powiedzieć, ze z drobiem to nie lubi tych spraw.
    • apoplaws Każda rewolucja wydaje takie dzieci 20.02.07, 21:41
      oddanych bez reszty, bezrefleksyjnych, zapatrzonych w wodza którego łasce
      zawdzięczają swoje kilka minut sławy i trochę władzy. Przy okazji często dość
      inteligentnych (to bywają sprawne narzędzia). W sumie: dośc żałosne osobistości.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka