Dodaj do ulubionych

Meningokoki i sepsa

30.03.07, 20:56
Przed chwila słyszałam w tv , zaczynają podejrzewać ,że mogli ściągnąć je
żołnierze z zagranicy
Obserwuj wątek
    • elfhelm Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 20:59
      Ja bym podejrzewał prędzej jakieś złośliwe ptactwo. Zwłaszcza posiadające model
      zastępczy.
      • bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:01
        Faktem jest ,że w punkcie 0 albo obok była jed.wojskowa
    • s-k-i-n Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:09
      no t się doigraliśmy.. wiedzialem ze pakowanie się w iracką awanturę nic
      dobregodla naszego kraju nie przyniesie
      • bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:21
        Na razie podejrzewają:( ale dziwna jest ta epidemia sepsy, dużo tych przypadków
        • man_sapiens Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:05
          Żadnej epidemii nie ma. Przypadki sepsy zawsze były i będą. Tyle, że jest to
          tania sensacja dla kiepskich dziennikarzy i tania reklama dla firmy
          farmaceutycznej produkującej szczepionkę.
          • bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:08
            Podawali ilość zgonów na sepsę...i wzrosła znacząco
            • iza.bella.iza Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:15
              To z powodu lekkiej, bezmroźnej zimy. Innych zachorowań zakaźnych też było
              więcej, szczególnie wśród dzieci.
    • bebe3 Re: Szczepienia 30.03.07, 22:20
      To dlaczego chca zaszczepić wszystkie dzieciaki w bielskim?
      • pamparampa Re: Szczepienia 30.03.07, 23:01
        Po to żeby lud się uspokoił.
        • bebe3 Re: Szczepienia 30.03.07, 23:03
          Trochę drogo te uspokojenie kosztuje
          www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=29998
    • adalberto3 Dziennikarze znalezli sobie temat i .... 30.03.07, 22:32
      ..wciskaja ludziom ciemnote o sepsie.
      To nieprawidlowa reakcja organizmu na infekcje, wskazujaca na jego slaba
      odpornosc. Niestety zbyt czesto zakonczona zgonem.
    • artsg Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:05
      Ogniska choroby pokrywaja się z miejscami skąd wojsko jeździło do Iraku
      • bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:08
        Niedługo będzie ich 2000 w Afganistanie:(
        • artsg Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:10
          bebe3 napisała:

          > Niedługo będzie ich 2000 w Afganistanie:(


          Też coś przywloką do nas
          • bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:11
            I po co to? :( Ktoś słusznie powiedział,że tam jeszcze nikt nie wygrał
    • mentorlevicy Meningokoki i sepsę ściągnęli z internetu... 30.03.07, 23:05
      miłośnicy Napierniczaka..
    • drinexile Media robią ludziom błoto z mózgów 30.03.07, 23:24
      Sepsa nie jest jednolitą jednostką chorobową, jak grypa czy AIDS, to po prostu
      odpowiedź organizmu na masywne zakażenie. Nie ma "szczepionki na sepsę"!!! W
      USA jest to druga co do częstości przyczyna zgonów wśród pacjentów oddziałów
      intensywnej opieki i dziesiąta w kolejności przyczyna wszystkich zgonów (dane z
      roku 2000).
      Dla tych przerażonych dobra rada: warto pogooglować!
      • bebe3 Re: Media robią ludziom błoto z mózgów 30.03.07, 23:28
        Podobno lekarze wiedza kto jest winien. Zidentyfikowali "złoczyńcę", to bakteria
        ST-11
    • czubas w IV RP nawet sepsa się dobrze rozwija... 30.03.07, 23:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka