bebe3 30.03.07, 20:56 Przed chwila słyszałam w tv , zaczynają podejrzewać ,że mogli ściągnąć je żołnierze z zagranicy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elfhelm Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 20:59 Ja bym podejrzewał prędzej jakieś złośliwe ptactwo. Zwłaszcza posiadające model zastępczy. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:01 Faktem jest ,że w punkcie 0 albo obok była jed.wojskowa Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:09 no t się doigraliśmy.. wiedzialem ze pakowanie się w iracką awanturę nic dobregodla naszego kraju nie przyniesie Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 21:21 Na razie podejrzewają:( ale dziwna jest ta epidemia sepsy, dużo tych przypadków Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:05 Żadnej epidemii nie ma. Przypadki sepsy zawsze były i będą. Tyle, że jest to tania sensacja dla kiepskich dziennikarzy i tania reklama dla firmy farmaceutycznej produkującej szczepionkę. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:08 Podawali ilość zgonów na sepsę...i wzrosła znacząco Odpowiedz Link Zgłoś
iza.bella.iza Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 22:15 To z powodu lekkiej, bezmroźnej zimy. Innych zachorowań zakaźnych też było więcej, szczególnie wśród dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Szczepienia 30.03.07, 22:20 To dlaczego chca zaszczepić wszystkie dzieciaki w bielskim? Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Szczepienia 30.03.07, 23:03 Trochę drogo te uspokojenie kosztuje www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=29998 Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Dziennikarze znalezli sobie temat i .... 30.03.07, 22:32 ..wciskaja ludziom ciemnote o sepsie. To nieprawidlowa reakcja organizmu na infekcje, wskazujaca na jego slaba odpornosc. Niestety zbyt czesto zakonczona zgonem. Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:05 Ogniska choroby pokrywaja się z miejscami skąd wojsko jeździło do Iraku Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:08 Niedługo będzie ich 2000 w Afganistanie:( Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:10 bebe3 napisała: > Niedługo będzie ich 2000 w Afganistanie:( Też coś przywloką do nas Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Meningokoki i sepsa 30.03.07, 23:11 I po co to? :( Ktoś słusznie powiedział,że tam jeszcze nikt nie wygrał Odpowiedz Link Zgłoś
mentorlevicy Meningokoki i sepsę ściągnęli z internetu... 30.03.07, 23:05 miłośnicy Napierniczaka.. Odpowiedz Link Zgłoś
drinexile Media robią ludziom błoto z mózgów 30.03.07, 23:24 Sepsa nie jest jednolitą jednostką chorobową, jak grypa czy AIDS, to po prostu odpowiedź organizmu na masywne zakażenie. Nie ma "szczepionki na sepsę"!!! W USA jest to druga co do częstości przyczyna zgonów wśród pacjentów oddziałów intensywnej opieki i dziesiąta w kolejności przyczyna wszystkich zgonów (dane z roku 2000). Dla tych przerażonych dobra rada: warto pogooglować! Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Media robią ludziom błoto z mózgów 30.03.07, 23:28 Podobno lekarze wiedza kto jest winien. Zidentyfikowali "złoczyńcę", to bakteria ST-11 Odpowiedz Link Zgłoś