warka_strong
26.06.07, 18:37
Obecna Polska coraz mniej różni się od PRL. Władza stosuje tę samą stylistykę. Wraca język nienawiści władzy do szarego obywatela. Wraca najgorsze ze stylów stosowanych przez dawnych pierwszych sekretarzy i ich pachołków. Czy historia zawsze musi sie powtarzać?