bryt.bryt
10.07.07, 14:56
Mam prosbe do tych, ktorzy sluchali konferencji prasowej pRezydenta. Padlo tam
pytanie (chyba zadane przez redaktora Wronskiego) o to, co glowa panstwa sadzi
na temat antysemickich wypowiedzi Rydzyka (tych z tasmy). Tak to przynajmniej
uslyszalem. W odpowiedzi LK oburzyl sie, ze GW zarzuca mu antysemityzm.
Cos mi sie pokrecilo, czy tak bylo naprawde?