Dodaj do ulubionych

konferencja pRezydenta, antysemityzm i GW

10.07.07, 14:56
Mam prosbe do tych, ktorzy sluchali konferencji prasowej pRezydenta. Padlo tam
pytanie (chyba zadane przez redaktora Wronskiego) o to, co glowa panstwa sadzi
na temat antysemickich wypowiedzi Rydzyka (tych z tasmy). Tak to przynajmniej
uslyszalem. W odpowiedzi LK oburzyl sie, ze GW zarzuca mu antysemityzm.
Cos mi sie pokrecilo, czy tak bylo naprawde?
Obserwuj wątek
    • woda.woda Było trochę inaczej. 10.07.07, 14:59
      GW spytała, czy Kaczyńskim nie przeszkadza obracanie się w towarzystwie
      antysemity - rydzyka. na co prezydent odparł, że jego brat i on są dalecy od
      antysemityzmu i zasugerował, jakoby GW zarzucała im obu antysemityzm. na co
      podniósł się na sali szum.
      • bryt.bryt Re: Było trochę inaczej. 10.07.07, 15:01
        woda.woda napisała:

        > GW spytała, czy Kaczyńskim nie przeszkadza obracanie się w towarzystwie
        > antysemity - rydzyka. na co prezydent odparł, że jego brat i on są dalecy od
        > antysemityzmu i zasugerował, jakoby GW zarzucała im obu antysemityzm. na co
        > podniósł się na sali szum.

        Faktycznie, dzieki. Z grubsza sens podobny.
        Okazuje sie, ze nie mylilem sie, ze odpowiedz pRezydenta byla kuriozalna.
        • scoutek Re: Było trochę inaczej. 10.07.07, 15:02
          a ktora nie byla?
          • venus99 Re: Było trochę inaczej. 10.07.07, 15:06
            przecież ten facet nie rozumie tego co mówi.
        • woda.woda Re: Było trochę inaczej. 10.07.07, 15:03
          bryt.bryt napisał:

          > odpowiedz pRezydenta byla kuriozalna.

          Nie po raz pierwszy.
      • 1normalnyczlowiek11 Kłamiesz jak bura ... 10.07.07, 15:04
        woda.woda napisała: Było trochę inaczej.
        > GW spytała, czy Kaczyńskim nie przeszkadza obracanie się w towarzystwie
        > antysemity - rydzyka.
        • woda.woda Udowodnij, że kłamię. 10.07.07, 15:05

          • 1normalnyczlowiek11 Na pewno w necie pojawią sie pełne pytania i odp. 10.07.07, 15:14
            woda.woda napisała: Udowodnij, że kłamię.

            ---> L.Kaczyński: "... proszę nie zadawać pytań wartościujących ..."
            Wroński i pani z GW (niepełny cytat z Wrońskiego): "Czy pan doradzi", by Premier
            (brat, J.K. ?) nie pojawiał się razem z antysemitą Rydzykiem ...
            L.Kaczyński: "... GW przekroczyła kolejną linię ..."
            • woda.woda Potwierdzasz więc moją wersję. 10.07.07, 15:17

              • doc.holliday olej :-) go 10.07.07, 15:24
                woda.woda napisała:

                >
              • 1normalnyczlowiek11 Niestety,nie potwierdzam. 10.07.07, 15:29
                woda.woda napisała: Potwierdzasz więc moją wersję.

                ---> Z niczego, ani z samych pytań, ani ze sposobu zadania pytań ani z kontekstu
                nie wynikało, że:
                "GW spytała, czy Kaczyńskim nie przeszkadza obracanie się w towarzystwie
                antysemity - rydzyka".
                Były to właśnie pytania wartościujące, mające wykazać, że "popierają" a nie, by
                dowiedzieć się, czy im "przeszkadza"...
                Świadczy również o tym sposób i treść pytania zadawana przez Wrońskiego,
                który powtórzył za swoją koleżanką i starał się położyć akcent na obecność z
                antysemitą Rydzykiem.
                • woda.woda Nie moja wina, 10.07.07, 15:32
                  że ni w ząb nie rozumiesz tego, co czytasz i co słyszysz.
                  • 1normalnyczlowiek11 Nie moja wina - również. 10.07.07, 15:36
                    woda.woda napisała:
                    > że ni w ząb nie rozumiesz tego, co czytasz i co słyszysz.

                    ---> Czy tylko ja tak rozumiem, to się okaże wcześniej lub później, gdy jak
                    zwykle dzięki GW, w mediach innych krajów ukażą się "dowody" na antysemityzm
                    Kaczyńskich.
                    • woda.woda A kto 10.07.07, 15:37
                      zarzuca Kaczyńskim antysemityzm?
                      • 1normalnyczlowiek11 Re: A kto 10.07.07, 15:40
                        woda.woda napisała:
                        > zarzuca Kaczyńskim antysemityzm?

                        ---> W tym przypadku, antysemityzm Kaczyńskich chcą zasugerować dziennikarze GW
                        poprzez zabiegi socjotechniczne, poprzez stawianie wartościujących pytań.
                        • woda.woda Re: A kto 10.07.07, 15:42
                          Zacytuj słowa zarzucające Kaczyńskim antysemityzm. Konkretnie.
                        • scoutek Re: A kto 10.07.07, 15:42
                          nie sugeruja im antysemityzmu
                          tylko to, ze z antysemityzmem Rydzyka nic nie robia
                          a przez obecnosc u niego - popieraja
                          • scoutek Re: A kto 10.07.07, 15:42
                            chwila, moze nie "popieraja" a "toleruja", tak bedzie jasniej
        • gniewko_syn_ryba Re: Kłamiesz jak bura ... 10.07.07, 16:00
          Co się dziwisz... wielbicielka Czuchnowskiego... ;-/
          • woda.woda Re: Kłamiesz jak bura ... 10.07.07, 16:04
            Słabo, gniewko, cieniutko
            • gniewko_syn_ryba Re: Kłamiesz jak bura ... 10.07.07, 19:06
              woda.woda napisała:

              > Słabo, gniewko

              Słabo ci ?... To może wezwać pogotowie ?...
      • doc.holliday Re: Było trochę inaczej. 10.07.07, 15:14
        woda.woda napisała:

        > GW spytała, czy Kaczyńskim nie przeszkadza obracanie się w towarzystwie
        > antysemity - rydzyka. na co prezydent odparł, że jego brat i on są dalecy od
        > antysemityzmu i zasugerował, jakoby GW zarzucała im obu antysemityzm. na co
        > podniósł się na sali szum.

        Kokainy, dajcie szybko kokakiny!
    • 1normalnyczlowiek11 Re: konferencja pRezydenta, antysemityzm i GW 10.07.07, 15:06
      bryt.bryt napisał:
      > W odpowiedzi LK oburzyl sie, ze GW zarzuca mu antysemityzm.
      > Cos mi sie pokrecilo, czy tak bylo naprawde?

      ---> forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=65679065&v=2&s=0
      • bryt.bryt Re: konferencja pRezydenta, antysemityzm i GW 10.07.07, 15:20
        Wronski nie sugerowal, ze Kaczynscy sa antysemitami, ale zeby nie spotykali sie
        z antysemitami, bo nie wypada, nie przystoi. Nie chodzi o to, ze Kaczynscy
        popieraja lub podzielaja poglady Rydzyka, ale ze je uwiarygadniaja swoimi urzedami.
        • 1normalnyczlowiek11 Re: konferencja pRezydenta, antysemityzm i GW 10.07.07, 15:32
          bryt.bryt napisał:
          > ale ze je uwiarygadniaja swoimi urzedami.

          ---> ... uwiarygadniają swoją obecnością. Czyli także popierają ... I to chciał
          wykazać Wroński.
          • woda.woda A co tu wykazywać? 10.07.07, 15:35
            Przecież Kaczyńscy popierają RM.
            • 1normalnyczlowiek11 Re: A co tu wykazywać? 10.07.07, 15:37
              woda.woda napisała:
              > Przecież Kaczyńscy popierają RM.

              ---> Przecież GW popiera Maleszkę (i nie tylko jego) ... :)))
              • woda.woda Re: A co tu wykazywać? 10.07.07, 15:39
                Nie bełkocz.
                • 1normalnyczlowiek11 cbdo :)))))))))))) 10.07.07, 15:41
                  woda.woda napisała: A co tu wykazywać?
                  > Nie bełkocz.
          • bryt.bryt Re: konferencja pRezydenta, antysemityzm i GW 10.07.07, 16:35
            1normalnyczlowiek11 napisał:

            > bryt.bryt napisał:
            > > ale ze je uwiarygadniaja swoimi urzedami.
            >
            > ---> ... uwiarygadniają swoją obecnością. Czyli także popierają ... I to ch
            > ciał wykazać Wroński.

            Wronski czegos mogl chciec, ale zadal konkretne pytanie. LK mial okazje
            odpowiedziec, ale wolal nie ryzykowac stosunkow z elektoratem radiomaryjnym,
            wiec posluzyl sie insynuacja wobec GW. Tylko tyle.
            • 1normalnyczlowiek kłamiesz jak woda.woda 10.07.07, 16:59
              bryt.bryt napisał:
              > Wronski czegos mogl chciec, ale zadal konkretne pytanie. LK mial okazje
              > odpowiedziec, ale wolal nie ryzykowac stosunkow z elektoratem radiomaryjnym,
              > wiec posluzyl sie insynuacja wobec GW. Tylko tyle.

              ---> Sam mówisz, że ci się "trochę pokręciło" a mimo to konfabulujesz.
              Te konkretne pytanie brzmiało Tak: "... Czy pan doradzi bratu, by nie pojawiał
              się razem z antysemitą Rydzykiem..." (różnice w cytacie mogą polegać ewentualnie
              na tym jak tytułował wspomniane osoby). Coś tam było podobnego również o
              rządzie a także sugerowanie, że Rydzyk na pewno jest antysemitą.
              Natomiast Twoje kłamstwo polega na tym, że LK nie " wolal nie ryzykowac
              stosunkow z elektoratem radiomaryjnym, wiec posluzyl sie insynuacja wobec GW",
              lecz tylko wspomniał, że GW przekroczyła kolejną linię w swych insynuacjach i
              wyjaśnił, że sprawa "taśm Rydzyka" będzie wyjaśniana pomiędzy Urzędem Prezydenta
              i KK na najwyższym szczeblu. Tak więc, jak widać, Prezydent nie bierze przykładu
              z dziennikarzy GW i nie bawi się w insynuacje.
              • woda.woda Możesz wyjasnić, na czym polega 10.07.07, 17:03
                to, że "GW przekroczyła kolejną linię" i na czym polegają insynuacje Gazety?
    • reakcjonista1 Na tasmach nie było nic antysemickiego... 10.07.07, 15:08
      prezydent ma rację.
      • aron2004 Re: Na tasmach nie było nic antysemickiego... 10.07.07, 16:50
        widocznie spotykanie się z antysemitą to też antysemityzm. Kaczyńscy powinni
        zerwać wszystkie kontakty z Rydzykiem.
      • 1normalnyczlowiek Re: Na tasmach nie było nic antysemickiego... 10.07.07, 17:02
        reakcjonista1 napisał:
        > prezydent ma rację.

        ---> W tym wątku nie jest problemem, to co się znajduje na taśmach, lecz czy
        dziennikarze GW sugerują antysemityzm Kaczyńskim.
        • x2468 Re: Na tasmach nie było nic antysemickiego... 10.07.07, 17:31
          Klamiesz anormalny analfabeto.
          • karbat Re: Na tasmach nie było nic antysemickiego... 10.07.07, 19:14
            czy kaczka mowila kiedys ,
            ze odcina sie od wypowiedzi wielebnego antysemity
            ze nie uwaza za stosowne kontaktowac sie z osoba o antysemickich pogladach

            tak czy nie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka