Dodaj do ulubionych

A co TY zrobiłeś dla Kraju?

17.09.07, 05:08
A co TY zrobiłeś , że teraz użalasz się nad Polską pod rządami panów K.? Takie
pytanie zadałem sobie przypominając własnemu sumieniu lenistwo które nie
pozwoliło mi zagłosować. Rozlane mleko.

Nie jestem podejrzewam odosobniony. Co więc TERAZ mogę zrobić?.
Mogę przyrzec, że zagłosuje, zaciągne do urny żonę, córkę i chłopaka córki
którego nie trawię. A jak bedzie lało podwiozę go nawet samochodem.
Uroczyście przyrzekam.
Obserwuj wątek
    • homo_liber Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 05:32
      > Mogę przyrzec, że zagłosuje, zaciągne do urny żonę, córkę i chłopaka córki
      > którego nie trawię. A jak bedzie lało podwiozę go nawet samochodem.

      I słusznie. Możemy zrobić niewiele więcej - i aż tyle.
      PS: chłopaka córki zaakceptuj, jaki jest. To jej chłopak, nie twój :)
    • wanda43 Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 08:18
      Niestety,musze przyznac,ze tez sobie wyrzucam lenistwo.Tym razem bedzie inaczej
      i wszystkim, ktorzy mowią, ze nia ma partii, na ktora z czystym sumieniem oddali
      by glos, pytam,czy chca dalej partii kaczynskich? Jezeli nie,to maja do wyboru
      LiD i PO, byle zaglosowac przeciw PiS.
    • venus99 Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 08:27
      codziennie wysmiewam głupotę kaczyńskich i krytykuję ich kretactwa.
    • bogucjusz Chodzę na wybory, płacę podatki. 17.09.07, 09:00
      To pierwsze będę czynił jeszcze długo, nad tym drugim się poważnie zastanowię.



      ---
      Tzw. "Prawo i Sprawiedliwość", patrz --> nadużycie semantyczne
    • allspice Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 09:10
      Głosowałam na opozycję i dobrze zrobiłam:)
      • weissensee Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 09:45
        Głosowałem na SLD. Od Platformy odrzuciła mnie sprawa Miodowicza-
        Jaruckiej. I chyba jeszcze raz odrzuci, bo PO dotychczas nie odcięła
        się od kłamcy i fałszerza.
    • bio.mum Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 09:44
      Opieliłam grządki i skosiłam trawę. I to w ciągu ostatniej godziny! Dzięki za to
      pytanie. Uświadomiłam sobie, że zdecydowanie zbyt dużo robię ostatnio dla kraju.
      Pozwól, że teraz sobie posiedzę i popierdzę w stołek:DD
      • warczacy_z_wilkami Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 09:50
        bio.mum napisała:
        > Pozwól, że teraz sobie posiedzę i popierdzę w stołek:DD

        a czy jeżeli PiS znowu wygra (tfu,tfu.-->www.odczyniac_uroki) będziesz się czuła
        na tyle komfortowo by użalać się nad tym nieszczęściem dziobatym wiedząc, że
        brak Twojego głosu pomógł im dalej upodlać ten kraj?
        • bio.mum Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 09:55
          warczacy_z_wilkami napisał:

          > bio.mum napisała:
          > > Pozwól, że teraz sobie posiedzę i popierdzę w stołek:DD
          >
          > a czy jeżeli PiS znowu wygra (tfu,tfu.-->www.odczyniac_uroki) będziesz się
          > czuła
          > na tyle komfortowo by użalać się nad tym nieszczęściem dziobatym wiedząc, że
          > brak Twojego głosu pomógł im dalej upodlać ten kraj?

          Zrobiłam tyle w sprawie, żeby PiS nigdy więcej nie wygrał, że już wiecej nic nie
          mogę. Dwa lata agitowania w sieci na rzecz tego, żeby odsunąć ich od władzy to
          chyba wystarczający wkład w "branie sprawy w swoje ręce". Teraz się już tylko
          przyglądam. Wolę się zacząć znieczulać teraz, niż 21 października przeżyć
          ponownie szok. Wybieram własny ogródek.

          Jeśli wygra PiS, w ogóle przestanę interesować się polityką. Zacznę się uczyć
          języków. Piszę zupełnie poważnie.
          • warczacy_z_wilkami Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 10:04
            bio.mum napisała:
            > Jeśli wygra PiS, w ogóle przestanę interesować się polityką. Zacznę się uczyć
            języków. Piszę zupełnie poważnie.

            PiS może wygrać tylko zdobywając większą ilość głosów. Twój wybór :( a właściwie
            osobista zgoda na kaczyzm.
            • bio.mum Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 10:12
              warczacy_z_wilkami napisał:

              > bio.mum napisała:
              > > Jeśli wygra PiS, w ogóle przestanę interesować się polityką. Zacznę się u
              > czyć
              > języków. Piszę zupełnie poważnie.
              >
              > PiS może wygrać tylko zdobywając większą ilość głosów. Twój wybór :( a właściwi
              > e
              > osobista zgoda na kaczyzm.

              Czy ja gdzieś napisałam, że nie pójdę na wybory? Pójdę, lokal wyborczy mam przez
              ulicę. Uważam jednak, że to żaden wkład. Stawianie ptaszków jakoś niespecjalnie
              mnie boli:P
              • warczacy_z_wilkami Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 10:17
                bio.mum napisała:
                > Czy ja gdzieś napisałam, że nie pójdę na wybory? Pójdę, lokal wyborczy mam prze
                > z
                > ulicę. Uważam jednak, że to żaden wkład.

                Ufff. Uspokoiłaś mnie :)
                źle odczytałem intencje. A wkład zaden? JEDEN głos więcej :)
                • bio.mum Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 10:23
                  warczacy_z_wilkami napisał:

                  > bio.mum napisała:
                  > > Czy ja gdzieś napisałam, że nie pójdę na wybory? Pójdę, lokal wyborczy ma
                  > m prze
                  > > z
                  > > ulicę. Uważam jednak, że to żaden wkład.
                  >
                  > Ufff. Uspokoiłaś mnie :)
                  > źle odczytałem intencje. A wkład zaden? JEDEN głos więcej :)

                  Jeden głos na 20.000.000 głosów? Nie znam się na rachunku prawdopodobienstwa,
                  ale każdy matematyk Ci powie, że to żaden wkład. Liczą się inicjatywy
                  obywatelskie,zbieranie głosów, podpisów (ale nie w trakcie wyborów), działalnośc
                  lokalna i wymierne efekty włożone w pracę na rzecz budowania społeczentwa
                  obywatelskiego. Powszechne wybory bezpośrednie, bez dodatkowego wkładu to zwykle
                  opium dla mas. Czy PiS wygra czy przegra, nie będzie to moją zasługą.
                  • lasviol Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:30
                    Bio.mum! A nie bądźże taka defetystka ;) Wybory to jednak coś!
                    Trza iść, choć głosować i tak nie bardzo jest na kogo.
                    Tyle że: "Ceterum censeo PiS delendam esse"
                    • bio.mum Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:37
                      Własnie się dowiedziałam, że Kutz kandyduje z list Platformy:-(((( Kolejny dowód
                      na to, że okręgi jednomandatowe to jedyne sensowne rozwiązanie.

                      Uwielbiam go, ale to chyba demencja starcza. Dwa lata walczył z PiSem i
                      POPiSem...a teraz? Dawno nie bylam tak zażenowana...
                  • man_sapiens Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 13:15
                    > Jeden głos na 20.000.000 głosów?

                    Tak, właśnie tak: te 20.000.000 to dwadzieścia milionów ludzi jak ty. Niejedna
                    partia przegrała wybory, bo jej zwolennicy uważali, że ma wygraną w kieszeni i
                    odpuszczali sobie głosowanie. Każdy masowy ruch składa się z milionów jednostek,
                    dlatego nie ma usprawiedliwienia dla niegłosowania.
                    Co zrobisz, jeżeli nie pójdziesz do wyborów i twoja partia dostanie wprawdzie
                    10.000.000 głosów, ale twoja znienawidzona partia dostanie ich 10.002.000 głosów?
                    Głosuj, tylko tak będziesz miała czyste sumienie. No i znasz pewnie ten kawał z
                    brodą o facecie, który codziennie modlił się o wygraną w Totolotku. Aż mu się w
                    końcu ukazał zdenerwowany bóg wykrzykując: Daj mi szansę, zagraj wreszcie
                    chociaż raz!
                    • szeptana_propaganda Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 13:21
                      Doczytaj wątek do końca. Poza tym wlaśnie się dowiedziałam, że o 18.00 u moich
                      rodziców przy piwie i kiełbasie bedzie obradował ciechanowski LiD. Pochodze z
                      zaangażowanej rodziny, chłopskiego, patriotycznego nurtu!! a jakże;-)))ale nie
                      będę o tym pisac w każdym wątku.

                      Ja to bio.matka, żeby nie było wątpliwości. Przelogowałam się, żeby założyć
                      watek i tak już zostało:-) Pozdro.
                      • webaholic ale to nie kiełba z wieprzowiny??? 17.09.07, 16:50

                        > Doczytaj wątek do końca. Poza tym wlaśnie się dowiedziałam, że o 18.00 u moich
                        > rodziców przy piwie i kiełbasie bedzie obradował ciechanowski LiD. Pochodze z
                        > zaangażowanej rodziny, chłopskiego, patriotycznego nurtu!! a jakże;-)))ale nie
                        > będę o tym pisac w każdym wątku.
                        >
                        > Ja to bio.matka, żeby nie było wątpliwości. Przelogowałam się, żeby założyć
                        > watek i tak już zostało:-) Pozdro.
                    • scoutek Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 13:23
                      man_sapiens napisał:
                      > Tak, właśnie tak: te 20.000.000 to dwadzieścia milionów ludzi jak ty. Niejedna
                      > partia przegrała wybory, bo jej zwolennicy uważali, że ma wygraną w kieszeni i
                      > odpuszczali sobie głosowanie. Każdy masowy ruch składa się z milionów jednostek
                      > ,
                      > dlatego nie ma usprawiedliwienia dla niegłosowania.

                      dokladnie tak bylo przy wyborach prezydenckich (tych ostatnich)
                      wsyscy byli pewni, ze wygra Tusk
                      i nie poszli myslac: co tam moj jeden glos, on i tak wygra

                      bylam i glosowalam
                      teraz tez zamierzam
                      i w ogole nie rozumiem kwestii nie chodzenia
                      dla mnie to lenistwo i brak zrozumienia dla mechanizmow demokracji
                      ludzie jeszcze nie czuja sily kartki do glosowania
          • webaholic bio.mum dlaczego nie chcesz skończyć z korupcja?:) 17.09.07, 15:05
            tak z Toba źle, ze uczciwie nie zarobisz?
          • porno_owca Brawo bio.mum 17.09.07, 15:41
            Haha, i oto jest pierwsza istota, ktora doszla do wniosku, ze agitacja nie
            prowadzi do niczego. Gdybyscie wszyscy barany doszli do tego samego wniosku to
            nie byloby rynku zbytu dla politycznych szopek i medialnych bzdur.
            • porno_owca Czemu ten watek jest przypiety 17.09.07, 15:45
              Tak swoja droga to czemu ten watek jest przypiety? Postow jest tu kilkadziesiat,
              co nie jest wielkim wynikiem. Profil pierwszego postu jest wiadomo jaki. Czyzby
              moderator chcial po swojej mysli torowac dyskusje?
              • webaholic dziwne w istocie. Jesli dodac do tego fakt, ze 17.09.07, 15:55
                moderator musi pozostać neutralny i nie wolno mu przewalac swoich poglądów
                politycznych rysuje nam sie obraz kompetencji Giwi
    • prokto A jak już zaciągniesz ich wszystkich do urny.... 17.09.07, 09:48
      to będziesz im patrzył przez ramię żeby tylko nie zagłosowali na PIS ?
      A jak chłopak córki którego nie trawisz będzie chciał głosować na PIS to co
      zrobisz ? Pewnie już nie będziesz taki miły i go nie podwieziesz.
      • wos9 Re: A jak już zaciągniesz ich wszystkich do urny. 17.09.07, 11:44
        prokto napisała:

        > to będziesz im patrzył przez ramię żeby tylko nie zagłosowali na
        PIS ?
        > A jak chłopak córki którego nie trawisz będzie chciał głosować na
        PIS to co
        > zrobisz ? Pewnie już nie będziesz taki miły i go nie podwieziesz.

        Czy nie rozumiesz, że demokracja polega na tym, żeby głosować
        na tego, na kogo się chce??? Ważne, by ten, kto wygra miał
        RZECZYWISTY mandat. A takiego PIS dziś nie ma.
    • mietowe_loczki Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 10:10
      No właśnie. Chodzę na wybory, płacę podatki i staram się jak
      najmniej czasu spędzić w sieci, żeby porobić coś konstruktywnego
      w tym gorszym życiu (to ostatnie raz wychodzi raz nie). Kształcę się
      za swoje, żeby państwo mi później nie wypominało, że nie ma z czego
      finansować ulg na dzieci (których nie mam). Nie daję i nie biorę.
      Oprócz tego, chyba już nic.
    • zapijaczony_ryj Ja bardzo dużo zrobiłem i zrobię. 17.09.07, 10:24
      Po pierwsze ani ja ani nikt z mojej rodziny nie głosował na lecha i
      jarosława kaczyńskich.
      Po drugie preferuje polskie napoje alkoholowe przez co zwiększam
      wpływy do kasy państwa.
      Po trzecie nie będę głosował na PiS! Fakt, ze mam w tym osobisty
      interes. Jest mi po prostu wstyd , ze jestem Polakiem jak oglądam
      ich pajacowanie naarenie krajowej i międzynarodowej.
      Po czwarte nie lubie porąbanego "ojca".

      mało?
    • das_hakenkreutz "Ja w sprawie formalnej" 17.09.07, 10:44
      Moja liberalna dusza buntuje się gdy chcę wejść w posty skażone
      "interwencjonizmem pinezkowym". Każdy przejaw gwałcenia ducha wolnej konkurencji
      budzi we mnie niesmak i zgorszenie, szczególnie na forum Gazety, mającej
      antybolszewickie i liberalne ambicje.

      Kto wpadł na taki beznadziejny pomysł aby przypinać niektóre posty? Szczególnie,
      że temat nie jest odkrywczy, nie aspiruje do Pulitzera i nie raz był wałkowany
      na tym forum.

      No dobrze, to była moja opinia...
      • warczacy_z_wilkami Re: "Ja w sprawie formalnej" 17.09.07, 10:51
        das_hakenkreutz napisał:

        > Moja liberalna dusza buntuje się gdy chcę wejść w posty skażone
        > "interwencjonizmem pinezkowym"

        I ja nie wchodzę w podwieszone. Niestety nie mam wpływu na obsługującego pinezki
        • das_hakenkreutz zwracam honor i łączę się w bólu... ;) 17.09.07, 10:57

      • zapijaczony_ryj Re: "Ja w sprawie formalnej" 17.09.07, 10:51
        a kto wpadł na pomyś egzaminowania forumowiczów?

        Znowu rozrabiasz? Rozwiąż test, żeby opublikować post na forum

        Na forum nie wypada:
        kłamać
        pisać trzynastozgłoskowcem
        atakować rozmówców

        Kopernik był:
        astronomem
        kobietą
        piekarzem

        Dyskutując warto pamiętać:
        włączeniu komputera
        lekceważeniu zaczepek
        o umyciu zębów

        Pisanie WIELKIMI literami:
        jest denerwujące
        zużywa dużo atramentu
        powoduje szczękościsk
      • mietowe_loczki Re: "Ja w sprawie formalnej" 17.09.07, 10:57
        Wątki przypięte szybciej zdychają. To taka sprawiedliwość dziejowa
        na miarę tego forum.
        • das_hakenkreutz Ponieważ natura jest liberalną... 17.09.07, 11:04
          ...i preferuje walkę a nie sanatorium.

          Najmocniejszy chwast trzymany pod kloszem ginie marnie gdy już zabraknie ochrony.
    • cassidy_i Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:00
      Masz tu walczących leni na forum , ktorym zrobić cokolwiek
      pozytecznego w realnym świecie musiało by być sciśle zgodne z ich
      własnymi interesami i jestem prawie pewna że jeśliby cos nawet
      zrobili byłby to albo podstep albo jakaś nieuczciwośc.
      Lewactwo tak ma.
      • mietowe_loczki Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:09
        Siedzi tu też dużo prawicowych leni i wiesz o tym doskonale. Akurat
        w przypadku uzależnienia od netu nie istnieje podział na prawicę
        i lewicę.
        • das_hakenkreutz Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:13
          mietowe_loczki napisała:

          > Akurat w przypadku uzależnienia od netu nie istnieje podział na prawicę i lewicę.

          ... tylko na szybkość łącza...
          • mietowe_loczki Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 11:22
            Albo tego, czy była awaria prundu czy nie. Bo jak prund zabiorą, i
            siądzie bateria w komputerze, to jest bardzo niefajnie. Oj bardzo.
            • warczacy_z_wilkami Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 13:22
              mietowe_loczki napisała:

              > Albo tego, czy była awaria prundu czy nie. Bo jak prund zabiorą, i
              > siądzie bateria w komputerze, to jest bardzo niefajnie. Oj bardzo.

              Apropos prundu. Miałem sen o jego braku. O awarii sieci przez cały miesiąc, o
              unieruchomieniu nadajnika w Toruniu i wreszcie normalne wybory bez nakręconych
              mohairów.
    • goniacy.pielegniarz Płacę podatki, z których g.wno mam 17.09.07, 16:18
      i jestem bombardowany kretyńskimi przepisami.
      Mało?
    • zoro_wieczorowo_poro Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 16:40
      never06 napisał:

      > Jeszcze dzis rano na you tube był fajny filmik pod
      > tytulem „Majewski – Donald Tusk- N jak Nordea.

      Oczywista oczywistość że zgodnie z tematem wątku
    • kruder76 Płacę podatki 17.09.07, 17:06
      Jak to co robię da kraju? Płacę podatki. O co jeszcze chodzi?
    • ariadna-enta Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 17:57
      rozumiem ,że jak rodzina będzie się opierać zawleczesz ich siłą do
      lokalu wyborczego,a chłopakowi zagrozisz szlabanem na córkę.))
    • 1europejczyk Niezaleznie na kogo beda glosowac ? 17.09.07, 20:33
      Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju?
    • 1europejczyk Program PO ograniczony do krytyki PiS-u jest 17.09.07, 20:56
      zapowiedzia kleski PO. Bez programu dla Polski a nie tylko dla wyksztalciuchow,
      by zaspokoic ich pretensjonalne ambicje, "bycia w Europie" PO staje sie partia
      gwarantujaco PiS-owi wygrana.
      PO zapomina, ze kazdy Polak ma jeden glos: ten wyksztalciucha jest wart tyle
      samo co kazdy inny, cokolwiek by o tym nie sadzil pretensjonalny wyksztalciuch.
      PO nie zabiega o wyborcow, nie przedstawia im wlasnej wizji przyszlosci kraju,
      polityki zagranicznej, panstwowej, socjalnej czy rozwoju.
      Po doswiadczeniach z ostatnich wyborow po ktorych okazalo sie ze istnial tajny
      program wyborczy PO brak obecnie jakiegokolwiek jest zapowiedzia kleski wyborczej.
      Jak mozna stawac do wyborow bez programu ?
      Ten pisowski znany jest z dotychczasowej praktyki i myli sie ten kto sadzi, ze
      nie ma wystarczajacej liczby wyborcow ktorzy go popra !
      I na pewno nie dlatego ze obieca 3 mln mieszkan.
      Miedzy innymi dlatego, ze trzyma krotko przy pysku wyksztalciuchow (i ma racje),
      ktorym sie zdaje, ze z samego faktu wyksztalcenia wynika ze maja racje. Nic
      bledniejszego !


      Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju?
    • wesoly.crusader Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 21:09
      co zrobilem ?

      Glosowalem na K. i bede glosowal na K.

      Panowie K. czyszcza Polske ze zlodziejskich judo-lewakow.

      i ty pewnie z tego powodu srasz po gaciach
    • masuma Jeszcze nie wyjechałem n/t 17.09.07, 22:18
    • ivrp co to za dziwny znaczek przed tekstem, wybiórcza ? 17.09.07, 22:21
    • ivrp hahahaha, ale udane mózgu pranie! 17.09.07, 22:31
    • swarozyc Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 17.09.07, 23:10
      Wyjechalem. Uwolnilem swoich wrogow od siebie.
    • grubymisiek1 Re: A co TY zrobiłeś dla Kraju? 18.09.07, 00:13
      A i tak wygra PiS bo Rydzyk podstawi autobus.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka