warczacy_z_wilkami
17.09.07, 05:08
A co TY zrobiłeś , że teraz użalasz się nad Polską pod rządami panów K.? Takie
pytanie zadałem sobie przypominając własnemu sumieniu lenistwo które nie
pozwoliło mi zagłosować. Rozlane mleko.
Nie jestem podejrzewam odosobniony. Co więc TERAZ mogę zrobić?.
Mogę przyrzec, że zagłosuje, zaciągne do urny żonę, córkę i chłopaka córki
którego nie trawię. A jak bedzie lało podwiozę go nawet samochodem.
Uroczyście przyrzekam.