tebe
27.09.07, 22:42
Witam
Przepraszamy wszystkich, którzy mają kłopoty z odbiorem. To dość
pionierska historia a początki bywają trudne.
Jeśli komuś przerywa, to są dwie możliwe przyczyny
- ma wolne łącze;
- obciążenie serwerów jest duże.
Jak sobie z tym poradzić.
1. Otworzyć wideo.
2. Nacisnąć 'play'
3. Nacisnąć pauzę.
4. Poczekać trochę.
Wideo się sciąga, w tym czasie można sobie poczytać forum i podyskutować. Za jakieś 30-50 sekund ogląda się już normalnie.
Dodatkowo można jeszcze "przełączyć się" na gorszą jakość.
Różnicy zbyt dużej nie ma.
Będziemy to optymalizować.
To sposób na obciążenie jakie jest teraz. Program będzie dostępny jeszcze w następnych dniach.
Pozdrawiam i życzę miłego odbioru.
T