Dodaj do ulubionych

Zdmuchnięty PiS

14.10.07, 19:30
nawet Kaczor nie wytrzymał napięcia nerwowego po sromotnie przegranej debacie z Donaldem
Obserwuj wątek
    • wanda43 Re: Zdmuchnięty PiS 14.10.07, 19:33
      konot sie wypalil, swieczka zgasla.
      I dzieki Bogu. Sromoty dosc!
      • ossey Re: Przeknal Tusk wyborcow 14.10.07, 19:35
        PiS? Mysle ze nie...natomiast przekonal zwolenikow LiDzewarto glosowac mna PO.
    • ka12332 Re: Zdmuchnięty PiS 14.10.07, 19:33
      deprecha PIStolecika , hehe



      .
      apostazja.pl/
    • ossey Re: Owszem przegral ale to glownie bol 14.10.07, 19:34
      Kwacha i LiD-u. PO wzmocni sie glosami ktorzy zastanawiali sie czy zaglosowac na
      LiD czy PO.
      • ukos I o to chodzi 14.10.07, 19:43
        ossey napisał:

        > (...)PO wzmocni sie glosami ktorzy zastanawiali sie czy zaglosowac
        n
        > a
        > LiD czy PO.

        Jest szansa na PO+PSL > PiS+LiD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka