czarny.dziobak 14.10.07, 19:30 nawet Kaczor nie wytrzymał napięcia nerwowego po sromotnie przegranej debacie z Donaldem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wanda43 Re: Zdmuchnięty PiS 14.10.07, 19:33 konot sie wypalil, swieczka zgasla. I dzieki Bogu. Sromoty dosc! Odpowiedz Link Zgłoś
ossey Re: Przeknal Tusk wyborcow 14.10.07, 19:35 PiS? Mysle ze nie...natomiast przekonal zwolenikow LiDzewarto glosowac mna PO. Odpowiedz Link Zgłoś
ka12332 Re: Zdmuchnięty PiS 14.10.07, 19:33 deprecha PIStolecika , hehe . apostazja.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
ossey Re: Owszem przegral ale to glownie bol 14.10.07, 19:34 Kwacha i LiD-u. PO wzmocni sie glosami ktorzy zastanawiali sie czy zaglosowac na LiD czy PO. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos I o to chodzi 14.10.07, 19:43 ossey napisał: > (...)PO wzmocni sie glosami ktorzy zastanawiali sie czy zaglosowac n > a > LiD czy PO. Jest szansa na PO+PSL > PiS+LiD. Odpowiedz Link Zgłoś