jagfen
17.11.07, 18:26
Moja opinia o profesorze Leszku Balcerowiczu zawsze była taka sama: jest
fantastyczny! Mam nadzieję, że pan premier Donald Tusk, któremu życzę samych
sukcesów, niejednokrotnie będzie korzystał z doświadczenia i mądrości
Profesora. Dla doba nas wszystkich!