Dodaj do ulubionych

Profesor Balcerowicz

17.11.07, 18:26
Moja opinia o profesorze Leszku Balcerowiczu zawsze była taka sama: jest
fantastyczny! Mam nadzieję, że pan premier Donald Tusk, któremu życzę samych
sukcesów, niejednokrotnie będzie korzystał z doświadczenia i mądrości
Profesora. Dla doba nas wszystkich!
Obserwuj wątek
    • Gość: Oleś... Re: Profesor Balcerowicz IP: 80.54.202.* 17.11.07, 19:37
      Jestem przekonany że historia przyzna rację profesorowi Leszkowi
      Balcerowiczowi, ale niestet TUMANÓW EKONOMICZNO-SOCJALISTYCZNYCH
      należy uczyć zasad ekonomiki społecznej tu i teras.
      • Gość: Polonista Re: Profesor Balcerowicz IP: *.chello.pl 02.12.07, 12:08
        Drogi Oleś jest takie pytanie kto rozpozna tumana? (pot. «obraźliwie o osobie
        nieinteligentnej lub mało zdolnej» odpowiedź jest prosta ten kto sam jest
        tumanem na zasadzie swój zawsze rozpozna swojego. Więc nie obrażaj ludzi a sam
        popracuj nad pisownią pomijam niechlujne pisanie brak "y" w słowie niestety ale
        nie wybaczę pisanie tu i teras, teras pochodzi od słowa terasa - «płaski stopień
        w dolinie rzecznej lub na brzegu morza albo jeziora» więc pisz tu i teraz. Co do
        wartości merytorycznej treści Twego postu to określę jako bla bla bla piszę w
        takiej formie bo myślę, że jesteś jeszcze bardzo młody. Rzeczywiście historia
        oceni profesjonalizm Pana Leszka Balcerowicza i mam nadzieję, że będzie bardzo
        wyrozumiała i obiektywna.
    • ellapollek Re: Profesor Balcerowicz 17.11.07, 21:03
      Reformy KRUS platformersi beda sie bali przeprowadzic, zeby nie draznic PSL.
      Szpitali prywatyzowac nie beda, bo beda sie bac powtorki z rozrywki - tj.
      nagonki jaka zafundowal PiS przed wyborami. Wiec o tych dwoch rzeczach mozna
      zapomniec. Moze uda sie wiec obiecana redukcja wydatkow publicznych, w ramach
      "taniego panstwa" (i przy okazji 'zostawienia blizniakow z rowerem bez
      powietrza' jak to okreslil Lech Walesa)?
    • bogda35 Re: Profesor Balcerowicz 18.11.07, 17:48
      Nie wiem czy prof.Balcerowicz ogląda to forum - niemniej jednak
      chcialam mu przekazac że jestem jego fanką - jak i moi bliscy -
      jestem dumna że dane nam było miec go u władzy - i pozdrawiam go
      także w imieniu byłego Koła Unii Wolności w Nowym Targu,gdzie
      mielismy zaszczyt poznac go osobiście.
      • Gość: Zibol Re: Profesor Balcerowicz IP: *.devs.futuro.pl 24.11.07, 23:54
        Bogda! w pełni popieram to co piszesz! nic dodać nic ująć! Ja także
        miałem zaszczyt uścisnąć dłoń tego Wielkiego Polaka. Widzisz ja mam
        wrażenie, że niewielu ludzi dostrzega w postawie tego Człowieka
        prawdziwy, choć może nie bogoojczyźniany, PATRYJOTYZM!
        pozdrawiam
    • Gość: komuszek Re: Profesor Balcerowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.07, 18:20
      On niby ma racje ale tak jak moj lenin działa dla pomyślnosci przyszłych pokoleń
    • Gość: Zibol Re: Profesor Balcerowicz IP: *.devs.futuro.pl 24.11.07, 23:51
      Cóż.. ja pewnie nie jestem obiektywny w oceneie Pana Profesora i co
      gorsza nie czuję się z tym źle! Mam odczucie graniczące z głębokim
      przekonaniem, że to jest jeden z niewielu polskich Patryjotów
      obecnego czasu, i dzięki Bogu taki nam się przydażył! Jestem dumny
      że tacy ludzie żyją w moim kraju, potrafiący nie być konformistami,
      mając szczere i często mocno uzasadnione przekonanie o swojej racji,
      tak właśnie robią, potrafiąc jednocześnie mieć dystans.
      Cóż powiem szczerze jesetem absolutnym fanem Pana Leszka Balcerowicza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka