Dodaj do ulubionych

Kaczor J prosi Boga o wybaczenie

17.11.07, 18:36
- Interpretuje pan rządy PiS jako walkę dobra ze złem. A pan, jak
kiedyś powiedział, jest "samym dobrem"?

- Z tym "samym dobrem" to był oczywisty żart, a ja, jak każdy
człowiek, jestem grzeszny. Mam jedynie na myśli odziedziczony po PRL
mechanizm promowania ludzi złych. Otóż ten mechanizm po 1989 r. nie
został odwrócony. Dopiero my próbowaliśmy to zmienić.

Mianując wicepremierami Andrzeja Leppera i Romana Giertycha?

- Pan Bóg czasem pisze prosto po liniach krzywych. Bez tej koalicji
nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to
kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego
przedsięwzięcia.

Ja mu sie nie dziwię, bo grzechów ma bez liku, nie tylko Leppera i
Giertycha.

P.S. Jak to jest pisać prosto po liniach krzywych?
Obserwuj wątek
    • marouder.eu To proste pisanie po liniach krzywych podsmierduje 17.11.07, 18:41
      ..mi jakims relatywizmem metafizycznym.
      No coz, na miejscu pana B. rozgrzeszonka bym nie udzielil Jaroslawowi.
    • porannakawa20 Re: Kaczor J prosi Boga o wybaczenie 17.11.07, 18:47
      Dobry Bóg wybaczy.
      Musi jednak wyznać grzech - już wyznał,
      obiecać poprawę - nie obiecał,
      naprawić szkody - nie naprawił.
      On zna katechizm katolicki?
      Bez tego ani Bóg, ani ludziska mu nie wybaczą!
      • wanda43 Re: Kaczor J prosi Boga o wybaczenie 17.11.07, 21:42
        Pan Bog nie wybaczy, a jeszcze go /ich/ doswiadczy ze 2 razy klęską, bo Pan Bog
        nie lubi nieudacznikow.
    • wolnailiberalna On ciagle innych wini 17.11.07, 21:43
      szantazysta i pedal juz stracil zdolnosc uczenia sie. to dobrze, bo
      poznalby jak samotny jest.
    • bush_w_wodzie za leppera? 17.11.07, 22:18
      tylko?

      daktylek napisał:

      > - Pan Bóg czasem pisze prosto po liniach krzywych. Bez tej koalicji
      > nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to
      > kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego
      > przedsięwzięcia.
      >
      > Ja mu sie nie dziwię, bo grzechów ma bez liku, nie tylko Leppera i
      > Giertycha.
      >
      > P.S. Jak to jest pisać prosto po liniach krzywych?

      to jest cytat. bardzo ladny zreszta

      "Bóg pisze prosto po krzywych liniach ludzkiego życia".

      internet przypisuje go brandstaetterowi.

      tylko ze autor mowi chyba o sobie...
      a kaczynski oczywiscie o innych...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka