Dodaj do ulubionych

Karta Praw Podstawowych

20.12.07, 19:45
zglos swoje poparcie

www.kartaprawpodstawowych.org.pl
Obserwuj wątek
    • ewa8a Aktywny link 20.12.07, 20:01
      www.kartaprawpodstawowych.org.pl/
      • jrjrjr Re: Aktywny link 20.12.07, 20:37
        Podpisałem! Ale czy Episkopat pozwoli na ratyfikację?
        Platformę strach obleciał. Trzeba poczekać, aż z PiSu odejdzie
        jeszcze dwudziestu...
        • wanda43 Re: Aktywny link 20.12.07, 20:40
          Episkopat to niech swoich kiecek pilnuje.
          • pies_na_czarnych Re: Aktywny link 20.12.07, 20:47
            +++
        • ewa8a PO zawsze z biskupami 20.12.07, 22:42
          jrjrjr napisał:

          > Podpisałem! Ale czy Episkopat pozwoli na ratyfikację?
          > Platformę strach obleciał



          cytat z dn.25.10.2007r.

          ,,Śmiech", "dyrdymały" - tak Bronisław Komorowski (PO) skomentował
          w czwartek zastrzeżenia szefowej MSZ Anny Fotygi do Karty Praw
          Podstawowych. Zdaniem Fotygi, zapisy Karty zagrażają mieszkańcom
          tzw. ziem zachodnich. Z kolei politycy PO zapowiadają, że Polska
          przyjmie w całości tę Kartę.''

          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4611222.html
    • pies_na_czarnych Sejm przyjął uchwałę o unijnym traktacie 20.12.07, 22:23
      Zasadniczy sprzeciw PiS wzbudził jednak zapis uchwały mówiący,
      że "Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w uznaniu pozytywnego i ważnego
      znaczenia Karty Praw Podstawowych dla obywateli wyraża nadzieję, że
      możliwe będzie odstąpienie przez Rzeczpospolitą Polską od protokołu
      brytyjskiego".
      www.rp.pl/artykul/2,78552.html
    • haen1950 To nie jest karta 20.12.07, 22:33
      tylko zwyczajne świństwo, jakie SLD podkłada platformie. Za kartą są
      wszyscy oprócz Rydzyka i Kaczora.

      Jak Tusk się wnerwi, to zarządzi wybory wiosną. I zobaczymy, ile ta
      awantura głosów przysporzyła "centrolewicy".
      • pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:47
        haen1950 napisał:

        > tylko zwyczajne świństwo, jakie SLD podkłada platformie. Za kartą

        > wszyscy oprócz Rydzyka i Kaczora.
        >
        > Jak Tusk się wnerwi, to zarządzi wybory wiosną. I zobaczymy, ile
        ta
        > awantura głosów przysporzyła "centrolewicy".

        O czym ty gadasz? Jakie swinstwo? Zaczynasz juz tak jak Kaczor, moze
        uwzieli sie na PO?
        • ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:49
          Także chciałabym poznać kulisy tego spisku przeciwko PO.
          • pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:52
            ewa8a napisała:

            > Także chciałabym poznać kulisy tego spisku przeciwko PO.

            :o))
            Zawsze myslalem, ze zadaniem opozycji jest wytykanie bledow.
            PO przeciez nie wypowiada sie jasno na temat Karty i zachowuje sie
            bardzo tajemniczo.
            InVitro juz odpadlo. Wystarczyl jeden liscik czarnych.
            • ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:03
              Jak to się nie wypowiada ?

              Tusk wyraźnie powiedział, że rząd nie podpisze karty ponieważ
              są ,,istotne zastrzeżenia ze strony środowisk społeczno –
              politycznych w kraju’’. Jakie to srodowiska – wiemy.
              • pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:04
                > politycznych w kraju’’. Jakie to srodowiska – wiemy.

                To kto tu rzadzi? Leon, czy jego dzieci?
                • ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:08
                  Rządzą czarni, nawet wowczas, gdy teoretycznie rządzili czerwoni.
                  • pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:11
                    ewa8a napisała:

                    > Rządzą czarni, nawet wowczas, gdy teoretycznie rządzili czerwoni.

                    Nie porownuj lat histerii na punkcie bialego papy.
                    • pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:13
                      Tutaj jestpotwierdzenie innych czasow :o)
                      "Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w uznaniu pozytywnego i ważnego
                      znaczenia Karty Praw Podstawowych dla obywateli wyraża nadzieję, że
                      możliwe będzie odstąpienie przez Rzeczpospolitą Polską od protokołu
                      brytyjskiego".
                    • ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:13
                      Beza wyglądała czarująco, całując jego pierścień i grzecznie dygając.
    • zg13 [...] 20.12.07, 23:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka