wanda43 20.12.07, 19:45 zglos swoje poparcie www.kartaprawpodstawowych.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jrjrjr Re: Aktywny link 20.12.07, 20:37 Podpisałem! Ale czy Episkopat pozwoli na ratyfikację? Platformę strach obleciał. Trzeba poczekać, aż z PiSu odejdzie jeszcze dwudziestu... Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Aktywny link 20.12.07, 20:40 Episkopat to niech swoich kiecek pilnuje. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a PO zawsze z biskupami 20.12.07, 22:42 jrjrjr napisał: > Podpisałem! Ale czy Episkopat pozwoli na ratyfikację? > Platformę strach obleciał cytat z dn.25.10.2007r. ,,Śmiech", "dyrdymały" - tak Bronisław Komorowski (PO) skomentował w czwartek zastrzeżenia szefowej MSZ Anny Fotygi do Karty Praw Podstawowych. Zdaniem Fotygi, zapisy Karty zagrażają mieszkańcom tzw. ziem zachodnich. Z kolei politycy PO zapowiadają, że Polska przyjmie w całości tę Kartę.'' wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4611222.html Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Sejm przyjął uchwałę o unijnym traktacie 20.12.07, 22:23 Zasadniczy sprzeciw PiS wzbudził jednak zapis uchwały mówiący, że "Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w uznaniu pozytywnego i ważnego znaczenia Karty Praw Podstawowych dla obywateli wyraża nadzieję, że możliwe będzie odstąpienie przez Rzeczpospolitą Polską od protokołu brytyjskiego". www.rp.pl/artykul/2,78552.html Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 To nie jest karta 20.12.07, 22:33 tylko zwyczajne świństwo, jakie SLD podkłada platformie. Za kartą są wszyscy oprócz Rydzyka i Kaczora. Jak Tusk się wnerwi, to zarządzi wybory wiosną. I zobaczymy, ile ta awantura głosów przysporzyła "centrolewicy". Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:47 haen1950 napisał: > tylko zwyczajne świństwo, jakie SLD podkłada platformie. Za kartą są > wszyscy oprócz Rydzyka i Kaczora. > > Jak Tusk się wnerwi, to zarządzi wybory wiosną. I zobaczymy, ile ta > awantura głosów przysporzyła "centrolewicy". O czym ty gadasz? Jakie swinstwo? Zaczynasz juz tak jak Kaczor, moze uwzieli sie na PO? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:49 Także chciałabym poznać kulisy tego spisku przeciwko PO. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 22:52 ewa8a napisała: > Także chciałabym poznać kulisy tego spisku przeciwko PO. :o)) Zawsze myslalem, ze zadaniem opozycji jest wytykanie bledow. PO przeciez nie wypowiada sie jasno na temat Karty i zachowuje sie bardzo tajemniczo. InVitro juz odpadlo. Wystarczyl jeden liscik czarnych. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:03 Jak to się nie wypowiada ? Tusk wyraźnie powiedział, że rząd nie podpisze karty ponieważ są ,,istotne zastrzeżenia ze strony środowisk społeczno – politycznych w kraju’’. Jakie to srodowiska – wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:04 > politycznych w kraju’’. Jakie to srodowiska – wiemy. To kto tu rzadzi? Leon, czy jego dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:08 Rządzą czarni, nawet wowczas, gdy teoretycznie rządzili czerwoni. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:11 ewa8a napisała: > Rządzą czarni, nawet wowczas, gdy teoretycznie rządzili czerwoni. Nie porownuj lat histerii na punkcie bialego papy. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:13 Tutaj jestpotwierdzenie innych czasow :o) "Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w uznaniu pozytywnego i ważnego znaczenia Karty Praw Podstawowych dla obywateli wyraża nadzieję, że możliwe będzie odstąpienie przez Rzeczpospolitą Polską od protokołu brytyjskiego". Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: To nie jest karta 20.12.07, 23:13 Beza wyglądała czarująco, całując jego pierścień i grzecznie dygając. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 [...] 20.12.07, 23:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś