Dodaj do ulubionych

Kto należał do PZPR?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 13:30
Cała Rodzina Michników, Jacek Kuroń (do1964) Leszek Balcerowicz (do 1981)
Wisława Szymborska (do 1968)prof.Leszek Kołakowski też gdzieś do 1964lub 68
roku)i to kiedy?? w czasach stalinowskich a więc w okresie największego
terroru! dzis ci ludzie stanowią zalecze intelektualne Gazety wyborczej..oto
prawdziwe korzenie KORowców!
Obserwuj wątek
    • Gość: Aram Re: Kto należał do PZPR? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 15:18
      Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):

      > Cała Rodzina Michników, Jacek Kuroń (do1964) Leszek Balcerowicz (do 1981)
      > Wisława Szymborska (do 1968)prof.Leszek Kołakowski też gdzieś do 1964lub 68
      > roku)i to kiedy?? w czasach stalinowskich a więc w okresie największego
      > terroru! dzis ci ludzie stanowią zalecze intelektualne Gazety wyborczej..oto
      > prawdziwe korzenie KORowców!

      I jeszcze parę tysięcy rozsądnych i uczciwych ludzi! No i co? Ale jak ty
      jesteś "zastępca" to wyobrażam sobie jakie jady wypuści z siebie sam Oszołom!
      • Gość: ZastępcaOszołoma Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 15:21
        Gość portalu: Aram napisał(a):

        > Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):
        >
        > > Cała Rodzina Michników, Jacek Kuroń (do1964) Leszek Balcerowicz (do 1981)
        > > Wisława Szymborska (do 1968)prof.Leszek Kołakowski też gdzieś do 1964lub 6
        > 8
        > > roku)i to kiedy?? w czasach stalinowskich a więc w okresie największego
        > > terroru! dzis ci ludzie stanowią zalecze intelektualne Gazety wyborczej..o
        > to
        > > prawdziwe korzenie KORowców!
        >
        > I jeszcze parę tysięcy rozsądnych i uczciwych ludzi! No i co? Ale jak ty
        > jesteś "zastępca" to wyobrażam sobie jakie jady wypuści z siebie sam Oszołom!

        -Ja ten wątek załozyłemw odpowiedzi na zarzuty kłamliwe zresztą jakoby prof
        J.R.Nowak i Wrzodak należeli do PZPR czy ZSMP
        • Gość: Aram Re: Kto należał do PZPR? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 21:21
          Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a)
          > >

          >
          > -Ja ten wątek załozyłemw odpowiedzi na zarzuty kłamliwe zresztą jakoby prof
          > J.R.Nowak i Wrzodak należeli do PZPR czy ZSMP

          No nie!!!!! Takich ........ ów (wpisać dowolnie) do PZPR nie przyjmowali! I
          jakie zarzuty? Dla tych ............(wpisać dowolnie) to byłby komplement,nie
          zarzut!
          • Gość: ZastępcaOszołoma Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 21:26
            Wrzodak Zygmunt należał do ZSMP. Do PZPR go nie przyjęli ze względu na
            niezadawalający poziom inteligencji.
            Próbował wyjechać do ZSRR aby wstąpić do KPZR. Ale dla sowietów też był za
            głupi !
            • zastepca.oszoloma Re: Kto należał do PZPR? 10.08.03, 12:11
              Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):

              > Wrzodak Zygmunt należał do ZSMP. Do PZPR go nie przyjęli ze względu na
              > niezadawalający poziom inteligencji.
              > Próbował wyjechać do ZSRR aby wstąpić do KPZR. Ale dla sowietów też był za
              > głupi !

              - odwracać ogonem to każdy głupi potrafi może byś tak coś od siebie napisał we
              WŁASNYM imieniu zboczona czerwona świnio!
              • czerwony_zlodziejski_ryj Re: Kto należał do PZPR? 10.08.03, 12:27
                zastepca.oszoloma napisał:

                > Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):
                >
                > > Wrzodak Zygmunt należał do ZSMP. Do PZPR go nie przyjęli ze względu na
                > > niezadawalający poziom inteligencji.
                > > Próbował wyjechać do ZSRR aby wstąpić do KPZR. Ale dla sowietów też był za
                >
                > > głupi !
                >
                > - odwracać ogonem to każdy głupi potrafi może byś tak coś od siebie napisał
                we
                > WŁASNYM imieniu zboczona czerwona świnio!


                Ty, Ty uważaj sobie.
                My to kwiat tego i innych narodów. My jesteśmy uczciwi.
                Żaden z Nas nie jest:
                zoboczony;
                czerwony;
                "świnio";
                kłamcą;
                złodziejem.

                Każdy z nas jest:
                ładny jak Geremek;
                przystoiny i czysty jak Michnik;
                trzeźwy jak Kuroń;
                szybki jak Mazowiecki;

                Każdy z Nas jest wzorem cnót wszelakich.
                Dlaczego podszywasz się pod kogoś innego Ty oszuście, zdemoralizowany głąbie.
                Ty się podpisz własnym imieniem, bo my to siebie poznajemy wszędzie - po
                zapachu.
    • czerwony_zlodziejski_ryj Jak to, to jeszcze nie wiecie kto? 10.08.03, 13:04
      Zdrajcy: Dmowski, Paderewski, Piłsudski, a ze współczesnych ten - zgodnie z
      twierdzeniami GW tj. Michnika i sp. - padalec, arbapapa, wariat, terrorysta,
      buszmen, przyjaciel Kadafiego Tymiński.
      • Gość: ZastępcaOszołoma Re: Jak to, to jeszcze nie wiecie kto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.03, 13:20
        czerwony_zlodziejski_ryj napisał:

        > Zdrajcy: Dmowski, Paderewski, Piłsudski, a ze współczesnych ten - zgodnie z
        > twierdzeniami GW tj. Michnika i sp. - padalec, arbapapa, wariat, terrorysta,
        > buszmen, przyjaciel Kadafiego Tymiński.

        - kolega towarzysz jest na bakier z historią te trzy postacie które wymieniłeś
        zmarły jeszcze przed II wojną światową lub krótko po jej rozpoczęciu
        • henrykkreuz Re: Jak to, to jeszcze nie wiecie kto? 10.08.03, 14:26
          Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):

          > czerwony_zlodziejski_ryj napisał:
          >
          > > Zdrajcy: Dmowski, Paderewski, Piłsudski, a ze współczesnych ten - zgodnie
          > z
          > > twierdzeniami GW tj. Michnika i sp. - padalec, arbapapa, wariat, terroryst
          > a,
          > > buszmen, przyjaciel Kadafiego Tymiński.
          >
          > - kolega towarzysz jest na bakier z historią te trzy postacie które
          wymieniłeś
          > zmarły jeszcze przed II wojną światową lub krótko po jej rozpoczęciu


          To Ty nie znasz najnowszej historii Polski?
          Mało, byli to jedyni w Polsce stalinowcy i sądowi mordercy prawdziwych
          patriotów.
    • Gość: tempus Re: Kto należał do PZPR? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.03, 16:08
      Do PZPR należeli różni ludzie. Z różnych powodów. Niekiedy opłacało się to, bo
      np. aby pracować (dla Polski-jaka by ona nie była!) w swoim zawodzie trzeba
      było być członkiem PZPR. A byli też tacy którzy w przynależeniu do tej
      organizacji widzieli jedyną realną szansę na zmianę czegoś w tym kraju.
      • Gość: SLD-UPek Ja należałem do PZPR! IP: 195.205.230.* 10.08.03, 16:16
        Do partii wstąpiłem po to, aby pracować w aparacie PZPR i nie żałuję tej
        decyzji.
        • Gość: jacek84 Re: Ja należałem do PZPR! IP: *.in.brzesko.net.pl / 192.168.3.* 11.08.03, 10:18
          Gość portalu: SLD-UPek napisał(a):

          > Do partii wstąpiłem po to, aby pracować w aparacie PZPR i nie żałuję tej
          > decyzji.
          ==================================================
          W aparacie PZPR nie pracowało się, a jedynie leniuchowało.
          Od kiedy to w aparacie PZPR "pracowało" sie. Jakaż tam była praca ??? piszesz
          same bzdury...
    • Gość: P-77 Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.03, 17:26
      Kuroń, Geremek, Kołakowski czy Strzelcki nigdy nie ukrywali swojej
      przynależności do partii. Dla mnei ciekawszy jest kazus pułkownika
      Kuklińskiego. Otóż w PRL bezpartyjny oficer wysokiego szczebla w Sztabie
      Generalnym był równie realny jak pingwin w Afryce. Zresztą w ogóle zawodowi
      wojskowi i milicjanci do PZPR należeli niemal w 100 procentach.
      Kukliński należał do PZPR, ale w licznych ostatnio biografiach (a raczej
      hagiografiach) pisywanych przez Józefa Szanawskiego (wieloletni aktywista
      Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Radzieckiej) fakt ten jest pomijany.
      Poza tym przypomniam, że gdy Geremek czy Kuroń walczyli z komuną taki np.
      Ryszard Bender zasiadał sobie w Sejmie PRL i dfziałał w PRON.
      Gdyby przyjąć logikę Oszołoma św. Paweł byłby postrzegany wyłącznie jako były
      faryzeusz.
      • Gość: ZastępcaOszołoma Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.03, 19:23
        Gość portalu: P-77 napisał(a):

        > Kuroń, Geremek, Kołakowski czy Strzelcki nigdy nie ukrywali swojej
        > przynależności do partii. Dla mnei ciekawszy jest kazus pułkownika
        > Kuklińskiego. Otóż w PRL bezpartyjny oficer wysokiego szczebla w Sztabie
        > Generalnym był równie realny jak pingwin w Afryce. Zresztą w ogóle zawodowi
        > wojskowi i milicjanci do PZPR należeli niemal w 100 procentach.
        > Kukliński należał do PZPR, ale w licznych ostatnio biografiach (a raczej
        > hagiografiach) pisywanych przez Józefa Szanawskiego (wieloletni aktywista
        > Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Radzieckiej) fakt ten jest pomijany.
        > Poza tym przypomniam, że gdy Geremek czy Kuroń walczyli z komuną taki np.
        > Ryszard Bender zasiadał sobie w Sejmie PRL i dfziałał w PRON.
        > Gdyby przyjąć logikę Oszołoma św. Paweł byłby postrzegany wyłącznie jako były
        > faryzeusz.

        - Bender był w sejmie PRLu jako bezpartyjny reprezentował KIK
        • Gość: ZastępcaOszołoma Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.03, 19:24
          a co do ukrywania..otóż coraz rzadziej mówi sie o tym że Balcerowicz pracował
          w Instytucie Problemów Podstawowych marksizmu Lenininzmu..kilka pozycji
          encyklopedycznych notopryvcznie pomija ten fakt pisząc o Balcerowiczu
          • Gość: chello Re: Kto należał do PZPR? IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 10.08.03, 21:04
            Dlaczego jak ktos nalezal do PZPR to jest OK, a jak ojciec Schwartzeneggera
            nalezal do partii nazistowskiej to zaraz Wiesenthal Center wydaje oswiadczenia
            na ten temat. Wszystkich trzeba traktowac jednakowo.

            Co sie stala z ta stalinowska pania prokurator z Anglii. Czy zostala wydana
            wladzom polskim czy nie.
        • Gość: Aram Re: Kto należał do PZPR? - Do P - 77 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.03, 21:27
          Podzielam Pańską opinię,uśmiałem się tylko z tego pingwina w Afryce,
          Byłem,widziałem w RPA,nad brzegiem oceanu Indyjskiego kolonię pingwinów.Więc
          może lepiej Eskimos, bo to już bardziej nieprawdopodobne - tak jak ten wyższy
          oficer WP i bezpartyjny. Co do Kuklińskiego - szkoda słów dla tej w całości
          odrażającej postaci. Jego pożal się Boże biograf Szaniawski (wart Pac pałaca)
          to także redaktor tygodnika "Przyjaźń" - organu TPPR i stały bywalec KC. Po
          aresztowaniu autor oślizgłego listu do ówczesnego szefa WSW w którym oferował
          swoje usługi jako donosiciel. Kserokopię listu opublikował przed paru laty
          tygodnik "Nie".
          Pozdrawiam.
          • Gość: pierwszy sekretarz Re: Kto należał do PZPR? - Do P - 77 IP: *.acn.waw.pl 11.08.03, 10:50
            Zmaram, PZPRowski kacyku, też uważam, że w Partii byli sami szlachetni ludzie.
            Tylko tacy działali przecież w nurcie reformatorskim jakim była Przewodnia Siła
            Narodu. Gdyby nie zapluty karzeł reakcji a potem solidaruchy bylibyśmy dziś
            potęgą światową-niszczli nasz kraj przez dziesięciolecia.
            Dla Kuklińskiego rzeczywiście szkoda słów. łajdak, który za kilka marnych
            dolarów gotów był zdradzić piękne ideały socjalizmu. Lenin się w grobie
            przewracał.
            • Gość: Aram Re: Kto należał do PZPR? - Do P - 77 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.08.03, 18:02
              Gość portalu: pierwszy sekretarz napisał(a):

              >(.....) Dla Kuklińskiego rzeczywiście szkoda słów. łajdak, który za kilka
              marnych
              > dolarów gotów był zdradzić piękne ideały socjalizmu. Lenin się w grobie
              > przewracał.

              Bełkot, jak to u Pierwszego Sekretarza w gminie.W województwach bywało
              lepiej, choć nie we wszystkich. Kukliński to rzeczywiście łajdak,wyjątkowy, i
              nie dlatego, że zdradzał "piękne ideały socjalizmu". To robiliśmy wszyscy na
              codzień. On zdradzał mnie, Ciebie i swoich kolegów, polskich żołnierzy! Pomyśl
              przez chwilę, Ty Pierwszy Sekretarzu! Gdyby wybuchła wówczas wojna to od kul,
              pocisków i bomb amerykańskich (tak!) angielskich i niemieckich ginęli by Polacy
              w miejscach czyli celach które przez lata współpracy z Amerykanami wskazywał im
              Kukliński! I on wiedział o tym, robił to na zimno bo przecież nikt nie mógł
              wykluczyć wybuchu wojny w Europie. To ilu kolegów ustawił Amerykanom i Niemcom
              na celowniku - policzysz? Czym ten szmaciarz różni się od zwykłego "kapo" w
              obozie koncentracyjnym który wysługując się hitlerowcom wydawAŁ I MORDOWAŁ
              Polaków? Pomyśl, jeśli jeszcze możesz i nie klep głupstw!
              • Gość: pierwszy sekretarz Re: Kto należał do PZPR? - Do P - 77 IP: *.acn.waw.pl 11.08.03, 18:20
                Gość portalu: Aram napisał(a):

                > Gość portalu: pierwszy sekretarz napisał(a):
                >
                > >(.....) Dla Kuklińskiego rzeczywiście szkoda słów. łajdak, który za kilka
                > marnych
                > > dolarów gotów był zdradzić piękne ideały socjalizmu. Lenin się w grobie
                > > przewracał.
                >
                > Bełkot, jak to u Pierwszego Sekretarza w gminie.W województwach bywało
                > lepiej, choć nie we wszystkich. Kukliński to rzeczywiście łajdak,wyjątkowy, i
                > nie dlatego, że zdradzał "piękne ideały socjalizmu". To robiliśmy wszyscy na
                > codzień. On zdradzał mnie, Ciebie i swoich kolegów, polskich żołnierzy!
                Pomyśl
                > przez chwilę, Ty Pierwszy Sekretarzu! Gdyby wybuchła wówczas wojna to od kul,
                > pocisków i bomb amerykańskich (tak!) angielskich i niemieckich ginęli by
                Polacy
                >
                > w miejscach czyli celach które przez lata współpracy z Amerykanami wskazywał
                im
                >
                > Kukliński! I on wiedział o tym, robił to na zimno bo przecież nikt nie mógł
                > wykluczyć wybuchu wojny w Europie. To ilu kolegów ustawił Amerykanom i
                Niemcom
                > na celowniku - policzysz? Czym ten szmaciarz różni się od zwykłego "kapo" w
                > obozie koncentracyjnym który wysługując się hitlerowcom wydawAŁ I MORDOWAŁ
                > Polaków? Pomyśl, jeśli jeszcze możesz i nie klep głupstw!



                Gdyby wybuchła wojna? ZSRR i państwa braterskie socjalistyczne kontra
                imperialiści? Weź kartkę papieru, świecowe kredki i narsuj bohaterskich
                czerwonoarmistów jak strzelają do wrednych amerykańców. To poziom Twojego
                gdybania. Uśmiałem się:)
                • Gość: Aram Re: Kto należał do PZPR? - Do I sekretarza! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.08.03, 23:11
                  Gość portalu: pierwszy sekretarz napisał(a):

                  > Gość portalu: Aram napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: pierwszy sekretarz napisał(a):
                  > >
                  > > >(.....)
                  > >
                  > > Bełkot, jak to u Pierwszego Sekretarza w gminie.W województwach bywało
                  > > lepiej, choć nie we wszystkich. Kukliński to rzeczywiście
                  łajdak, itd
                  >
                  >
                  >
                  > Gdyby wybuchła wojna? ZSRR i państwa braterskie socjalistyczne kontra
                  > imperialiści? Weź kartkę papieru, świecowe kredki i narsuj bohaterskich
                  > czerwonoarmistów jak strzelają do wrednych amerykańców. To poziom Twojego
                  > gdybania. Uśmiałem się:)

                  Ty głupolu, Ty chyba naprawdę byłeś Sekretarzem POP i to w Pipidówce! Szkoda
                  słów na tym poziomie! Jaka kartka, jakie kredki,o czym Ty pieprzysz???
                  Kukliński był zdrajcąPolaków a nie zadnych czerwonoarmistów, nie rozumiesz
                  tego? Obawiam się, że niczego nie rozumiesz!
    • Gość: stary byk Re: Kto z kręgów narodowych należał do PZPR? IP: 195.187.86.* 11.08.03, 10:53
      A może warto zainteresować się różnymi profesorami z kręgów narodowych, np.
      Nowak i inni. I czy oni jakoś się próbują wytłumaczyć, czy po prostu
      przemilczają? Prof. Bender nie należał do PZPR, ale do PAX-u, a to była dużo
      gorsza świnia, bo rozbijała KK od wewnątrz. Był też w Radzie Konsultacyjnej
      przy W. Jaruzelskim podczas stanu wojennego.

      Jeśli chodzi o rodziców Michnika, to czy ktoś może odpowiadać za swych rodziców?
      Kuroń całą swą działalność (w tym ZMP-owską i partyjną) opisał w swoich
      książkach np. "Wiara i Wina". Błędy młodości odkupił wielokrotnie swą
      późniejszą pracą i więżieniami.
      • Gość: ZastępcaOszoloma Re: Kto z kręgów narodowych należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 13:59
        Gość portalu: stary byk napisał(a):

        > A może warto zainteresować się różnymi profesorami z kręgów narodowych, np.
        > Nowak i inni. I czy oni jakoś się próbują wytłumaczyć, czy po prostu
        > przemilczają? Prof. Bender nie należał do PZPR, ale do PAX-u, a to była dużo
        > gorsza świnia, bo rozbijała KK od wewnątrz. Był też w Radzie Konsultacyjnej
        > przy W. Jaruzelskim podczas stanu wojennego.
        - kosciół rozbija Tygodnik P{owszechny Pieronek i Zyciński! Pupile GW! PAX się
        zlustrował i oczyścił z niechlubnej przeszłości dziś istnieje jako Civitas
        Christiana
        > Jeśli chodzi o rodziców Michnika, to czy ktoś może odpowiadać za swych
        rodziców
        > ?
        - a brat Adasia? Cała ta rodzinka jest unurzana w tym komunstycznym Bagnie
        Stefan skazywał jako prokurator nai sędzia na śmierć setki patriotów AKowców
        m.in gen Fieldorfa Nila...jest takie powiedzenie że niedaleko pada jabłko od
        jabłoni...Michnik Adam został więc Trockistą i sekserwoliucjonistą uosobianego
        w rewolucji68
        > Kuroń całą swą działalność (w tym ZMP-owską i partyjną) opisał w swoich
        > książkach np. "Wiara i Wina". Błędy młodości odkupił wielokrotnie swą
        > późniejszą pracą i więżieniami.
        - Kuroń to jedeyny z tych KORowców który nie ucyhla się od swoich
        błędów..odstatnim błędem jakim zrobił było popieranie Balcerowicza sam o tym
        mówił...Kuroniowi mozna jeszcze odpuścić ale całej reszczie nigdy!
        • Gość: aram Re:DO ZASTĘPCY OSZOŁOMA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.03, 16:17
          Gość portalu: ZastępcaOszoloma napisał(a):

          > (...) - a brat Adasia? Cała ta rodzinka jest unurzana w tym komunstycznym
          Bagnie
          > Stefan skazywał jako prokurator nai sędzia na śmierć setki patriotów AKowców
          > m.in gen Fieldorfa Nila...jest takie powiedzenie że niedaleko pada jabłko od
          > jabłoni...Michnik Adam został więc Trockistą i sekserwoliucjonistą
          uosobianego
          > w rewolucji68
          > > Kuroń całą swą działalność (w tym ZMP-owską i partyjną) opisał w swoich
          > > książkach np. "Wiara i Wina". Błędy młodości odkupił wielokrotnie swą
          > > późniejszą pracą i więżieniami.
          > - Kuroń to jedeyny z tych KORowców który nie ucyhla się od swoich
          > błędów..odstatnim błędem jakim zrobił było popieranie Balcerowicza sam o tym
          > mówił...Kuroniowi mozna jeszcze odpuścić ale całej reszczie nigdy!

          Masz rację! Ten problem wymaga rozwiązania! Zacznij od wizyty u psychiatry.
          • Gość: ZastępcaOszołoma Re:DO ZASTĘPCY OSZOŁOMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 20:25
            Gość portalu: aram napisał(a):

            > Gość portalu: ZastępcaOszoloma napisał(a):
            >
            > > (...) - a brat Adasia? Cała ta rodzinka jest unurzana w tym komunstycznym
            > Bagnie
            > > Stefan skazywał jako prokurator nai sędzia na śmierć setki patriotów AKowc
            > ów
            > > m.in gen Fieldorfa Nila...jest takie powiedzenie że niedaleko pada jabłko
            > od
            > > jabłoni...Michnik Adam został więc Trockistą i sekserwoliucjonistą
            > uosobianego
            > > w rewolucji68
            > > > Kuroń całą swą działalność (w tym ZMP-owską i partyjną) opisał w swoi
            > ch
            > > > książkach np. "Wiara i Wina". Błędy młodości odkupił wielokrotnie swą
            >
            > > > późniejszą pracą i więżieniami.
            > > - Kuroń to jedeyny z tych KORowców który nie ucyhla się od swoich
            > > błędów..odstatnim błędem jakim zrobił było popieranie Balcerowicza sam o t
            > ym
            > > mówił...Kuroniowi mozna jeszcze odpuścić ale całej reszczie nigdy!
            >
            > Masz rację! Ten problem wymaga rozwiązania! Zacznij od wizyty u psychiatry.

            - kiedy to ja jestem psychiatrą...taki mam fach..i stykam się często z takimi
            pacjentami jak ty
            • Gość: Aram Re:DO ZASTĘPCY OSZOŁOMA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 00:15
              Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):

              > Gość portalu: aram napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: ZastępcaOszoloma napisał(a):
              > (....)
              >
              > - kiedy to ja jestem psychiatrą...taki mam fach..i stykam się często z takimi
              > pacjentami jak ty

              Kto z kim przestaje...itd! Lekarzu,lecz się sam!
            • Gość: fiutek Pomrocznosc jasna ZASTĘPCY OSZOŁOMA IP: *.54.92.46.ppp1-1.had.tiscali.dk 13.08.03, 13:55
              Gość portalu: ZastępcaOszołoma napisał(a):

              > - kiedy to ja jestem psychiatrą...

              To widac, slychac i czuc. Pewna znana osobistosc z przeszlosci byla takze
              wybitnym specjalista od pomrocznosci jasnej. Efekty tak blyskotliwych talentow
              z reguly wcale nie kaza na siebie dlugo czekac.

              Czyzby aktywisci LPR-u z Wielkopolski w swej walce o skatakumbienie kraju
              zagieli tak wielki parol na Poznan, by zmienic go w satelite Wachocka?
    • Gość: lppr Re: Kto należał do PZPR? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 19:24
      www.fun.from.hell.pl/2003-08-05/foto-obok.jpg
    • zen16 Należeli i dobrze 12.08.03, 20:05
      Ale wię cej zrobili dla Polski niz ty jołopie, który lubisz grzebać sie w
      zasłych gównach. Zapytaj kto zdobył wykształcenie w PRL i wyrzucił
      demonstracyjnie swoje dyplomy. A przecież uczyli go ekonomii socjslizmu i na
      egzaminach opowiadał jak wspaniała była ta ekonomia. A ilu kapusiów było wśród
      kleru którzy dziś trzymaja władzę. I co? Tylko krowa nie zmienia poglądów. Poza
      tym gdyby wtedy paria zechciała przyjąc wszystkich takich jołopów jak ty,
      należało by do niej 10 mln obywateli.
    • Gość: fiutek Re: Reaktywowac PZPR!!! IP: *.54.92.46.ppp1-1.had.tiscali.dk 13.08.03, 14:08
      Chyba tylko ona moze byc w stanie dac odpor idiotyzmom sil reprezentowanych
      przez takich jelopow. W kazdum badz razie zadne z parlamentarnych ugrupowan
      politycznych nie bylo dotychczas w stanie powstrzymac tej fanatycznej ciemnoty,
      a sa bardzo wyraznie symptomy raczej utozsamiania sie z ta poswiecana paranoja.
    • oszolom.z.radiam Re: Kto należał do PZPR? 13.08.03, 15:57
      Przpraszam za wszystko. Tak bylem czerwona swinia i agentem UB.

      Oszolom
    • Gość: JACZEJKA Na pohybel michnikowcom IP: 192.38.163.* 13.08.03, 15:59
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka