Dodaj do ulubionych

to z innej beczki... jakie świeta Jamajczyk miał

29.12.07, 20:05
na mysli...???

świętej dzidy jamajskiej, a może co innego...

jakies pomysły???

za fronda:

"jak przed paru minutami podała tivi polsat w wydarzeniach kancelaria Sejmu RP wysłała kartki z życzeniami "Wesołych Świąt Grudniowych". Dziennikarz dociekał u szefa kancelarii jakie to te wesołe grudniowe... i uzyskał odpowiedź że jest ich kilka.
ps. szef kancelarii zapewnił też że treści życzeń nie konsultował ze swoim szefem marszałkiem"

jasne, jasne... widać w tym "subtelną" rękę Bronisława...;))))
Obserwuj wątek
    • rccc Re: to z innej beczki... jakie świeta Jamajczyk m 29.12.07, 20:59
      bard3333 napisał:

      > na mysli...???
      >
      > świętej dzidy jamajskiej, a może co innego...
      >
      > jakies pomysły???
      >

      Swieta Wiekszosci Parlamentarnej :)
      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9474855&rfbawp=1197312576.124&ticaid=1515d
    • warczacy_z_wilkami Re: to z innej beczki... jakie świeta Jamajczyk m 29.12.07, 21:02
      cat8cat niziutko latasz
    • hiperrealizm Chanuka 29.12.07, 21:08
      żydowskie święto świateł w tym roku były 5 grudnia.
    • hiperrealizm Re: to z innej beczki... jakie świeta Jamajczyk m 29.12.07, 21:11
      pl.wikipedia.org/wiki/Chanuka
    • frau_pranajtis1 To reka Szczepanskiego 02.01.08, 01:45
      Realizuje polityke lozy Polin Bnai Brith. W koncu jest jej czlonkiem i ma
      popularyzowac i dbac o kulture zydowska, a nie polska. Swiece odpalili, ale juz
      koled spiewac nie beda w Sejmie.
      Takie czasy... PO*****lone
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka