bard3333
29.12.07, 20:05
na mysli...???
świętej dzidy jamajskiej, a może co innego...
jakies pomysły???
za fronda:
"jak przed paru minutami podała tivi polsat w wydarzeniach kancelaria Sejmu RP wysłała kartki z życzeniami "Wesołych Świąt Grudniowych". Dziennikarz dociekał u szefa kancelarii jakie to te wesołe grudniowe... i uzyskał odpowiedź że jest ich kilka.
ps. szef kancelarii zapewnił też że treści życzeń nie konsultował ze swoim szefem marszałkiem"
jasne, jasne... widać w tym "subtelną" rękę Bronisława...;))))