Gość: Krzys52
IP: *.proxy.aol.com
11.08.03, 18:43
Gdy wbrew woli podatnika dobrali sie do jego kieszeni, wiekszosc zdecydowala,
ze nic sie nie stanie skoro mniejszosc zostanie (troche) przymuszona do
lozenia na religie wiekszosci...
.
Gdy odbierano kobiecie prawo do decydowania o wlasnej ciazy, wiekszosc uznala
ze to nawet dobrze sie stanie gdy dziwki beda mialy nad glowa jakis bat a nie
tak lekka raczka...
.
Gdy zawieszano na scianach budynkow publicznych panstwa ponoc swieckiego
krzyze, wiekszosc uznala, ze krzyz jeszcze nikomu nie zaszkodzil a w urzadzie
nada wlasciwego wymiaru orzeczeniom urzednikow
.
Gdy na gruncie Art.196 K.K. zkazano Nieznalska, wiekszosc zdecydowala ze to
nawet dobrze posiadac taki artykul - no i w koncu jedynie jakas tam
kiepska "artystka" zostala przywolana do porzadku...
.
Gdy skasowano badania prenatalne wiekszosc pocieszala sie, ze to i tak bardzo
niewielkiego procentu kobiet dotyczy wiec nie ma o co kruszyc kopi...
.
Teraz macie "in vitro" a ja ciekaw jestem zdania wiekszosci. Kiedy przyjda po
was?
.
K.P.