Dodaj do ulubionych

** ---Niedlugo Przyjda po Was--- **

IP: *.proxy.aol.com 11.08.03, 18:43
Gdy wbrew woli podatnika dobrali sie do jego kieszeni, wiekszosc zdecydowala,
ze nic sie nie stanie skoro mniejszosc zostanie (troche) przymuszona do
lozenia na religie wiekszosci...
.
Gdy odbierano kobiecie prawo do decydowania o wlasnej ciazy, wiekszosc uznala
ze to nawet dobrze sie stanie gdy dziwki beda mialy nad glowa jakis bat a nie
tak lekka raczka...
.
Gdy zawieszano na scianach budynkow publicznych panstwa ponoc swieckiego
krzyze, wiekszosc uznala, ze krzyz jeszcze nikomu nie zaszkodzil a w urzadzie
nada wlasciwego wymiaru orzeczeniom urzednikow
.
Gdy na gruncie Art.196 K.K. zkazano Nieznalska, wiekszosc zdecydowala ze to
nawet dobrze posiadac taki artykul - no i w koncu jedynie jakas tam
kiepska "artystka" zostala przywolana do porzadku...
.
Gdy skasowano badania prenatalne wiekszosc pocieszala sie, ze to i tak bardzo
niewielkiego procentu kobiet dotyczy wiec nie ma o co kruszyc kopi...
.
Teraz macie "in vitro" a ja ciekaw jestem zdania wiekszosci. Kiedy przyjda po
was?
.
K.P.
Obserwuj wątek
    • Gość: ANka Dobrze ´Krzysiu´ wiedzialam ze jestes obecny IP: *.ifn-magdeburg.de 11.08.03, 19:16
      Niemniej ciekawe prawda ze odparcie tych
      ´atakow´przychodzi w jednym konkretnym momencie- nieprawdaz..
      Mi sie artystka tez nie podobala- odwolala sie do
      Strasbourga.. I jak tam wyniki? I co za ´wielka sztuke´na
      prace spoleczne.. Niedoceniony geniusz.. I tak nie umarla
      na gruzlice..Ba mysle ze zyskala slawe.. Ale moze sie myle?
      Zakazano badan prenatalnych? Czy mozesz konkretniej
      Krzysiu- bo ja nic o tym nie wiem..
    • Gość: Krzys52 ** ---Niedlugo Przyjda po Was--- ** - Korekta IP: *.proxy.aol.com 11.08.03, 19:52
      Gość portalu: Krzys52 napisał(a):

      > .
      > Gdy skasowano badania prenatalne wiekszosc pocieszala sie, ze to i tak bardzo
      > niewielkiego procentu kobiet dotyczy wiec nie ma o co kruszyc kopi...
      .
      :::
      Korekta:
      .
      Powinno byc "kasowano" zamiast "skasowano". Nagonka koscielna miala wtedy na
      celu wprowadzenie zakazu badan prenatalnych.
      .
      K.P.
      • sceptyk Jak za dotknieciem rozki czarodziejskiej 11.08.03, 19:59
        Chamski agresor, czyli Kretyn52, przpoczwarza sie teraz na naszych oczach w
        subtelnego i wrazliwego obronce praw ludzkich. Co za rzadki sqrwiel!!!

        Przypomnij nam ten swoj tekst porno z plebanii, gnoju.
        • Gość: Krzys52 Pojawil sie i snuje nikczemnik Cep-tyk.... IP: *.proxy.aol.com 11.08.03, 20:03
          ...ile ci placa za popieranie panstwa krypto-wyznaniowego, szujo?
          Wiem, wiem - co laska.
          .
          K.P.
          • Gość: ANka A ile Krzysiom za support? IP: *.ifn-magdeburg.de 11.08.03, 20:12
            Bo to tez ciekawe Panowie..
            i zanim sie cos napisze warto wczesnie korygowac...Bo to
            - tak sie zdarza moze uczciwych ludzi urazic...
            • Gość: Krzys52 Re: A ile Krzysiom za support? IP: *.proxy.aol.com 12.08.03, 06:21
              Gość portalu: ANka napisał(a):

              > Bo to tez ciekawe Panowie..
              > i zanim sie cos napisze warto wczesnie korygowac...Bo to
              > - tak sie zdarza moze uczciwych ludzi urazic...
              .
              :::
              Pod moim adresem jest to insynuacja lub (w najlepszym przypadku) sugestia,
              podczas gdy w przypadku Cep-tyka jest to rzeczywistosc, w ktorej podatnik lozy
              na utrzymanie firmu Cep-tyka, a ta placi Cep-tykowi.
              Widzisz, on jest ksiadz.
              .
              K.P.
            • Gość: Krzys52 I jeszcze LINK dla ANki IP: *.proxy.aol.com 12.08.03, 21:03
              www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=1360&zaznacz=prenatalne
              • Gość: ANka Krzysiu IP: *.ifn-magdeburg.de 13.08.03, 12:21
                Ja nie szukam seksu gdzie indziej. To ja swojego slubnego
                wybralam i nie mam z nim slubu koscielnego- bo on juz byl
                raz zonaty... A jestem uczciwa bo tak chce...Chyba zeby
                on w miedzyczasie kogos z zimna krwia zamordowal.. Ale
                nie sadze.. Bo wybieralam a nie rzucilam sie na
                pierwszego lepszego.. Kariere staram sie robic i miec
                dzieci tez.. Jesl i cos robie dla meza to dlatego ze
                czuje potrzebe dawania.. Nie przypisuj mi rol w ktore sie
                nie dam przypisac...
                Kosciol szanuje nie za narzucanie.. Kiedys Ci to wyjasnie..
                A reszta moich przemyslen pod Krakenem..Jak bedziesz
                chcial bedzie wiecej..
                Ja tylko nie chce zeby mi ktos wmawial ze jak facet
                klepie zone po tylku to jest ladnie i nowoczesnie...Bo
                tego nie lubie..
                • Gość: ANka A jesli ksiadz to fakt IP: *.ifn-magdeburg.de 13.08.03, 13:39
                  Kiepski tekst jak na ksiedza.. Choc te teksty w plebanii
                  tez pamietam Krzysiu...I pare innych w tym Nie niestety
                  tez...
    • Gość: Kraken Re: ** ---Niedlugo Przyjda po Was--- ** IP: *.ipt.aol.com 13.08.03, 00:53
      Drogi Krzysiu-czy nie uwazaz,ze nie warto "kruszyc kopi"na polskiej katolickiej
      DURNOCIE???Nawiedzonych ,i od dziecka indokrynowanych w "jedynej slusznej
      opcji"NIE DA SIE PRZEKONAC-oni nie uzywaja szarej masy zawartej w czaszce
      mogowej,poniewaz, ZAKAZal tego kosciol!!!
      Sam swego czasu uwazalem,ze kropla drazy skale nie swa sila,lecz
      czestotliwoscia padania-jak widac polski katolicki idiotyzm ODPORNY JEST NA
      WSZYSTKO !!!NIE NARUSZY GO NAWET "WODA KROLEWSKA" !!!! w A TYM WZGLEDZIE
      pOLAKOWATE SA maprawde WYJUNTKOWE DURNIE,cofajace kraj lezacu w srodku
      geograficznym Europy spowrotem do czasow Konrrefornacji w dodatku wmowili sobie
      jeszce bardziej idiotczna "misyje ewagelizacji poganskiej Europy"
      ,w ktorej wolnosc jednostki,jak i zarowno calych spoleczenstw postrzegana jest
      przez prymitywnych klechow z wojtyla na czele jako "cywilizacja smierci"
      Wracajac do tworczosci Nieznalskiej-pomijam juz fakt,ze cienogrodzkie polskie
      spoleczenstwo zawlaczszylo sobie krzyz w KAZDEJ jego formie,i byle duren moze
      glosno ryczec o "obraznieciu' jego uczuc"religijnych"-pomijam juz fakt,ze
      uczucia nie posiadaja osobowsci prawnej,a wiec nie maja jak to sie mowi
      "zdolnosci prawnej"-wiec tym bardziej ich "obrazniecie' nie moze podlegac
      oskarzeniu PUBLICZNEMU-jak wiec widac zarowno dyspozycyjny prokurator,jak i
      sedzia- co najmniej NADUZYLI URZEDU,i w NORMALNYM kraju bylby to koniec ich
      prawniczej kariery.
      Co do Dorotki uwazam,ze tlumaczyla sie dosc idiotycznie-mogla po prostu
      stwierdzic,ze cala ta "pasja" jest projektem nowego znaku
      ostrzegawczego "CHUJOWe SKRZYZOWANIE",ewentualnie smialo mogla nadac mu
      tytul "MESKOSC NA ROZDROZU"-zrobilaby DURNI zarownoo z zacietrzewionych
      LPRakow,jak i dyspozycyjnych przedstawicieli "prawa"
      Jednak jest to precedens uprawnajacy idiotow spod naku zlowrogiego krzyza do
      podjecia znacznie bardziej radykalnych dzialan-np. wprowadzenia obowiazku
      spowiedzi i uczestnictwa w jarmarcznym widowiskiu zwanym dla niepoznaki
      msza "swieta"???Jesli klerykalizacja kraju pojdzie w tymze kierunku-BEZ OCHYBY
      CZEKA TO POLSKOJEZYCZNE STWORZENIA-caly czas mam glupie wrazenia,ze ewolucja
      Polakow DOPIERO SIE ZACZYNA- do krajow Europy zachodniej jestesmy opuznieni co
      najmniej 200 lat !!!i NIE WIERZE,ZE PRZYSTEPUJAC DO ue AZSYPIE SIETE RZEASC
      DZIELACA NORMALNE SPOLEZNSTWA od ciemniackiego polskiego nawiedzonego reigijnie
      ludku-ZNOWUBEDZIEMY ROBOC Z SIEBIE TOTALNYCH DURNI!!!pocieszajace jest,ze choc
      Europa bedzie miala mase powodow do smiechu czego im zycze z calego serca
      POZDR.
      • Gość: ANka Drogi Krakenie IP: *.ifn-magdeburg.de 13.08.03, 12:15
        Europa to skansen. Juz wkrotce zostanie zalany prawdziwa
        sila jaka jest ortodoksyjny islam. A sila bo powstaje w
        warunkach biedy i cierpienia.. O tym zyjacy w wygodach
        europejczyk i amerykanin nie ma pojecia..
        druga sila to Azja- tam jest nieslychana wola przetrwania
        i wytrzymalosc.. Tam kobiety o kruchych cialach pracuja
        na budowach i niczym nie roznia sie od facetow..Lub
        godzinami brodza w koszmarnie brudnej i zakazonej wodzie
        na polach ryzowych... Usa juz jest zalane przez zywotna i
        temperamentna ameryke lacinska i higieniczni amerykanie
        temu zalewowi nie sprostaja....

        Kosciol jest wpisany w kulture polska czy chcesz czy
        nie.. Zaczal sie od tego gdy nasz pierwszy wladca zamiast
        przyjac dominacje kurii magdeburskiej oddal sie
        bezposrednio pod zwierzchnictwo Watykanu..I to byla
        prawdziwa polityczna decyzja.. Tego nie zrozumiesz chyba...
        W tej upadajacej kulturze i Europy i Usa- wygodnej i
        jakze dalekiej od rzeczywistosci jedyna szansa dla Polski
        jest utrzymanie pewnej odrebnosci. Roznicy i zasad...
        Dla muzulmanow jestesmy wszyscy tymi na K...NIe bede
        pisac dalej Kraken.. Zbyt wiele nie rozumiesz. Ale
        zobaczysz za pare lat..
        Bo takich ktorym wiele brakuje jest wielu na swiecie.. I
        sa silniejsi od nas...
        Gdyby Polska byla pod wplywem kosciola nie byloby udzialu
        wojny w Iraku. I cos jeszcze..
        NIe rewolucjonizm dzis straszny. Dzis pracuja maszyny...
        NIe ma robotnikow... Co straszne zobacza twoje dzieci..
        tylko masz male szanse dac im cos co pozwoli im przetrwac
        z twoja filozofia...
        • Gość: Kraken Re: Droga ANko IP: *.ipt.aol.com 13.08.03, 15:07
          Gość portalu: ANka napisał(a):

          ) Europa to skansen. Juz wkrotce zostanie zalany prawdziwa
          ) sila jaka jest ortodoksyjny islam.
          ************************
          -Kr. Mimo wszystko to wlasnie Europa jest rozsadnikiem kulturYi to wlasnie do
          Europy peregrynja przedstawiciele innych nacji ODCHAMIC SIE,a nie wbrew pozorom
          U.S.A. czy tym bardziej ortodoksyjny islam,stanowiacy niebywale dotad
          ZAGROZENIE dla waszego kontynentu(naszego zreszta rozniez)-dlatego nalezy ze
          wszech sil dazyc do powstrzyamania tej muzulmanskiej nawaly-Ameryka juz podjela
          odpowiednie dzialania na niewielka na razie skale,ale mysle,ze ulegnie ona
          intensyfikacji

          A sila bo powstaje w
          ) warunkach biedy i cierpienia.. O tym zyjacy w wygodach
          ) europejczyk i amerykanin nie ma pojecia..
          ***************************
          -Kr. Widze,ze ciepisz na arabofilie-jakie "cierpienia i biede" bedaca udzialem
          smierdzacych Arabusow masz na mysli???Wszak caly niemal obszar Bliskiego
          Wschodu soczywa na zlozach ropy naftowej,ktorej te smierdzace lenie nawet
          wydobyc i przetworzyc nie potrafia bez pomocy bialego czlowieka-przemysl jako
          taki WOGOLE U NICH NIE ISTNIEJE-pokaz mi choc jeden produkt wytworzony przez
          Arabow(nie mam tu na mysli podrabianej bizuterii,czy rownie falszowanych
          dywanow)-BIEDE ARABUSOM ZGOTOWALI ...SAMI ARABUSY!! Zyje w USA juz 10 lat i jak
          boga nie kocham-NIGDY nie widzialem pracujacego Arabusa,widzialem
          zapierdalajacych zoltych,brazowych,czerwonych,(baa-nawet czasem czarnych)-ale
          nigdy Araba-wiec o jakich cierpieniach laskawa jestes mowic???

          ) druga sila to Azja- tam jest nieslychana wola przetrwania
          ) i wytrzymalosc..
          ***************************
          -Kr, W tym miejscu zgadzam sie-ale tylko czesciowo -oprocz istotnie ciezko
          pracujacych i UCZACYCH sie zoltych istnieje zarowno tzw, TRIADA,jak i
          Yakuza,ktorym ci zolci oplacaja sie do drugiego,a nawet trzeciego pokolenia-
          mialem okazje pracowac z zoltymi -sa to fajne chlopy,ale zbyt pracowite(do tego
          glupio pracowite)potrafi taki "zasuwac" w pracy-ale jak sie pomyli-"klekajcie
          narody"....kilka dni poprawia co spieprzyl w ciagu kilku godzin


          *Tam kobiety o kruchych cialach pracuja
          ) na budowach i niczym nie roznia sie od facetow.
          *****************************
          -Kr. EEEEEETAM-roznia,sie-i to bardzo-szczegolnie w sztuce milosci(co do
          facetow-nie wiem-nie sprawdzalem,jako,ze jestem heteroseksualny).

          Lub
          ) godzinami brodza w koszmarnie brudnej i zakazonej wodzie
          ) na polach ryzowych...
          ******************************
          -Kr. No coz-JESLI CHCA "PAPU" MUSZA zasuwac na tych ryzowiskach-swoja droga
          ogromnie jestem ciekaw DLACZEGO nie hoduja zboz,jak to sie robi na calym swiecie
          (nie wiem-moze klimat nieodpowiedni-jestem meliorantem,nie rolnikiem)

          Usa juz jest zalane przez zywotna i
          ) temperamentna ameryke lacinska i higieniczni amerykanie
          ) temu zalewowi nie sprostaja....
          **************************
          -Kr. Z reka na sercu moge ci zagwarantowac,ZE SPROSTAJA I TO JAK TO SIE W
          WOJSKU POWIADALO-"Z PALCEM W ODBYTNICY"-Mexicanos i Cubanos nadaja sie do
          njprostszych i najmniej platnych prac-i wcale nie stanowia konkurencji dla
          Jankesow(szczegolnie,ze 60% z nich zajmuje sie handlem narkotykami i
          porachunkami pomiedzy soba,gdzie padaja trupy-spojrz na statystyki-80% wiezniow
          w USA STANOWIA KOLOROWI).Prawdziwym zagrozeniem Ameryki sa jak zykle Czarnuchy-
          doszlo dotego,ze nie mozna nazwac murzyna murzynem,lub czarnym,gdyz stanowi to
          element dyskryminacji rasowej(a przeciez bialy to on nie jest-wiec wymyslono
          eufemizm "Afroamerykanin")ja osobiscie nazywam ich "innymi niz biali"-nie maja
          do czego sie przyczepic!
          )
          ) Kosciol jest wpisany w kulture polska czy chcesz czy
          ) nie..
          *************************
          -Kr. Pewnie,ze jest wpisany-NIESTETY-TYLKO TA ROLA KOSCIOLA W "KSZTALTOWANIU
          SWIADOMOSCI" POLAKOW.....



          Zaczal sie od tego gdy nasz pierwszy wladca zamiast
          ) przyjac dominacje kurii magdeburskiej oddal sie
          ) bezposrednio pod zwierzchnictwo Watykanu..
          *************************
          -Kr. NIE ZNASZ HISTORII !!!Watykan wowczas jeszcze nie istnial,a siedziba
          papiestwa byl na przemian Rzym oraz Awinion,a byly okresy,ze w obu tych
          miastach funkcjonowali DWAJ papieze(i ktory byl "prawdziwy"???)
          Co do Mieszki co mu nadano numer jeden-nie musial koniecznie przyjmowac
          wyznania rzymskokatolickiego-mogl z rownym powodzeniem przyjac
          prawoslawie,ktore na tych ziemiach istnialo juz od prawie 200 lat-lecz z zamian
          za wirtualne przymierze z Czechami zdecydowal sie na mariaz ze stara baba-I TO
          BYL OLBRZYMI JEGO BLAD-mogl rowniez skutecznie wypiac sie na katolicki zabobon
          zawiwierajac przymierze z Prusami oraz Litwa-ale badzmy szczerzy- przyjecie
          katolicyzmu(a raczej chrzescijastwa dalwalo mu podstawe do ekspansji na ziemie
          Malopolan,Pomorcow oraz RUS,ktora byla odwiecznym polskim "Drang nach Osten"



          I to byla
          ) prawdziwa polityczna decyzja..
          **************************
          -Kr. Po prawdzie uwazam,ze byla to NAJGLUPSZA JEGO DECYZJA-w dodatku nie jest
          tak jak bredzi kosciol,ze narod z "wdziecznoscia przyjal ten "chrzest" ruchy
          poganskie ujarzmione zostaly dopiero ponad 200 lat po smierci tego idiotycznego
          ksiazatka


          Tego nie zrozumiesz chyba...
          ******************************
          -Kr. Doskonale rozumien,ze zamiast wcielic ksiestwo w ramy cesarstwa
          Niemieckiego(zwanego wowczas rzymskim-w koncu i tam znajdowali sie Slowianie)
          wolal palcem na wodzie pisana "niezaleznosc",ktorej i tak NIGDY nie osiagnal(a
          przykladem niech bedzie,ze jego syn Bolko zwany potem Chrobrym byl przez dlugie
          lata zakladnikiem cesarza niemieckiego)-a pozytki plynace z wcielenia w
          Cesarstwo Rzymskie sa do dzis widoczne golym okiem-porownaj sobie rozwoj
          kulturalno-naukowy Niemiec z "niedorozwinieciem" polskim


          ) W tej upadajacej kulturze i Europy i Usa- wygodnej i
          ) jakze dalekiej od rzeczywistosci jedyna szansa dla Polski
          ) jest utrzymanie pewnej odrebnosci.
          ***************************
          -Kr. Istotnie-zamknac sie we wlasnym gnojno-buraczanym gettcie zarzadzanym
          przez watykan i niczym Macko Dobrzynski z "Pana,co go Tadeuszem zwano"
          wyspiewywac"kiedy ranne wstaja zorze"-ZAPRAWDE ZACHECAJACA PESPEKTYWA !!!



          Roznicy i zasad...
          ) Dla muzulmanow jestesmy wszyscy tymi na K...NIe bede
          ) pisac dalej Kraken.. Zbyt wiele nie rozumiesz.
          ***********************
          -Kr, Cieszy mnie ogromnie twoje przewartosciowanie mozliwosc intelektualnych,ze
          TY wszystko rozumiesz-ale uprzedzam historia jest cholernie zlosliwa,i dowiesz
          sie jeszcze rzeczy,od ktorych wlosieta zjeza ci sie na tej rozumnej glowinie


          Ale
          ) zobaczysz za pare lat..
          ) Bo takich ktorym wiele brakuje jest wielu na swiecie.. I
          ) sa silniejsi od nas...
          ***************************
          -Kr. Nie wiem ILE ty masz lat-ale zapewniam cie w ciagu swego niekrotkiego
          zycia wiele juz widzialem i z radoscia rewidowalem swe poglady dostosowujac je
          do rzeczywistosci


          ) Gdyby Polska byla pod wplywem kosciola nie byloby udzialu
          ) wojny w Iraku.
          *****************************
          -Kr. ???? A co ma do tego kosciol???Ze glosi "milosc",Yeshu
          (hehehe"droga,prawda,zycie-co za idiotyzmy),ktorego nigdy nie bylo-zastanow sie
          chwile a dojdziesz do wnioskku,ze wlasnie awantura(bo przecie nie WOJNA)Iracka
          jest jak najbardziej na reka kosciolowi,choc jak zwykle obludnie glosi co
          innego-takie obszary do "zagospodarowania"-tyle bladzacych duszyczek "do
          nawrocenia na te jedyna prawdziwa wiare"-NO I TAAAKA KASA DO "ZALAPANIA"



          I cos jeszcze..
          ) NIe rewolucjonizm dzis straszny. Dzis pracuja maszyny...
          ) NIe ma robotnikow... Co straszne zobacza twoje dzieci..
          ) tylko masz male szanse dac im cos co pozwoli im przetrwac
          ) z twoja filozofia...
          ***************************
          -Kr, SMIESZNA JESTES-przeciez maszyny MUSZA obslugiwac ludzie-sam bylerm
          swiadkiem,kiedy w amerykanskiej fabryce kupiono japonskiego roota spawalniczego-
          myslano,ze zastapi prace co najmniej trzech spawaczy-tymczasem okazalo sie,ze
          dla prawid
          • Gość: ANka No dobrze ale nie obrazaj.. IP: *.ifn-magdeburg.de 13.08.03, 17:20
            Nie mam wlosiat- tylko wlosy- aktualnie dlugie..
            PO drugie mozesz sie smiac ale mam inne zdanie.. NIgdy
            nie bylam niczyja niewolnica i nie czuje sie tak, a nie
            chce byc niewolnica komuny...Za to przewartosciowanie
            intelektualne- przepraszam - kierowalam sie babskim
            instynktem nie madroscia..
            Z watykanem sie przejezyczylam.. Mamy inne zdanie..Wiem
            ze chrzescijanstwo nie po masle.. I wiem ze Magdeburg byl
            wtedy potega - rowniez w nauce.. Wiec zadeptal by nas ani
            chybi.. Zwlaszcza za prawoslawie...
            Co do baby nie dyskutuje.. W kwestii lat nie odpowiem bo
            wiesz...ale 30 tka...
            Nie lubie zacietrzewienia na sam kosciol - akurat to co
            teraz gadaja ci lekarze to nie sadze zeby kosciol..
            Raczej ped do forsy.. To w Polsce bardziej powszechne..
            Chcialabym tez podzielac twoj optymizm.. Ale masz racje -
            wiele przezylam w kwestii arabskiej i wiele zrozumialam..
            I nie jestem taka optymistka jak ty.. Poza tym jak sie w
            to bedzie mieszac kosciol to sie bardziej zaszkodzi - i
            tyle.. bo tu nie chodzi o polityke tylko o to aby te
            kobiety placac mialy szanse na zabieg in vitro.. Chyba
            sie z tym zgodzisz...
            Poza tym sa rozne oblicza kosciola.. Mogles ich naprawde
            nie poznac.. tych zaklamanych nie lubie- podobnie jak ty-
            i zawsze zwalczalam.. Ale zaklamania jest mase
            wszedzie..I Europie (wbrew temu co mowisz o tradycji) i
            w USA i naprawde w tym calym naszym staro- nowym swiecie..
            Nie jestem taka madra.. Jestem b. wrazliwa.. Ale zabawy
            czyims kosztem nie lubie.. A w tych atakach ucierpia nie
            faktyczni beneficjenci- ksieza z samochodami i pedofile a
            biedne siostry ktore od czasu przyjecia slubow zajmuja
            sie tymi niepelnosprawnymi dziecmi...Bo tak to zwykle jest..
            A za konkordatem tez nigdy nie bylam - jesli chcesz
            wiedziec... Ale na to wplyw akurat mialam zadny -
            podobnie jak na wybory Leppera czy SLd....
            • Gość: ANka Nie zapomnij tez ze rozwoj IP: *.ifn-magdeburg.de 13.08.03, 18:02
              kulturalno naukowy Niemiec - zwlaszcza zachodnich to duza
              zasluga tego ze USA (we wlasnym interesie oczywiscie)
              umozliwilo wykorzystanie zasobow bankowych po
              hitlerowskich zdeponowanych w Szwajcarii... Cudow w
              Europie nie bylo..
              Teraz Niemcom jest trudniej bo nagle musieli swoich
              niechcianych braci ze wschodu zaadoptowac.. I fundusze
              sie troche stopily.. to nie tylko pracowitosc.. NIestety...
              Tak samo jest z ropa.. Przeciez gdyby Usa mialo faktyczna
              chec powstrzymania atakow terrorystycznych wystarczylo by
              jedno.. Uniezaleznic sie od ropy i wspolnie z Europa
              promowac prace nad ekologicznymi zrodlami energii..
              Sadzisz ze tak jest? To samobojcze kolko nie chce
              przestac.. Arabowie nigdy by nam nie zagrozili gdyby
              nasza kultura nie dala im do tego srodkow...Ja to
              widzialam juz w Libii.. A mysle jednak ze niedoceniasz, a
              jak nie ty to wielu innych- tak jak ambasadorowie innych
              Panstw w Rosji zagrozenia rewolucja...
              USA sie tez obudzi.. Ale oby nie bylo za pozno....
              A gdy sie nagle skonczy ropa- bo skonczy sie nagle i tych
              srodkow nie bedzie to jak myslisz- beda czekac?
              Jestes inzynierem Kraken.. Wiesz pewno w wielu kwestiach
              wiecej ode mnie.. Te badania sa w USA blokowane!!!!!
              Zorientuj sie.. Za duze lobby nad tym pracuje zeby
              business ropy sie krecil....A to jest cena.. I nie chodzi
              mi o litowanie sie nad innymi kulturami... Chodzi o brak
              myslenia i zastanownienia nad przyszloscia.....
              • Gość: Kraken Re: Nie zapomnij tez ze rozwoj IP: *.ipt.aol.com 13.08.03, 19:52
                Wybacz,ale zbyt to obszerne i dosc nieskladne,aby odniesc sie do tego
                systematycznie-co do kosciola-uwazam,ze zbyt przeceniasz jego role,jako
                animatora jakiejkolwiek polityki czy to spolecznej,czy miedzynarodowej-czas
                zdac sobie sprawe,ze kosciolowi poza Polska pozostaly...ponownie katakumby!!O
                wkladzie kosciola w rozwoj,a raczej nierozwoj kraju nawet gadac mi sie nie chce-
                tyle juz razy poruszano ten watek na tym forum DOKLADNIE go uzasadniajac
                MERYTORYCZNIE,ze nie chce powtarzac oklepanych PRAWD,ktore jednak do 90%
                forumowiczow po prostu nie docieraja,jako,ze ich swiadomosc ksztaltowana jest
                przez rozne LPRy,Radia Ryjowe czy innego operetkowego pralacine Jankowskiego,w
                ktorym TYLE JEST POLAKA,CO WE MNIE ESKIMOSA !!!
                cO DO "ZADEPTANIA" ZA PRAWOSLAWIE-SADZE,ZE SIE MYLISZ-PRAWOSLAWIE POSIADALO
                ogromne POPARCIE MILITARNE ORAZ GOSPODARCZE(zwlaszcza gospodarcze w
                Bizancjum),wiec rozdrobnionym ksiazatkom europejskim nie mierzyc bylo sie z
                nimi-dopiero wyprawy krzyzowe bedace WIECZNA HANBA papiestwa doprowadzily ten
                organizm panstwowy do ruiny,a reszte dokonczyli Turcy-wiec bez przesady-na Rusi
                prawoslawie mialo i ma sie dobrze do tego stopnia,ze OLEWAJA CIEPLYM MOCZEM
                zarowno Watykan,jak i wojtyle!Czyz wiec nie warto bylo???Natomiast w sprawach
                polityki od czasow Piotra Wielkiego cerkiew ma tyle do gadania CO ZYD W
                OSWIECIMIU !!!
                Co do zaplodnien "in vitro"(bo o tym tez miedzy wierszami mowisz)-podzielam
                zdanie lekarzy-KOSCIOLOWI WARA OD TEGO!!!Nie wazne czy chodzi o ewentualne
                pieniadze-chodzi o to aby bezdzietnym rodzicom DAC INNA SZANSE ANIZELI MODLITWA
                do swietego Idziego,czy innej katolickiej cholery.
                Co do wieku-jestem nieco starszy(prawie pokolenie) wiec rozne doswiadczenia
                zebralismy-pamietam dokladnie pokorna role kosciola w czasach PRL,kiedy
                przynajmniej UDAWAL,ze sluzy ludziom,I WIELU W TO UWIERZYLO(jak tez)-
                rozczarowanie bylo BAAARDZO bolesne-kosciolowi chodzi jedynie o wladze i mamone
                (podejrzewam,ze 80% klechow nie wierzy ani w boga,ani w Yeshu-stworzyli dzieki
                polskiej durnocie samonapedzajacy sie biznes)
                Jesli chodzi o brudne Arabstwo-wykazali tu iscie plugawa swa chytrosc-zdajac
                sobie sprawe,ze starcie z cywilizacja biala MUSI skonczyc sie ich kleska-
                wybrali opcje,ktora przerabiali juz Zydzi przez 2000 lat-stopniowa asymilacje
                ze spoleczenstwami,ktore moga im ZAPEWNIC UTRZYMANIE-podzielam tu
                zdanie "kwasnego Olka"-Irak dla Irakijczykow-i niech zdychaja na swych
                pustyniach lezac na zlozach ropy naftowej,ktorej swiat coraz mniej potrzebuje
                dazac do alternatywnych zrodel energii(chocby pozyskiwanej z wodoru,nad czym
                prace sa juz dosc zaawansowane,aby za kilkanascie lat wypiac sie za
                przeroszeniem na ich ropke)nie wiem czy slyszalas o bardzo zaawansowanych
                badaniach niemieckich z okresu IIWS,kiedy to chytre Germance opanowaly ponoc
                metode uzyskiwania wysokooktanowej benzyny z ..wegla kamiennego(ktorego w
                przeciwienstwie do ropy mieli dostatek)-jednak po klesce IIIRzeszy wyniki badan
                po prostu-zniknely-podejrzewa sie tu wplyw amerykanskich karteli naftowych,dla
                ktorych ta technologia bylby "gwozdziem do trumny"-mysle jednak,ze pomimo twego
                czarnowidztwa w stosunku do Niemiec-dadza sobie doskonale rade(jak zwykle
                zreszta).Natomiast amerykanskie kartele beda sie niestety musialy pogodzic z
                tym co nieuchronne-Z KURCZACYMI SIE ZASOBAMI ROPY NAFTOWEJ i jak zwykle
                przerzuca sie na intensywne badania nad pozyskaniem INNEGO zrodla energii-juz
                obecnie na dachach wielu amerykanskich domow zobaczyc mozna baterie sloneczne
                wspomagajace system klasycznego zaopatrzenia w energie,takoz wykorzystanie
                energii geotermicznej-wiec nie rozdzieraj prosze szat nad kryzysem paliwowym,bo
                ja go nie widze-tak na marginesie-ILE kosztuje litr benzyny bezolowiowej w
                Polsce???Bo w USA za 1 galon(prawie 4 litry) place 1,65$-czyli okolo 40 centow
                za litr,co pomnozone przez cene dolara daje ok.1,2zeta.
                Co do "wlosiat"-wielkie sorry-zycze aby urosly ci jak najdluzsze i
                najladniejsze(bez stosowania roznych VidalSassunow)
                • Gość: ANka Kraken nie wiesz o prawoslawiu chyba tyle co ja IP: *.ifn-magdeburg.de 14.08.03, 10:21
                  I o bizancjum. Ja mam jego troche we krwi..
                  I wiesz pop to nigdy nie byl ktos taki kto naprawde
                  interesowal sie ludzmi.. Pop zawsze kumal sie z wladzami,
                  ludzi obieral ze wszystkiego co mieli.. Niestety takie
                  byly roznice miedzy KK a kosciolem prawoslawnym.. Choc
                  piesni piekne.. I jesli moja mama zechce byc spalona i
                  pochowana w urnie przy tych piesniach to tak bedzie..
                  Ja wogole nie mam doswiadczen LPR-owskich czy
                  rydzykowych.. Te co sa to raczej nowosc i sa
                  odrzucajace.. Pamietam raczej inny Kosciol - naprawde
                  madrych ksiezy. I wspomaganie inteligencji a
                  niejednokrotnie prawdziwy ratunek w czasach komuny.. Wiem
                  polibuda o tym mniej wiedziala...
                  W W-wie gdzie represje komuny byly b. silne Kosciol
                  faktycznie pomagal.. Tylko dzieki niemu czesto mogli
                  egzystowac nauczyciele historii czy polskiego, pozbawieni
                  kompletnie srodkow do zycia i mozliwosci wykonywania
                  swojej pracy.. Gdyby bylo inaczej nie wierzylabym w
                  opowiesci bo ja raczej czerpie wiedze z wlasnych
                  doswiadczen a przesady nie lubie..
                  W kwestii in vitro to nie wiem czy zauwazyles nie kosciol
                  ale przede wszystkim lekarze maca...I mysle ze wiem o co
                  chodzi.. Przeciez to jasne ze o forse..
                  W kwestii ropy sie jak widze zgadzamy, choc mowie ze tak
                  latwo nie bedzie bo USA nie az tak silne zeby pokonac
                  terroryzm na bazie fundamentalizmu.. To smutne ale tak
                  mysle..
                  Zreszta w kwestii in vitro tez- choc mowie przy obecnym
                  stanie budzetu robienie nadzieji na wspomaganie przez
                  budzet leczenia jest raczej obiecywaniem gruszek na
                  wierzbie albo zagrozeniem tych operacji np dzieci z
                  wadami , ktore i tak nie zawsze sa na czas i w pelni
                  finansowane...
                  O wojnie - nie wiem.. Rozumiem ze tak mialo byc ale ja
                  wojen nie lubie.. Zaspiewam Ci kiedys taka piosenke
                  Klenczona - a moze ja znasz...(tyle ze tam bylo o nas z
                  XX wieku-) Moze tez jestem troche hippiska tyle ze taka
                  bez prochow i calej tej filozofii...
                  • Gość: Kraken Re: Kraken nie wiesz-PEWNIE,ZE NIE WIEM IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 14:49
                    I NIGDY nie udawalem,ze WIEM-ale za to na pewno WIEM JEDNO-kazda
                    religia ,jakaby ona nie byla sluzy tylko i wylacznie JEJ GLOSICIELOM,czyli
                    wydrwigroszom zyjacym na koszt "wierzacych"-lub jak to ma miejsce w Polsce-
                    "wiedzacych" w te istote transcedentna(im wiecej w "wyznaniu" idiotyzmu"-tym
                    bardziej niezrozumialym belkotem sie to g..o lukruje)
                    Ale wiem za to jedno-to cerkiew sluzyla panstwu-A NIE ODWROTNIE(jak mialo to
                    miejsce w Polsce) PiortI nie zawahal sie przelac na armaty dzwonow
                    kremlowskich,a popom,ktorym sie to nie podobalo-pogolil brody(przy okazji
                    rowniez wielu bojarom),i wcielil do armii bynajmniej nie na
                    stanowiska "kapelanow",lecz zwyklych soldatow-TAK powinno sie zalatwiac tego
                    rodzaju sprawy-no ale coz-Piotr byl swego rodzaju geniuszem,na ktorych ZBYWALO
                    polskiemu ciemnogrodowi opanowanemu przez Rzym i JEGO urzednikow.
      • Gość: Krzys52 Re: ** ---Niedlugo Przyjda po Was--- ** IP: *.proxy.aol.com 14.08.03, 05:38
        Drogi Krakenie, dziekuje za sympatyczny i dowcipny list (usmialem z
        tego "skrzyzowania").
        Teraz lece wszakze na nos i Tobie chcialbym polecic takze "opieke" watkiem o
        Nieznalskiej.
        .
        Odnosnie tamtego drazenia skaly, to nie wydaje mi sie by nam moglo chodzic o
        kretynow oraz inne baranie glowy. Rzeczywiscie szkoda energii. Robimy co robimy
        by docierac do tych ktorych natura wyposazyla w mechanizm obrony przed
        koscielnym oglupianiem. Wielu nie wie jeszcz, ze cos takiego posiada i to
        wlasnie im nalezy pomagac w odkrywaniu samych siebie.
        Pozdrawiam
        K.P.
    • Gość: stary byk Re: Przyjda po Was nasi okupanci IP: 195.187.86.* 14.08.03, 13:37
      Boy-mędrzec już w dwudziestoleciu mówił o nich "nasi okupanci".
      A teraz wróciło stare.
      I nie widać nadziei, żeby ktoś ich ukrócił, bo trudno marzyć o całkowitym
      wyzwoleniu!
      • Gość: Kraken Re: Przyjda po Was nasi okupanci IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 14:41
        Gość portalu: stary byk napisał(a):

        > Boy-mędrzec już w dwudziestoleciu mówił o nich "nasi okupanci".
        > A teraz wróciło stare.
        > I nie widać nadziei, żeby ktoś ich ukrócił, bo trudno marzyć o całkowitym
        > wyzwoleniu!
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
        -Boy nie tyle byl medrcem,co spolecznikem-lekarzem-cos w rodzaju Judyma(tyle,ze
        znacznie lepiej sytuowanym,oraz z wieksza sila przebicia,dzieki swej
        nieokielznanej satyryczno-wysmiewczej poezji)polecam jego "Pieklo Kobiet"-jest
        to dzielo po dzis dzien aktualne(NIESTETY).
        Nie rozumien tylko,ze w Krakowku,ktory wydal tylu WSPANIALYCH ludzi obecnie
        zupelnie pomija sie zarowno ich osoby,jak i dorobek,fetujac w zamian "miszcza"
        od kociej muzyki jakiegos Pendereckiego(ktory i tak wielu rodakom kojarzy sie z
        pierwszym premierem Niepodleglej Polski-Paderewskim,ktoremu "miszcz" boglby co
        najwyzej partyture nosic)
        • Gość: ANka Proponuje Panom w szczegolnosci.. IP: *.ifn-magdeburg.de 15.08.03, 18:30
          Przejsc na odlam muzulmanski.. Ta religia b. wspoldziala
          z Panstwem.. Wrecz za bardzo... zabezpiecza przed
          atakami, a przy okazji uwalnia od niebezpiecznego jak
          wnioskuje dla panow wplywu - kobiet- niefeministek...

          Polecam sie na przyszlosc...
          ANka

          Widac o Herbercie nie podyskutujemy....
          • Gość: Kraken Re: Propozycja NIE DO PRZYJECIA.. IP: *.ipt.aol.com 15.08.03, 18:43
            Gość portalu: ANka napisał(a):

            > Przejsc na odlam muzulmanski.. Ta religia b. wspoldziala
            > z Panstwem.. Wrecz za bardzo... zabezpiecza przed
            > atakami, a przy okazji uwalnia od niebezpiecznego jak
            > wnioskuje dla panow wplywu - kobiet- niefeministek...
            >
            > Polecam sie na przyszlosc...
            > ANka
            >
            > Widac o Herbercie nie podyskutujemy....
            ..>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
            -jAKO,ZE JESTEM WOJUJACYM ATEISTA OPCJA PROPONOWANA PRZEZ CIEBIE NIE MA ZADNEJ
            RACJI BYTU !!!!(przynajmniej w moim przypadku)-nie uznaje ZADNYCH
            transcedentnych bytow ,a w szczegolnosci islamu i katolicyzmu)W dodatku BARDZO
            szanuje feministki.
            a propos-kim jest(czy byl) Herbert????-mialem bowiem w mlodosci przyjaciela o
            tymze imieniu....
            • Gość: ANka Kraken pomysl z paliwem z wegla byl IP: *.ifn-magdeburg.de 20.08.03, 19:29
              i jest w RPA.. To byl efekt embarga USA :)))
              Jak widzisz wiem co nieco....
              I jak chcesz - ja mowilam o poezji.. A co do feministek..
              Jak ktos sie czuje kobieta nie musi tego udowadniac.. i o
              to walczyc.. A naprawde nie kazda kobieta czuje sie z tym
              gorzej ze nia jest :)))
              Ja strasznie lubie mezczyzn wiesz....
              Choc juz abstrahujac od tego powiem Ci tylko ze jest
              jeszcze taki temat jak przyznawanie dzieci mezczyznom po
              rozwodach w Polsce.. ciekawe co na ten temat mowia
              feministki....
              • Gość: Kraken Re: Kraken pomysl z paliwem z wegla byl IP: *.ipt.aol.com 20.08.03, 23:22
                Gość portalu: ANka napisał(a):

                > i jest w RPA.. To byl efekt embarga USA :)))
                ************************
                -Kr. ZALEWASZ "ANka"-gdyby te dokumenty ujrzaly swiatlo dzienne-wszystkie
                korporacje naftowe z Arabusami na czele lezalyby na czterech lopatkach-ALE MOZE
                TY WIESZ WIECEJ ANIZELI NAJTEZSZE "LEBY" MIEDZYNARODOWYCH WYWIADOW RAZEM
                WZIETE!!!Strzez sie wiec,jesli takie agenty "Orlena" dowiedza sie o twej wiedzy-
                NIE WROZE CI DLUGIEGO ZYWOTA( w dodatku te uszlachetniaczO-wypelniacze
                rzepakowe-czy ty zdajesz sobie sprawe W CO SIE LADUJESZ????)

                > Jak widzisz wiem co nieco....
                > I jak chcesz - ja mowilam o poezji..
                *************************
                -Kr. czasem czytuje-byle tylko nie byl to jakis Wojaczek albo inszy Milosz czy
                Wojtyla


                A co do feministek..
                > Jak ktos sie czuje kobieta nie musi tego udowadniac.. i o
                > to walczyc.. A naprawde nie kazda kobieta czuje sie z tym
                > gorzej ze nia jest :)))
                **************************************
                -Kr. Widzisz luba-nie rozumiemy sie-mozna czuc sie kobieta,byc kobieta i byc
                kobieta "z jajami",ktora WIE czego chce od zycia,i nie pozwala ograniczac swej
                osobowosci do "pana meza",garnkow i pieluch takoz rozkladania ud na kazde
                zyczenie "pana i wladcy"



                > Ja strasznie lubie mezczyzn wiesz....
                ********************
                -Kr. Ja strasznie lubie kobiety-WSZYSTKIE !!!!(oprocz tych straszydel,na widok
                ktorych jak to sie mowi 'pies o bude sie zabija")


                > Choc juz abstrahujac od tego powiem Ci tylko ze jest
                > jeszcze taki temat jak przyznawanie dzieci mezczyznom po
                > rozwodach w Polsce.. ciekawe co na ten temat mowia
                > feministki....
                ***************************
                -Kr. Kochanienka-TO SA JEDNOSTKOWE PRZYPADKI-POWSTALO NAWET "STOWARZYSZENIE
                OBRONY PRAW OJCOWSKICH"(ma nawet swa strone na necie) wlasnie w obronie przed
                rozwydrzonymi sedzinami,ktore nie baczac na fakty, okolicznosci i dobro dziecka
                czesto wbrew woli tego ostatniego przyznaja prawa wychowawcze matkom,na to nie
                zaslugujacym
                • Gość: Krzys52 Za co Kolargol tak Cie nienawidzi, drogi Krakenie IP: *.proxy.aol.com 21.08.03, 06:04
                  ...o nienawisci do Kagana nie wspomne nawet. Przypuszczam, ze Kagan zniknal
                  gdyz od ciaglego kolargolowego przynudzania wyrzygal nieborak wszystkie
                  wnetrznosci. Mam nadzieje, ze Tobie to nie grozi, drogi Krakenie. Bo ja to
                  takich misiow to piec za jednym zamachem - jak muchy.
                  Serdecznosci
                  K.P.
                  • Gość: Kraken Re: Za co Kolargol tak Cie nienawidzi, drogi Krak IP: *.ipt.aol.com 21.08.03, 14:40
                    Gość portalu: Krzys52 napisał(a):

                    > ...o nienawisci do Kagana nie wspomne nawet. Przypuszczam, ze Kagan zniknal
                    > gdyz od ciaglego kolargolowego przynudzania wyrzygal nieborak wszystkie
                    > wnetrznosci. Mam nadzieje, ze Tobie to nie grozi, drogi Krakenie. Bo ja to
                    > takich misiow to piec za jednym zamachem - jak muchy.
                    > Serdecznosci
                    > K.P.
                    8**************************
                    -Kr. Wiesz Krzysiu-ja tego doopka nawet nie czytam-to samo radzilem Kaganowi-
                    =niech sie ten niewypierdek "kola" wyzywa choc w ten sposob,skoro seksualnie
                    jest NIEWYDOLNY !!!!Rozsmieszaja mnie tylko jego stale odgrzewane co jakis czas
                    posty,w ktorych gaworzy sam ze soba!Jesli jest to jego sposob
                    samodowartosciowania....niech sobie stuka
                • Gość: ANka Kraken w tym sek ze nie lubie kobiet z jajami IP: *.ifn-magdeburg.de 29.08.03, 15:13
                  Wole te z macica jajnikami i estrogenem...

                  Caluje Cie mocno...
                  A czepianie sie papieza Ci nie pomaga.. On ma swoj sposob
                  na zycie ty masz inny....
                  To co przejawiasz to reka za reke tylko nie wiem do konca
                  co Ciebie tak boli....
                  • Gość: ANka A przypadkow jest wiele... IP: *.ifn-magdeburg.de 29.08.03, 15:15
                    Baby-matrony siedza w Polsce wszedzie i maja niewiele z
                    KK wspolnego.. wiecej z komuna....

                    tak sie sklada ze dosc mocno obstawily tez przedszkola.
                    Moze kiedys Ci to opowiem.. Bo jesli ryczalam to z powodu
                    tych babiszonow.. Raczej z powodu facetow mi sie dotad
                    nie zdarzylo..MOze po prostu dobrze wybieralam..
                    I dzieki ze odpisujesz- to szanuje - naprawde...
              • kkkaczory_piss_brothers tak na marginesie [ co ty wiesz o poezji] 21.08.03, 04:00
                Gość portalu: ANka napisał(a):

                > I jak chcesz - ja mowilam o poezji..

                Jak ty nawet poetow z 'programu szkoly sredniej' nie znasz:(

                Pamietasz jak przypisalas mi wiersz Andrzeja Bursy (ktory byl nawet podpisany
                jego imieniem i nazwiskiem:))))))))))))))

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=6802706&a=6804234
                A mitomANka na to:

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=6802706&a=6804283
                pozdrowienia dla second-hand-husband
                Janusz
                • Gość: ANka Glupio sie miotasz.. IP: *.ifn-magdeburg.de 29.08.03, 15:10
                  A chcialam przyjaznie..
                  No coz..Nie z toba januszu.
                  Szkoda bo tak na imie mial moj tata, ktorego b. szanowalam..
                  To calkiem ladne imie....

                  I naprawde mam w nosie twojego Burse..
                  Jest prowokacyjnie zalosny..Jak filmy- te ktorych nie
                  lubie....I nic poza tym... Tylko genitalia na krzyzu..
                  Sorki- mamy inny gust....

                  Regardez moi..je suis le plus beau du quartier, j´suis le
                  bien-aime,
                  Des qu´on me voit, on se sent tout comme envoute, comme
                  charme...
                  Lorsque j´ arrive, les femmes, elles me frolent de leur
                  regard penche,
                  Bien malgre moi, je suis le plus beau du quartier...

                  To nie poezja a Pani o chropawym glosie...

                  A jak sie ockniesz to przekaz Krakenowi ze dzieciakami
                  opiekuje sie tez moj facet- calkiem niezle mu to idzie..
                  A ugotowac tez potrafie jak kocham i chce...
                  I nie potrzebuje do tego zadnych organizacji zeby o swoja
                  wartosc walczyc..
                  Buziaczki...
                  ANka
                  • Gość: Kraken Re: Glupio sie miotasz.. IP: *.ipt.aol.com 29.08.03, 15:23
                    Gość portalu: ANka napisał(a):


                    >
                    > A jak sie ockniesz to przekaz Krakenowi ze dzieciakami
                    > opiekuje sie tez moj facet- calkiem niezle mu to idzie..
                    > A ugotowac tez potrafie jak kocham i chce...
                    > I nie potrzebuje do tego zadnych organizacji zeby o swoja
                    > wartosc walczyc..
                    > Buziaczki...
                    > ANka
                    *******************************
                    -Kr. "Kraken" sztuke czytania i pisania posiadl,jest wiec "gramotny" i NICZEGO
                    przekazywac mu nie trzeba !!!!
                    Ciekawi mnie tylko twe podejscie do gotowania-czy gotujesz,bo kochasz te
                    robote,czy kochasz faceta dla ktorego gotujesz????W tym drugim przypadku
                    wspolczuje facetowi-gotujacy z milosci-czesto partacza to gotowanie(nie bierz
                    tego do serca-moze akurat ty jestes wyjatkiem)
                    Ja np. gotuje,bo lubie,i robie to lepiej od mojej "slubnej".
                    Co organizacji-CZYM ci sie te niewiasty tak narazily???
                    Jesli chodzi o "poezje"-ZYCIE NIESTY JEST PROZA,I TO OKRUTNA(przypomina
                    raczej horror,nie komedie)-a poezja dobra jest do poduszki,lub w "pewnych
                    stanach ducha"-uwazam,ze lepiej jednak STAC OBIEMA NOGAMI NA TWARDYM
                    GRUNCIE,ANIZELI BUJAC W OBLOKACH WYMYSLONYCH PRZEZ NIEDOWARTOSCIOWANYCH POETOW
                    (wyjatek stanowi tu Slowacki,ktory pomimo niewatpliwego talentu{moim zdaniem
                    wiekszego niz mickiewiczowski]byl wielce pragmatycznym facetem,ktory zbil
                    majatek na gieldzie paryskiej,no i mial ZDROWE podejscie do katolicyzmu-"POLSKO-
                    TWA ZGUBA W RZYMIE")
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka