Gość: Rysiu
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.08.03, 15:04
Zawsze tak było, że kiedy w kraju źle się działo, partia szukała
winnych i znajdowała ich ....w swoich szeregach. No więc co parę
lat nasza partia czyściała szeregi z "elementów wywrotowych",
z "wichrzycieli" i innych.
Tradycji musi stać się zadość.
Ciekawe kto oczyści tę stajnię Augiasza?