Dodaj do ulubionych

SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członków ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.03, 15:04
Zawsze tak było, że kiedy w kraju źle się działo, partia szukała
winnych i znajdowała ich ....w swoich szeregach. No więc co parę
lat nasza partia czyściała szeregi z "elementów wywrotowych",
z "wichrzycieli" i innych.

Tradycji musi stać się zadość.
Ciekawe kto oczyści tę stajnię Augiasza?
Obserwuj wątek
    • Gość: Lykos Partia członków IP: *.chemd.amu.edu.pl 18.08.03, 15:11
      Jaka to właściwa nazwa: CZŁONEK partii...
      • Gość: syn bieruta POWROT DO KORZENI-SAMOKRYTYKA! IP: *.CTBTO.ORG 18.08.03, 15:18
        Brawo towarzysze, powracamy do podstaw, weryfikujemy czlonkow i
        ci, do ktorych mamy sluszne pretensje- skldaja SAMOKRYTYKE!!!
        Sparwdzona metoda, kiedys dzialalo i tera bedzie! :) sami sie
        kurde oczyscimy z zarzutow! :)
        • Gość: MJ Re: POWROT DO KORZENI-SAMOKRYTYKA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.03, 17:11
          Samokrytyka to dobry sposób weryfikacji. SLD musi mieć w swoich
          szeregach fachowców.
          • Gość: Jedrek Re: POWROT DO KORZENI-SAMOKRYTYKA! IP: *.cg.shawcable.net 19.08.03, 02:55
            Mam propozycje: samorozwiazanie,wyprowadzenie sztandaru i
            zalozenie nowej partii z nieskazitelnie czystym gen. Jaruzelskim
            na czele.Haslem przewodnim nowej partii moze byc "na pochybel
            ch...."Z partyjnym pozdrawlieniem wasz Andriej.
        • Gość: Jaro Re: POWROT DO KORZENI-SAMOKRYTYKA! IP: *.fnet.pl / 192.168.1.* 18.08.03, 19:43
          Ależ wy ludzie za mocni jesteście - SLD łyka wszystkich, którzy
          o to proszą - źle, SLD robi weryfikację - źle. Nienawiść do SLD
          to chyba wasze dzieci w genach po was odziedziczą. Macie klapki
          na oczach i dlatego żal mi was.
          • pokrzywa.pokrzywa Re: POWROT DO KORZENI-SAMOKRYTYKA! 19.08.03, 08:31
            Gość portalu: Jaro napisał(a):

            > Macie klapki na oczach i dlatego żal mi was.

            Sam sobie zdejmij:

            "Młodzi oglądacze telewizji i czytelnicy gazet mogą
            czegoś w tym wszystkim nie rozumieć. Partie polityczne na
            ogół nie zajmują się czyszczeniem, i to w dodatku
            własnych szeregów. Starsi jednak ludzie, którzy byli już
            dorośli w PRL, zdziwieni są zapewne mniej. Pamiętają oni
            bowiem, że "u źródeł", czyli w PZRR, walka z błędami,
            wypaczeniami, odchyleniami, deformacjami, naleciałościami
            to był - obok walki ze stonką ziemniaczaną, coca-colą,
            amerykańskim imperializmem, syjonizmem i ekstremą -
            główny front. Partia oczyszczała się bez przerwy. Jak nie
            z odchylenia nacjonalistycznego, to z dogmatyzmu, jak nie
            z dogmatyzmu, to z rewizjonizmu, jak nie z rewizjonizmu,
            to z woluntaryzmu, jak nie z woluntaryzmu, to z
            zaniedbywania dialogu.
            Nazywali samych siebie "najlepszymi z najlepszych". Ale
            wciąż chcieli być jeszcze lepsi, jeszcze większą miłością
            pałający do Związku Radzieckiego, jeszcze bardziej czujni
            wobec wroga. "Czas wyciągnąć właściwe wnioski z...", "W
            partii nie ma miejsca dla sobiepaństwa, sobkostwa,
            kumoterstwa", "Czas powrócić do leninowskich źródeł"
            grzmieli pierwsi sekretarze KC, za nimi sekretarze
            propagandy, pierwsi sekretarze wojewódzcy, redaktorzy
            naczelni partyjnych gazet. "Już nigdy" zapewniali
            uroczyście. Jeszcze wczoraj kwitło bumelanctwo,
            przejawiała się biurokratyczna znieczulica, góra nie
            słuchała głosu mas, ale od dziś, od II Zjazdu, od
            Krajowej Konferencji Partyjnej, od III Plenum, od
            Spotkania Wojewódzkiego Aktywu, od XIII Plenum, od V
            Zjazdu będzie inaczej. Błędy już się nigdy nie powtórzą.
            Po czym wszystko zaczynało się od nowa."

      • Gość: stefan ze wsi Re: Partia członków-bez jaj IP: *.zlotoria.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 18:25
        Gość portalu: Lykos napisał(a):

        > Jaka to właściwa nazwa: CZŁONEK partii...KOMUCHY NIE RÓBTA JAJ
        Z POGRZEBU
    • Gość: gość skąd my to znamy.., IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.08.03, 15:16
      juz Gomólka składał samokrytykę - ciekawe, czego teraz
      zażądają ??
    • minderbinder1 Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó 18.08.03, 15:18
      No to możemy być już spokojni o przyszłość kraju.
      • lupus.lupus Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó 18.08.03, 15:33
        Gdybym miał więcej woli i mniej miłosierdzia osobiście zweryfikowałbym
        kierownictwo SLD- nocą w lasach kabackich lub innych. Kierownictwo stałoby
        przede mną i przed głębokim rowem. A ja stałbym z wyrokiem Trybunału Narodowego
        w dłoni.
        Nie mam jednak tej woli w sobie i muszę zdać się na weryfikację pana
        Nieporęta : )
        Ale materiał na sen piękny.
    • Gość: branmeryt Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó IP: *.elblag.dialog.net.pl 18.08.03, 15:19
      Już Gierek zrobił weryfikację. Wyrzucił uczciwych, a zostawił sam
      gnój. Widać są jeszcze uczciwi i trzeba ich wyrzucić. Widać
      trzeba zagęścić gnój.
    • Gość: polonus nastepna szopka w wydaniu sld..... IP: *.rasserver.net 18.08.03, 15:20
      znowu wyjda na glupcow....a za kilka miesiecy nowa aferka...;)
      • Gość: w. Re: nastepna szopka w wydaniu sld..... IP: *.acn.pl / 10.67.4.* 18.08.03, 15:59
        PPR walczy
    • Gość: loko Weryfikacja=likwidacja partii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.03, 16:14
      Przecież tam większość jest umaczana w PZPR, a ci, co nie są chcieliby być.
    • Gość: kura chamka Aparat rządzi !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.03, 16:16
      To jest lepsze od seriali brazylijskich !!!
      Teraz będziemy mogli obserwować weryfikacje jako element walki
      frakcyjnej. I jak zwykle w takich sytuacjach zwycięsko wyjdzie z
      tego tzw. aparat panowie 60+ z duuuużym stażem w poprzednich
      strukturach.
      Brawooo!!!
      Tylko siedzieć z pivkiem i podziwiać
    • ayran Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó 18.08.03, 16:17
      Czy hasło tow. Halbera "chuje precz" nie było przypadkiem wezwaniem do
      weryfikacji członków i pryncypialnego odcinania się od tych, które weryfikacji
      nie przejdą?


      Ay.
    • minderbinder1 No to weryfikujemy :)))))))))) 18.08.03, 16:27
      "Koła mogą zaś wykluczać lub wnioskować o wykluczenie tych osób, które są
      nieaktywne albo naruszają statut partii lub kartę etyki" - powiedział Dyduch."


      KARTA ZASAD ETYCZNYCH SLD
      Art. 1
      Członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej kieruje się w swojej działalności par-
      tyjnej oraz służbie publicznej obowiązującym porządkiem prawnym, uniwer-salnymi
      zasadami etycznymi, normami Statutu SLD oraz troską o dobro wspól-ne.
      Art. 2
      Przynależność do SLD zobowiązuje do: uczciwości, bezinteresowności, rzetel-
      ności, solidarności i koleżeństwa, dbałości o dobre imię partii.
      Art. 3
      Działanie w interesie publicznym i troska o dobro wspólne nie zezwala na pod-
      porządkowanie wykonywanych funkcji i obowiązków własnym interesom ani
      korzyściom.
      Art. 4
      Członek SLD, przy podejmowaniu decyzji w sprawach publicznych, powinien
      postępować w sposób jawny wobec partii i opinii publicznej. Jest zobowiązany do
      uprzedniego ujawnienia możliwego związku interesu osobistego z podej-mowaną
      decyzją.
      Art. 5
      Ponosząc odpowiedzialność za swoje decyzje i działania, członek SLD poddaje się
      niezbędnym procedurom wyjaśniającym i kontrolnym.
      Art. 6
      Naruszenie niniejszej karty rodzi odpowiedzialność polityczną oraz przewi-
      dzianą przepisami Statutu SLD


      • Gość: rtg Re: No to weryfikujemy :)))))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.03, 17:46
        minderbinder1 napisał:

        > "Koła mogą zaś wykluczać lub wnioskować o wykluczenie tych
        osób, które są
        > nieaktywne albo naruszają statut partii lub kartę etyki" -
        powiedział Dyduch."
        >
        >
        > KARTA ZASAD ETYCZNYCH SLD
        > Art. 1
        > Członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej kieruje się w swojej
        działalności par-
        > tyjnej oraz służbie publicznej obowiązującym porządkiem
        prawnym, uniwer-salnymi
        >
        > zasadami etycznymi, normami Statutu SLD oraz troską o dobro
        wspól-ne.
        > Art. 2
        > Przynależność do SLD zobowiązuje do: uczciwości,
        bezinteresowności, rzetel-
        > ności, solidarności i koleżeństwa, dbałości o dobre imię
        partii.
        > Art. 3
        > Działanie w interesie publicznym i troska o dobro wspólne nie
        zezwala na pod-
        > porządkowanie wykonywanych funkcji i obowiązków własnym
        interesom ani
        > korzyściom.
        > Art. 4
        > Członek SLD, przy podejmowaniu decyzji w sprawach
        publicznych, powinien
        > postępować w sposób jawny wobec partii i opinii publicznej.
        Jest zobowiązany do
        >
        > uprzedniego ujawnienia możliwego związku interesu osobistego
        z podej-mowaną
        > decyzją.
        > Art. 5
        > Ponosząc odpowiedzialność za swoje decyzje i działania,
        członek SLD poddaje się
        >
        > niezbędnym procedurom wyjaśniającym i kontrolnym.
        > Art. 6
        > Naruszenie niniejszej karty rodzi odpowiedzialność polityczną
        oraz przewi-
        > dzianą przepisami Statutu SLD
        >
        >

        3xTAK - było ... Twraz jest lepiej i będzie 6xTAK ... ale jaja
    • Gość: andrzej a kto zweryfikuje liderow? ;-P IP: 213.77.95.* 18.08.03, 16:33
      liderzy sami beda sie poklepywac ... jakie to sa rowne chopaki
    • Gość: W.P. Re: SLD zaczyna bić w bęben - łapaj złodzieja IP: 212.109.135.* 18.08.03, 16:34
      Widać jakimi towarzysze z SLDUP-u są fachowcami od manipulacji. Rysiu
      pisze: "No więc co parę lat nasza partia czyściała szeregi z "elementów
      wywrotowych", z "wichrzycieli" i innych. Czy Rysiu pisze o umarłej mateczce
      PZPR, a może córeczce SLDUP-ie? Należy postawić pytanie: Czy może społeczeństwo
      powierzać bezpiecznie swoje losy, dając mandat rządzenia
      krajem na cztery lata tym, którzy przyjęli odgrywać przed społeczeństwem
      rolę tzw. fachowców, a teraz wyszło, że to zgraja matołów,korupcjuszy i
      wogóle "towarzystwo" - raczej szemrane. Widziały jednak gały co brały w 2001
      roku. Ale cóż, katastrofa nadchodzi, a orkiestra tej głupiej propagandy ciągle
      gra.

      PODSTAWOWE ZADANIE PROPAGANDY SLDUP-ów TO: WMAWIAĆ LUDZIOM, ŻE ONI, TOWARZYSZE
      SLDUP-y SĄ WYJĄTKOWYMI OKAZAMI FACHOWOŚCI. MIT JESZCZE TROSZKĘ FUNKCJONUJE I
      JEST IM DOTYCHCZAS Z TYM DOBRZE PRZY WYBORACH. A POTEM CHOĆBY POTOP. TO
      ZWYCZAJNY BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI. WYBRANYCH SIĘ NIE SĄDZI - TAK MÓWIĄ I
      POWTARZAJĄ. MOŻE PRASA I DZIENNIKARZE SKUTECZNIE POKAŻĄ, KOGO TO SOBIE WYBRAŁO
      SPOŁECZEŃSTWO.

      Niedawno Celiński towarzysz ubolewał, przed wysypem afer w SLDUP-ie mówiąc tak:

      ..."Dla sanacji polskiej polityki trzeba innych działań niż zmiana
      ordynacji. Trudniejszych, niestety. Ustalić trzeba krótką listę regulacji
      prawnych, które są fundamentalne dla naprawy Polski. Muszą tam się znaleźć
      ustawy o naprawie finansów publicznych. Kwestie związane z przetargami. Z
      realizacją prawa własności w spółkach prawa handlowego. Wszystko, co ma
      jakiś wpływ na sprawność systemu sprawiedliwości, w szczególności w
      dziedzinie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Audyt wydatków finansowanych
      z pieniędzy publicznych. Procedury planowania wydatków i ich rozliczania.
      Rygorystyczne regulacje planowania prywatyzacji i jej przeprowadzania. Wiele
      przepisów dotykających kwestii finansowania zadań samorządów."

      CO PRZESZKADZA, ŻE NIE MOGĄ SLDUP-y TEGO WSZYSTKIEGO ROBIĆ? TO ZWYKŁE
      NIEDOUCTWO LUB NIEUDACZNICTWO? CZY MOŻE OBRONA PARTYJNYCH I MAFIJNYCH INTERESÓW
      SLDUP-ów?

      A następnie bredził bez opamiętania:

      "Potem zaś trzeba wspiąć się na palce i, czy się akurat rządzi, czy
      pozostaje w opozycji - w sprawach wcześniej uzgodnionych pomiędzy rządem a
      opozycją - współpracować. Tak czy inaczej, w języku zrozumiałym dla ludzi,
      oznacza to wolę ograniczenia konfliktu i rozszerzenia pola współpracy między
      rządem a opozycją."

      OCZEKIWANIE NA WSPÓŁPRACĘ TO HIPOKRYZJA, GDY OKAZUJE SIĘ, ŻE TZW.
      "TOWARZYSZE FACHOWCY" Z SLDUP-u SĄ ZWYCZAJNYMI NIEUDACZNIKAMI, ZŁODZIEJAMI,
      AFERZYSTAMI WSPÓŁPRACUJĄCYMI Z MAFIĄ. KTO O ZDROWYCH ZASADACH I ODROBINIE
      UCZCIWOŚCI ZECHCE PONIEŚĆ TAKIE RYZYKO, ABY PODJĄĆ JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ?
      WIDAĆ CO UMIEJĄ. NIE POMOŻE PROPAGANDA. NAWET HASŁO OCZYSZCZENIA SLDUP-ów JEST
      ŚMIESZNE I GŁUPIE. OD NICH CUCHNIE NA KILOMETR ZGNILIZNĄ KOMUNISTYCZNĄ. ALE
      CZYŚCIĆ TO ONI MAJĄ CO. TYLKO JEST TO SYZYFOWA PRACA. ZAWSZE WYCHODZI NA
      WIERZCH TEN KOMUNISTYCZNY STYL DZIAŁANIA.

      W POPRZEDNIEJ KADENCJI TOWARZYSZ MILLER POZWALAŁ SOBIE NA CHAMSKIE ZAGRYWKI
      WOBEC BUZKA I TO BYŁO DLA NIEGO POTRZEBNE. PUBLIKA MIAŁA POŻYWKĘ Z KŁAMLIWEJ I
      OSZCZERCZEJ PROPAGANDY. NAWET SKUTECZNEJ. TYMI METODAMI WYBORY WYGRAŁ SLDUP.
      WIELU UWIERZYŁO OSZCZERCY MILLEROWI, KTÓRY DZIAŁA W MYŚL ZASADY KOMUNISTYCZNYCH
      GRACZY - CEL UŚWIĘCA ŚRODKI. A TERAZ POUCZANIE I MORALIZATORSTWO TOWARZYSZA
      CELIŃSKIEGO ANDRZEJA ORAZ SAMOOCZYSZCZANIE TOWARZYSZY Z "TOWARZYSTWA". TO SIĘ
      NIE MIEŚCI W PALE - JAK ZWYKŁ MAWIAĆ MILICJANT W CZASIE STANU WOJENNEGO.

      Proponuję wysłać wszystkich towarzyszy w podróż - bliżej świata. Wierszyk
      polecam całemu SLDUP-owi. Może skorzystać Rysiu, jak to jest jego partia.

      Bliżej świata

      Na pograniczu, wcześnie rano,
      kiedy klientów nie ma wielu,
      obywatela zatrzymano,
      co uciec chciał do PRL-u.
      Miał na "maluchu" koniczynę,
      troszeczkę konserw i towarów,
      kartki na cukier, na benzynę
      i 125 dolarów.
      Świadectwo wzięte kiedyś w kadrach,
      pocztówkę z Hutą Katowice,
      i fotkę - uścisk rąk Edwarda...
      (Jak zwykle w tle z Jaroszewiczem).
      Na tranzystorze grała "Abba",
      raczył się owocowym winem
      i twierdził wciąż, że mu "po diabła
      ta demokracja, wolny rynek!".
      On chce jak człowiek brać wypłatę,
      pobyć w kolejce, od północka,
      na FWP pojechać latem,
      a jak zabraknie, troszkę dokraść...
      W pół wieku kawalerkę dostać,
      telefon po dwudziestu latach,
      a zamiast w świat, czasem postać,
      pod sklepem Pewex, bliżej świata...
      Strażnik wysłuchał jego biadań,
      a że poczucie miał humoru,
      wbił mu stempelek, podniósł szlaban
      I go wypuścił...
      Na Białoruś!

      Autor:
      Marcin Wolski
      • Gość: ANka Ile razy mozna sie przepoczwarzac? IP: *.ifn-magdeburg.de 18.08.03, 17:49
        Zeby zostalo zauwazone i dostrzezone ze to nie gasienica
        motyla tylko zwykla cma- pasozyt zzerajacy zdrowe drzewa?
    • Gość: marioosh a to już było... IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 16:42
      ... ciekawe czy członkowie partii też będą składać samokrytykę o
      zgubnym wpływie obcych sił... jak kiedyś...

      gówno należy sprzątnąć a nie polać perfumami
      • Gość: Anna Kozlowska Splukac do szamba IP: *.sympatico.ca 18.08.03, 19:27
        Gość portalu: marioosh napisał(a):

        > gówno należy sprzątnąć a nie polać perfumami

        Nie nalezy tez polewac kwasem bo sie ino wzmocni. Polewa czekoladowa i
        przybranie konwalijkami nazwanymi odnowa tyz nieskuteczne.
    • Gość: hausner-kolator Re: SLD zaczyna jak poprzednicy IP: *.socantel.net 18.08.03, 17:41
      Czy nie łtwiej przenieść się do Izraela, lub chociaż do
      Babilonii?
    • Gość: morel Re: hebro-SLD ponownie zaczyna jak hebro-PZPR IP: *.socantel.net 18.08.03, 17:51
      Brakuje nam tu roli Żydów i ich wpływu na rozkwit losów Polski.
    • Gość: ha ,ha , ha Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó IP: *.dip.t-dialin.net 18.08.03, 18:23
      a czy zapoznaliscie sie juz towarzysze z abecadlem werfikacji
      autorstwa zbigniewa blazynskiego pt.: "mowi jozef swiatlo"?
    • Gość: Feliks D. Weryfikacja weryfikatorów IP: *.crowley.pl 18.08.03, 18:28
      He, he, a kto zweryfikuje Millerka, Oleksego i całą tą bandę
      typu Janik i in.? Lekarzu ulecz się sam (i popełnij
      samobójstwo). Różnica między nimi a aferzystami z prowincji
      jest tylko ilościowa (więcej kradną, więcej psują), nie zaś
      jakościowa. Niestety, łatwiej roztrwonić pieniądze budżetu
      będąc ministrem finansów czy gospodarki, niż ukraść je np. w
      Starachowicach.
    • Gość: n Re: w Łodzi po weryfikacji Pęczak został.. IP: 217.98.120.* 18.08.03, 18:39
      a ten co miał odwagę mu się przeciwstawić wyleciał!!
    • Gość: as przejdzcie do spraw powaznych... IP: *.geol.uni-heidelberg.de 18.08.03, 19:41
    • Gość: Roman Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.03, 20:05
      Interesuje się bardzo konfliktem w Szafarni woj.kujawsko-
      pomorskie ,gmina Radomin. Rodzice walczą tam o szkołę już 470
      dni.Mają korzystny wyrok NSA unieważniający uchwałe Rady Gminy
      dotyczącą likwidacji w/w szkoły. Wójt członek SLD nie
      przestrzega obowiązującego w Polsce prawa ale drwi z niego.
      Zastanawiam się co jeszcze musi on takiego zrobić aby Partia
      zrobiła wreszcie z nim porządek? Dlaczego tykich ludzi
      tolerujemy w naszych szeregach?
      • Gość: as zastrzelic sq..syna! IP: *.geol.uni-heidelberg.de 18.08.03, 20:39
    • Gość: marian Re: SLD zaczyna pierwszy etap weryfikacji członkó IP: *.lodz-zubardz.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 20:12
      Weryfikacja czlonkow SLD jest wewnetrzna sprawa tej partii.
      Ale i po weryfikacji trudno bedzie przekonac Polakow aby na nia
      glosowali w przyszlych myborach!.
    • Gość: as GW-skonczyc pokazywac foto tych swinskich ryjow! IP: *.geol.uni-heidelberg.de 18.08.03, 20:41
    • Gość: bart tylko DELEGALIZACJA LSD!!!! IP: *.net.autocom.pl 18.08.03, 21:42
      zdelegalizować SLD i stowarzyszenie Ordynacka, które jest "Matką
      Polskich Mafii"!!!! To w tym dziwnym bandycko-mafijnycm
      stowarzyszeniu zbiegają się złodziejskie afery SLD ostatnich lat
      razem z przestępczą rodzinką Millera i samego capo di tutti capi
      (leszek Miller senior)!!!
    • Gość: bart po weryfikacji w Starachowicach... IP: *.net.autocom.pl 18.08.03, 21:44
      cała góra miejscowego SLD znalazła swoje miejsce dokładnie tam
      gdzie być powinni czyli w pierdlu!!!!
    • Gość: regalica Re: Prawica też niech się oczyszcza z cwaniaczków ! IP: *.comnet.krakow.pl 18.08.03, 21:49
      Zresztą ta prawica i lewica to jedno szambo.Zobaczymy jak
      w wyborach zaistnieje Antyklerykalna Partia Postępu "RACJA".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka