Dodaj do ulubionych

Katyń nie dostał Oskara

25.02.08, 05:34
co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia
Obserwuj wątek
    • polobolo1 a nalezal sie? Za co? 25.02.08, 05:35
      Nie macie wazniejszych spraw? Dostal nominacje, i to jest sukces.
      • sauber1 Re: a nalezal sie? Za co? 25.02.08, 05:53
        Największym sukcesem jest sam fakt, że w końcu zezwolono taki film zrobić o
        bestialsko zamordowanych naszych przodkach. Chwała za to ...
    • alfa.alfa Taki sam medialny balon jak sondaże poparcia PO 25.02.08, 08:07
      yann17 napisał:

      > co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia
    • barnacle.bill.the.sailor "Jedwabne" by dostało... 25.02.08, 08:24
      nawet gdyby to był gniot Wajdy... ;-P
      • uzdek98 ale katyn nie jest najlepszy... nieco nudnawy... 25.02.08, 10:36
        wajda umie krecic lepiej...
        • barnacle.bill.the.sailor Umiał ! 25.02.08, 10:50
          Kiedyś, dawno temu...

          Ale nawet 100 razy nudniejszy film o Jedwabnem miałby zapewnionego przynajmniej
          1 Oskara... ;-P
          • uzdek98 Re: Umiał ! 25.02.08, 11:14
            jest niebezpiecznie duze prawdopodobienstwo, ze tak by bylo...
            przeciez psiarska lista schindlera rzadzila az furczalo...
      • goldenwomen3 Re: "Jedwabne" by dostało... 25.02.08, 12:30
        barnacle.bill.the.sailor napisał:

        > nawet gdyby to był gniot Wajdy... ;-P


        Oj tak :P
        >
    • hummer Albo Wajda jest złym reżyserem albo mają gdzieś EŚ 25.02.08, 10:35
      yann17 napisał:

      > co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia

      Albo Wajda jest złym reżyserem albo mają gdzieś Europę Środkową. A my jutro
      dzielnie jak w 1968 roku staniemy po stronie wielkiego brata przyjmując
      proklamację Kosowa, choć Ci, których napadliśmy - Czesi i Słowacy - tej
      proklamacji nie uznali. Czesi pewnie z powodów znacznych mniejszości narodowych
      w swoich granicach :) Węgrzy czy Rumuni Zachowali w 1968 twarz nie biorąc
      udziału w zbrodniczej agresji, choć wielki brat też nalegał.

      Hańba panowie i nic więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka