yann17 25.02.08, 05:34 co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polobolo1 a nalezal sie? Za co? 25.02.08, 05:35 Nie macie wazniejszych spraw? Dostal nominacje, i to jest sukces. Odpowiedz Link Zgłoś
sauber1 Re: a nalezal sie? Za co? 25.02.08, 05:53 Największym sukcesem jest sam fakt, że w końcu zezwolono taki film zrobić o bestialsko zamordowanych naszych przodkach. Chwała za to ... Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Taki sam medialny balon jak sondaże poparcia PO 25.02.08, 08:07 yann17 napisał: > co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia Odpowiedz Link Zgłoś
barnacle.bill.the.sailor "Jedwabne" by dostało... 25.02.08, 08:24 nawet gdyby to był gniot Wajdy... ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
uzdek98 ale katyn nie jest najlepszy... nieco nudnawy... 25.02.08, 10:36 wajda umie krecic lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
barnacle.bill.the.sailor Umiał ! 25.02.08, 10:50 Kiedyś, dawno temu... Ale nawet 100 razy nudniejszy film o Jedwabnem miałby zapewnionego przynajmniej 1 Oskara... ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
uzdek98 Re: Umiał ! 25.02.08, 11:14 jest niebezpiecznie duze prawdopodobienstwo, ze tak by bylo... przeciez psiarska lista schindlera rzadzila az furczalo... Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen3 Re: "Jedwabne" by dostało... 25.02.08, 12:30 barnacle.bill.the.sailor napisał: > nawet gdyby to był gniot Wajdy... ;-P Oj tak :P > Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Albo Wajda jest złym reżyserem albo mają gdzieś EŚ 25.02.08, 10:35 yann17 napisał: > co wbrew narodowej histerii było do przewidzenia Albo Wajda jest złym reżyserem albo mają gdzieś Europę Środkową. A my jutro dzielnie jak w 1968 roku staniemy po stronie wielkiego brata przyjmując proklamację Kosowa, choć Ci, których napadliśmy - Czesi i Słowacy - tej proklamacji nie uznali. Czesi pewnie z powodów znacznych mniejszości narodowych w swoich granicach :) Węgrzy czy Rumuni Zachowali w 1968 twarz nie biorąc udziału w zbrodniczej agresji, choć wielki brat też nalegał. Hańba panowie i nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś