venus99 05.06.08, 18:30 głosuj pan jak najczęściej z pisuarami.poparcie dla SLD z całą pewnością osiagnie o.5%. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zoro_wieczorowo_poro Re: Panie Napieralski 05.06.08, 18:32 ładna koalicja :D jak nie z Lepperem to z komunistami. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:38 Taki sam syf ! Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:41 to prawda ale to nie jest powód żeby popierać pisuarowe szaleństwa i veta pełniącego nieudolnie obowiązki prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:52 Nie wiem co jest gorsze veto nieudolnego Prezydenta czy nic nie robiacy Premier. Jedyne osiągniecia PO w oostatnim czasie to próba wybudowania kolejnego aparatamentowca w miejsce parku przy Świętokrzyskiej Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj A jarku i tak Pana jak Leppera.On tak ma! 05.06.08, 18:53 venus99 napisał: > głosuj pan jak najczęściej z pisuarami.poparcie dla SLD z całą > pewnością osiagnie o.5%. Odpowiedz Link Zgłoś