Dodaj do ulubionych

Panie Napieralski

05.06.08, 18:30
głosuj pan jak najczęściej z pisuarami.poparcie dla SLD z całą
pewnością osiagnie o.5%.
Obserwuj wątek
    • zoro_wieczorowo_poro Re: Panie Napieralski 05.06.08, 18:32
      ładna koalicja :D jak nie z Lepperem to z komunistami.
      • lech.niedzielski Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:38
        Taki sam syf !
        • venus99 Re: Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:41
          to prawda ale to nie jest powód żeby popierać pisuarowe szaleństwa i
          veta pełniącego nieudolnie obowiązki prezydenta.
          • mak67 Re: Grzesiek ! Olewaj podpowiadaczy. PO = PiS ! 05.06.08, 18:52
            Nie wiem co jest gorsze veto nieudolnego Prezydenta czy nic nie
            robiacy Premier. Jedyne osiągniecia PO w oostatnim czasie to próba
            wybudowania kolejnego aparatamentowca w miejsce parku przy
            Świętokrzyskiej
    • zapijaczony_ryj A jarku i tak Pana jak Leppera.On tak ma! 05.06.08, 18:53
      venus99 napisał:

      > głosuj pan jak najczęściej z pisuarami.poparcie dla SLD z całą
      > pewnością osiagnie o.5%.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka