Dodaj do ulubionych

Polacy sa inteligentniejsi niz ich rzad

11.11.08, 20:09
mowi Tomasz Lis:

tinyurl.com/6x9ujj
A ja sie lapie za glowe. Ludzie, ja juz to mowilem w latach siedemdziesiatych.

Niezdolnosc do dumy z sukcesu, zasciankowe kompleksy, poczucie slabosci...

Czemu tak jest? Co trzeba w szkolach zmienic by nauczyc pewnosci siebie? Co
trzeba zrobic by politycy stali sie madrymi ludzmi?

Co robia madrzy Polacy? Nie mowcie mi, ze wszyscy wyemigrowali!

PF
Obserwuj wątek
    • etta2 Re: Polacy sa inteligentniejsi niz ich rzad 11.11.08, 20:14
      "...W rozmowie z Gazetą.pl tłumaczył, co go denerwuje w polskich
      politykach i dlaczego ich wyborcy są wciąż od nich lepsi.- Nasze
      sukcesy już dawno powinny unicestwić większość polskich kompleksów -
      mówi. Według niego politycy, a szczególnie PiS ciężko pracują, aby
      Polaków w te kompleksy jeszcze głębiej wbić...."

Mowa o pisdzielcach, a nie o rządzie, biedaku umyslowy. Naucz się
      czytania ze zrozumieniem.
    • 1normalnyczlowiek Lis-toryk współpracuje z SB! 11.11.08, 20:20
      polski_francuz napisał: A ja sie lapie za glowe.

---> Gdybyś, oprócz czytania Lisa, jeszcze go posłuchał w TOK FM, to dopiero byś
      się za głowę złapał. Zobaczyłbyś jaką dawkę głupoty i nienawiści rozsiewa on i
      jemu podobni "dziennikarze" i "publicyści".
      wyborcza.pl/1,88145,5306233,PiS_torycy_wspolpracuja_z_SB.html
      • kum.z.antalowki Bo Lis powątpiewa w IPN-owską wersję historii? 11.11.08, 21:11
        Lis kwestionuje IPN-owską logikę, która opiera sie na błędnym założeniu, że z
        ubeckich i esbeckich łgarstw można wyciagac wnioski tak, jakby to była prawda. A
        to dla ciebie zbyt skomplikowane?
        Nie rozumiesz co Lis ma na myśli, gdy pisze ironicznie:..."mężni PiS-torycy w
        celu ujawnienia prawdy zdecydowali się współpracować z SB, opierając się na jej
        dokumentach będących prawdy krynicą. Bo teczki wrogów walki o prawdę mówią
        prawdę. Zmanipulowana zaś została jedynie teczka naczelnego bojownika o prawdę."

A ja ciebie rozumiem. Więcej, rozumiem nawet czemu w taktyce propagandowej PiS-u
        kłamstwa i odwracanie kota ogonem są coraz częściej stosowanym narzędziem. To
        jest zalecenie, które się bierze z pogardy wobec wyborców, którym można wciskać
        każdą ciemnotę bo w/g PiS-u "ciemny lud to kupi".

--
        "W dzisiejszej Polsce stosuje się powszechnie goebbelsowską metodę "Kłam, kłam,
        a coś z tego zostanie". Jest to zasada groźna dla demokracji, bowiem tam, gdzie
        niknie związek między słowem a rzeczywistością, tam i demokracja zaczyna działać
        źle."/Jarosław Kaczyński/

• polski_francuz Re: Bo Lis powątpiewa w IPN-owską wersję historii 11.11.08, 21:18
          Ja sentymentu do PiSu nie mam zadnego. Ale powtarzam ci co powiedziala i
          dziennikarka i ja ci kiedys. PiS to tez jakas frakcja Polakow.

Zostawmy teczki/IPN/SB w spokoju. Dla mnie to jest podstawowy blad PiSu: zaczac
          lustracje po 16 latach. To bylo i jest bez sensu.

Chodzi o stosunek wladzy do ludzi/ludzi do wladzy i postawe Polakow do swiata i
          sasiadow.

O to mi chodzi.

PF
        • 1normalnyczlowiek Rozumiem,bo wiem co i jak wielokrotnie mówił 11.11.08, 21:30
          kum.z.antalowki napisał: Nie rozumiesz co Lis ma na myśli, gdy pisze ironicznie

---> ... w różnych programach. Jego plucie i kpiny są tak prymitywne, że żadna
          jego ocena w ważnych sprawach nie może być brana poważnie pod uwagę - to tak jak
          by chcieć słuchać tego co ma do powiedzenia na temat patriotyzmu np. Waldemar
          Kuczyński.

> Lis kwestionuje IPN-owską logikę, która opiera sie na błędnym założeniu

---> Te "błędne założenie" wymyślili i lansują właśnie tacy jak Lis.
          IPN-owscy historycy zupełnie inaczej podchodzą do materiałów archiwalnych, niż
          to sugeruje Lis i podobni do niego "specjaliści".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka