Dodaj do ulubionych

Biskup Długosz w telewizji

IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 03.11.03, 17:56
To ten wywalony z SLD?
Obserwuj wątek
    • Gość: ojej! Re: Biskup Długosz w telewizji IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.03, 19:34
      Gość portalu: głupek napisał(a):

      > To ten wywalony z SLD?

      rzeczywiscie jestes glupek
    • Gość: zeta218 CIARKI MNIE PRZECHODZA, IP: *.sympatico.ca 03.11.03, 19:36
      jak czytam tytul "Biskup od dzieci". GW mnie tak wyszkolila, ze
      spodziewam sie kolejnego zboczenca, ktory maca, lize, caluje,
      dotyka...
      • Gość: żniwiarz Re: CIARKI MNIE PRZECHODZA, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 19:53
        A czy dzieci zrozumiały o co gościowi w papierowej "łódeczce"
        {jakiś walnięty} chodziło?
        • Gość: zyta Re: CIARKI MNIE PRZECHODZA, IP: *.ny325.east.verizon.net 03.11.03, 19:58
          a moze Zeta to nie GW wyszkolila cie, ze "biskup od dzieci" zle
          ci sie kojarzy, moze to dzieki kk i jego biskupom masz te
          skojarzenia. Jak by nie pisala GW to by ci sie nie kojarzylo,
          prawda?
    • Gość: Zdumiony Facet napisał Biblię. Pięknie, no to już wiemy, że nie IP: *.pl 04.11.03, 12:56
      jest to żadne słowo boże. Niezły jajcarz. Niech jeszcze napisze
      Koran.
    • Gość: Roman Nowacki Re: Biskup Długosz w telewizji IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.03, 18:56
      Jest jeszcze inny wizerunek przyjaciela dzieci i młodzieży bp.
      Antoniego Długosza. Pod dziś dzień uczestniczy on w obłudnej
      kampanii na rzecz utworzenia strefy bezalkoholowej wokół Jasnej
      Góry. Bardzo pożyteczna inicjatywa. Do strefy tej powinny
      należeć m.in. ul. Wieluńska i Rynek Wieluński, z parafii
      kierowanej przez ks. Zdzisława Gilskiego, bliskiego przyjaciela
      bp. Antoniego. Wielce osobliwa to parafia. Jedyna w
      archidiecezji w której nie ma Parafialnej Rady Duszpasterstwa
      bowiem ks. Dzidek nie życzy sobie, żeby jakieś baby zaglądały mu
      do portfela. Wróćmy jednak do alkoholu- nieszczęścia Rodziny,
      głównie dzieci. Parafianie ułożyli na ten temat piękny wierszyk:
      Brat Antosia knajpy buduje
      Biskup Antoś za pieniądze je święci
      I tak wielki interes się kręci
      Chodzi tu oczywiście o znaną alkoholową knajpę SEKWANA na
      Wieluńskiej (rzekomo w strefie bezalkoholowej). Brat bp.
      Długosza ją wybudował, biskup razem się ks. Dzidkiem ją
      poświęcili. Za na nią powstały liczne inne knajpy na tej ulicy.
      Strefa alkoholowa rozwija się pod Jasną Górą. Biskup ma coraz
      więcej roboty i pieniędzy. A co na to dzieci. One uczą się
      potwornej obłudy. Roman Nowacki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka