pietro62 24.04.09, 10:02 Panie Marku ... z Jarosławem same porażki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szpr Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:00 Spot opieral sie na prawdzie ale na prawdzie medialnej... Sam PiS przeciez ciagle to rozroznia. change.menelgame.pl/change_please/8155560/ Odpowiedz Link Zgłoś
pav2 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:20 Migalski próbuje przerobić porażkę w sukces. Twierdzi, że werdykt sądu do sukces PiS-u. Jestem za..a nawet mogę pójść dalej - przegrana PiS-u to sukces Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:21 Jestem ciekaw co pan Prezes na to wszystko powiedzial. Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:35 Infantylny komentarz. Czy z powodu kryzysu ?Wybiórcza? zaczęła zatrudniać gimnazjalistów? A może pragnie dostosować poziom komentarzy do poziomu swoich odbiorców? Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:37 Kaczyzm jest zarazliwy i nieuleczalny i to juz od pierwszego kontaktu Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Zamiast dr hab. - spin dr 24.04.09, 12:08 Tak to jest jak się zamiast porządnej pracy naukowej uprawia spinactwo. Żegnaj habilitacjo..... Po co mu były te ambicje pseudonaukowe? Nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
republika.republika Re: Zamiast dr hab. - spin dr 24.04.09, 12:10 dr.krisk napisał: > > Po co mu były te ambicje pseudonaukowe? Nie wiem... w Pisie mają słabość do tytułów naukowych, chciał zwiększyć swoją atrakcyjność dla Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Czy PiS_galski jest w 24.04.09, 12:37 Kozłówce na czytaniu księgi rodzaju kaczego? Powinien się poduczyć u wice-kurdupla, żeby więcej takiej spot_pis_dowizny wypuścił. Co by tu jeszcze spieprzyć panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan422 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 13:49 No cóż1 Nie dadzą panu., panie Migalski tytułu "habilitowanego docenta kaczego" Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 13:53 Utopił się jak dureń.Na smietnik przejdzie razem ze swoją partią. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 14:10 Zapomnieliście chłopcy,,jak sądy w PRL-u wydawały "sprawiedliwe wyroki"?Jest z czego się cieszyć,ogłupiacze górą. Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 14:16 W PRLu.Sugerujesz że jeszcze w PRLu jesteśmy? Widziałem dziś w Sejmie jaki to PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 25.04.09, 07:16 Zabraklo Pilsudskiego.Za jego czasow poslow takich jak ci pisi wywalano z Sejmu przez okna. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejo1980 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 15:50 Niestety jest pan takim politykiem, jakim był pan politologiem ... Smutne, ale prawdziwe ! Odpowiedz Link Zgłoś
xxsiedleckaxx Re: Migalski to dno 08.05.09, 21:27 Sam jesteś-dno.Myślisz POpaprańcy będą rządzić wiecznie-jestem wróżbito i przewiduje w przyszłym roku nie tylko go i PO ludzie pogonią-basta. Odpowiedz Link Zgłoś
z-zgrzyt [...] 28.04.09, 11:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mamara Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 28.04.09, 14:00 Jaki politolog taki polityk. Trochę zarozumiały, trochę cyniczny, teraz szybko uczy się agresywności. Stronniczości juz nie musi. Będzie idealnie pasował do pani Krupy, pana Pęka, Kursiego, Czarneckiego. Niestety brakuje tam Leppera i ministra w rządzie Kaczyńsiego - Filipka, no ale nie można mieć wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony-ryj Dlaczego tylko dziennikarze? 29.04.09, 09:22 A drukarze, ,zecerzy, producenci papieru, tuszu, kioskarze to co nie? Też się przyczynili do szerzenia nieprawdy. ASlbo Pan tego nie rozumie, albo PiS_dogłowie Pana uwiera Odpowiedz Link Zgłoś
sozag Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 02.05.09, 12:53 Facet ma sporą wiedzę politologiczną - jestem jego studentem więc wiem co piszę. Ale bardzo rozczarowało mnie jego maksymalnie emocjonalne zaangażowanie w PiS. Politolog ma ZNAĆ poglądy, a nie je MIEĆ. Ech.. Zawiodłem się, Panie Marku. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
sonak10 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 08.05.09, 18:58 Jako politolog był fascynatem kurdupla z PIS-u,więc stracił rozum i idąc tym tropem zaprzepaścił habilitację bo głowa z frazesami takiego idola musi być jałowa i na tyle mózg ściśnięty,ze pusty.ŻEGNAJ HABILITACJO Z TAK POKRĘTNĄ I MATACKĄ OSOBOWOŚCIĄ. Odpowiedz Link Zgłoś