Dodaj do ulubionych

Migalski przeżywa swoją porażkę

24.04.09, 10:02
Panie Marku ... z Jarosławem same porażki
Obserwuj wątek
    • szpr Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:00
      Spot opieral sie na prawdzie ale na prawdzie medialnej... Sam PiS przeciez ciagle to rozroznia.

      change.menelgame.pl/change_please/8155560/
    • pav2 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:20
      Migalski próbuje przerobić porażkę w sukces. Twierdzi, że werdykt
      sądu do sukces PiS-u. Jestem za..a nawet mogę pójść dalej -
      przegrana PiS-u to sukces Polski.
    • pies_na_czarnych.o Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:21
      Jestem ciekaw co pan Prezes na to wszystko powiedzial.
    • anwad Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:35
      Infantylny komentarz. Czy z powodu kryzysu ?Wybiórcza? zaczęła zatrudniać gimnazjalistów? A może pragnie dostosować poziom komentarzy do poziomu swoich odbiorców?
      • lumpior Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 11:37
        Kaczyzm jest zarazliwy i nieuleczalny i to juz od pierwszego kontaktu
    • dr.krisk Zamiast dr hab. - spin dr 24.04.09, 12:08
      Tak to jest jak się zamiast porządnej pracy naukowej uprawia
      spinactwo. Żegnaj habilitacjo.....

      Po co mu były te ambicje pseudonaukowe? Nie wiem...
      • republika.republika Re: Zamiast dr hab. - spin dr 24.04.09, 12:10
        dr.krisk napisał:

        >
        > Po co mu były te ambicje pseudonaukowe? Nie wiem...

        w Pisie mają słabość do tytułów naukowych, chciał zwiększyć swoją atrakcyjność
        dla Kaczyńskiego.
    • prawieemeryt Czy PiS_galski jest w 24.04.09, 12:37
      Kozłówce na czytaniu księgi rodzaju kaczego? Powinien się poduczyć u
      wice-kurdupla, żeby więcej takiej spot_pis_dowizny wypuścił. Co by
      tu jeszcze spieprzyć panowie.
    • jan422 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 13:49
      No cóż1 Nie dadzą panu., panie Migalski tytułu "habilitowanego docenta kaczego"
    • etwas-geheimnis Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 13:53
      Utopił się jak dureń.Na smietnik przejdzie razem ze swoją partią.
      • bodo.2 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 14:10
        Zapomnieliście chłopcy,,jak sądy w PRL-u wydawały "sprawiedliwe wyroki"?Jest z
        czego się cieszyć,ogłupiacze górą.
        • etwas-geheimnis Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 14:16
          W PRLu.Sugerujesz że jeszcze w PRLu jesteśmy? Widziałem dziś w Sejmie jaki to PRL.
        • x2468 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 25.04.09, 07:16
          Zabraklo Pilsudskiego.Za jego czasow poslow takich jak ci pisi wywalano z Sejmu
          przez okna.
    • maciejo1980 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 24.04.09, 15:50
      Niestety jest pan takim politykiem, jakim był pan politologiem ... Smutne, ale prawdziwe !
    • yeti362 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 25.04.09, 06:58
      Palant.
    • spokojny.zenek Migalski to dno 25.04.09, 08:49
      Migalski to dno
      • prawieemeryt Migalski to nie dno 29.04.09, 09:19
        To doktor bez "h" za to "ch".
      • xxsiedleckaxx Re: Migalski to dno 08.05.09, 21:27
        Sam jesteś-dno.Myślisz POpaprańcy będą rządzić wiecznie-jestem wróżbito i
        przewiduje w przyszłym roku nie tylko go i PO ludzie pogonią-basta.
    • z-zgrzyt [...] 28.04.09, 11:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mamara Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 28.04.09, 14:00
      Jaki politolog taki polityk. Trochę zarozumiały, trochę cyniczny, teraz szybko uczy się agresywności. Stronniczości juz nie musi. Będzie idealnie pasował do pani Krupy, pana Pęka, Kursiego, Czarneckiego. Niestety brakuje tam Leppera i ministra w rządzie Kaczyńsiego - Filipka, no ale nie można mieć wszystkiego.
      • zapijaczony-ryj Dlaczego tylko dziennikarze? 29.04.09, 09:22
        A drukarze, ,zecerzy, producenci papieru, tuszu, kioskarze to co nie?
        Też się przyczynili do szerzenia nieprawdy.
        ASlbo Pan tego nie rozumie, albo PiS_dogłowie Pana uwiera
    • sozag Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 02.05.09, 12:53
      Facet ma sporą wiedzę politologiczną - jestem jego studentem więc wiem co piszę. Ale bardzo rozczarowało mnie jego maksymalnie emocjonalne zaangażowanie w PiS. Politolog ma ZNAĆ poglądy, a nie je MIEĆ. Ech.. Zawiodłem się, Panie Marku. Szkoda.
    • sonak10 Re: Migalski przeżywa swoją porażkę 08.05.09, 18:58
      Jako politolog był fascynatem kurdupla z PIS-u,więc stracił rozum i idąc tym tropem zaprzepaścił habilitację bo głowa z frazesami takiego idola musi być jałowa i na tyle mózg ściśnięty,ze pusty.ŻEGNAJ HABILITACJO Z TAK POKRĘTNĄ I MATACKĄ OSOBOWOŚCIĄ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka