Dodaj do ulubionych

Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd

23.06.09, 12:52
Cóż... burak to burak.
Obserwuj wątek
    • iak84 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 14:33
      Ręce się same opadają! jeśli to mówi ktoś kto jest przedstawicielem tego sensownego skrzydła PISu,kogo można podejrzewać o jakąś inteligencje
      .No nie można jak widać.
    • koloratura1 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 16:29
      To jaka jest ta reszta???!!!
    • e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 16:55
      Żartował i był na luzie, ale platfusy na tym się nie
      znają...
      • porannakawa22 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:33
        Piwo przessłomke?

        Pisowski żart?
        • e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:47
          czytaj i ucz się, nigdy nie jest za póżno :))))
          www.google.pl/search?hl=pl&q=piwo+przez+slomke&lr=&aq=0&oq=piwo+przez+s%C5%
          82omk%C4%99
          • porannakawa22 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:55
            e-kiko napisała:

            > czytaj i ucz się, nigdy nie jest za póżno :))))
            > www.google.pl/search?hl=pl&q=piwo+przez+slomke&lr=&aq=0&oq=piwo+przez+s%C5%
            > 82omk%C4%99

            Ludzie z nizin społecznych - ci z Kaczyńskiej AK górnej półki poszukują
            ekscytacji w prosty i prymitywny sposób.
            Normalni zatrudniają służbę podającą zmiksowane drinki. Lub piwo, pianką ociekające.
            Nienormalni poszukują ekscytacji pijąc piwo przez słomkę stojąc np - w rozkroku
            szerokim lub na jednej nodze.
            A wystarczy normalnie.
            Ale to już dla normalnych. Ekstrawagancji bowiem poszukują finansując budowę
            studni w Afryce lub zakupując kilka kóz dla tychże afrykańskich.
            • e-kiko [...] 23.06.09, 20:51
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • prawieemeryt Co walnąłeś 24.06.09, 10:26
                kikut? Coś brzydkiego!? Wniosek. Musiało ci argumentów nie starczyć!
                Jak ci mogło starczyć skoro ich nigdy nie miałeś. I na przyszłość -
                nie wyrażaj się.
                • e-kiko Re: Co walnąłeś 24.06.09, 13:12
                  Nic nie poradzę, ,ze kawa jest głupia i mnie atakuje
                  i to racji nie mająć :(((
                  • zoil44elwer Re: Co walnąłeś 24.06.09, 13:15
                    e-kiko napisała:

                    > Nic nie poradzę, ,ze kawa jest głupia i mnie atakuje
                    > i to racji nie mająć :(((

                    W piekle nima Poloków.Bo ich stamtond wyciepali dając im rada by sie w RP
                    kłócili dali.
                    • e-kiko Re: Co walnąłeś 24.06.09, 13:19
                      :)))))
            • e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 24.06.09, 13:09
              Niczego nie skapowałaś, arogancji dużo, rozumu
              mało :((
              Jak tam twoja służba, miksuje ci ???
    • prawieemeryt Niech się przyzna lepiej 24.06.09, 09:34
      co zbroił, że cygana powiesili. A wisi tych cyganów u nich coraz
      więcej. Jak w Rzymie po upadku spotkania Spartakusa.
    • zoil44elwer Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 24.06.09, 10:33
      Kowal ujawnia winę Cyganów z PO.
      • prawieemeryt On nie ujawnia - on im ją 24.06.09, 10:41
        jak zawsze i jak wszyscy PiS_dzielcy wmawia. Chociaż z drugiej
        strony bawi mnie jak się okładają już cztery lata gdzie, czym i jak
        popadnie. Głównie leje się szambo. Pon Bucek w końcu tyle smrodu nie
        zdzierżył i zesłal nam powodzie i ulewy, żeby sprawę spłukać bo oni
        tylko zamiataja pod dywany - z czego większy i długotrwały fetor. A
        mogliśmy się jak to przeważnie w czerwcu cieszyć słoneczkiem.
        Zostało nam tylko Słońce w Pałacu Kownackim.
        • zoil44elwer Re: On nie ujawnia - on im ją 24.06.09, 12:29
          "Słońce Peru" latoś słabo grzeje.Chyba musi znowu jechać na Macu Picu po coca....
          • e-kiko P. Kowal! 24.06.09, 13:14
            Jeden z "the best"!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka