executioner 23.06.09, 12:52 Cóż... burak to burak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iak84 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 14:33 Ręce się same opadają! jeśli to mówi ktoś kto jest przedstawicielem tego sensownego skrzydła PISu,kogo można podejrzewać o jakąś inteligencje .No nie można jak widać. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 16:29 To jaka jest ta reszta???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 16:55 Żartował i był na luzie, ale platfusy na tym się nie znają... Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa22 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:33 Piwo przessłomke? Pisowski żart? Odpowiedz Link Zgłoś
e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:47 czytaj i ucz się, nigdy nie jest za póżno :)))) www.google.pl/search?hl=pl&q=piwo+przez+slomke&lr=&aq=0&oq=piwo+przez+s%C5% 82omk%C4%99 Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa22 Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 23.06.09, 17:55 e-kiko napisała: > czytaj i ucz się, nigdy nie jest za póżno :)))) > www.google.pl/search?hl=pl&q=piwo+przez+slomke&lr=&aq=0&oq=piwo+przez+s%C5% > 82omk%C4%99 Ludzie z nizin społecznych - ci z Kaczyńskiej AK górnej półki poszukują ekscytacji w prosty i prymitywny sposób. Normalni zatrudniają służbę podającą zmiksowane drinki. Lub piwo, pianką ociekające. Nienormalni poszukują ekscytacji pijąc piwo przez słomkę stojąc np - w rozkroku szerokim lub na jednej nodze. A wystarczy normalnie. Ale to już dla normalnych. Ekstrawagancji bowiem poszukują finansując budowę studni w Afryce lub zakupując kilka kóz dla tychże afrykańskich. Odpowiedz Link Zgłoś
e-kiko [...] 23.06.09, 20:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Co walnąłeś 24.06.09, 10:26 kikut? Coś brzydkiego!? Wniosek. Musiało ci argumentów nie starczyć! Jak ci mogło starczyć skoro ich nigdy nie miałeś. I na przyszłość - nie wyrażaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
e-kiko Re: Co walnąłeś 24.06.09, 13:12 Nic nie poradzę, ,ze kawa jest głupia i mnie atakuje i to racji nie mająć :((( Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Co walnąłeś 24.06.09, 13:15 e-kiko napisała: > Nic nie poradzę, ,ze kawa jest głupia i mnie atakuje > i to racji nie mająć :((( W piekle nima Poloków.Bo ich stamtond wyciepali dając im rada by sie w RP kłócili dali. Odpowiedz Link Zgłoś
e-kiko Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 24.06.09, 13:09 Niczego nie skapowałaś, arogancji dużo, rozumu mało :(( Jak tam twoja służba, miksuje ci ??? Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Niech się przyzna lepiej 24.06.09, 09:34 co zbroił, że cygana powiesili. A wisi tych cyganów u nich coraz więcej. Jak w Rzymie po upadku spotkania Spartakusa. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Kowal ujawnia, dlaczego atakuje rząd 24.06.09, 10:33 Kowal ujawnia winę Cyganów z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt On nie ujawnia - on im ją 24.06.09, 10:41 jak zawsze i jak wszyscy PiS_dzielcy wmawia. Chociaż z drugiej strony bawi mnie jak się okładają już cztery lata gdzie, czym i jak popadnie. Głównie leje się szambo. Pon Bucek w końcu tyle smrodu nie zdzierżył i zesłal nam powodzie i ulewy, żeby sprawę spłukać bo oni tylko zamiataja pod dywany - z czego większy i długotrwały fetor. A mogliśmy się jak to przeważnie w czerwcu cieszyć słoneczkiem. Zostało nam tylko Słońce w Pałacu Kownackim. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: On nie ujawnia - on im ją 24.06.09, 12:29 "Słońce Peru" latoś słabo grzeje.Chyba musi znowu jechać na Macu Picu po coca.... Odpowiedz Link Zgłoś