Dodaj do ulubionych

"Biała księga" prac rządu na ustawą hazardową

IP: *.hipernet.ras.pl 22.12.03, 00:21
INFORMUJE ZE PAN CUPIAL ROZPIER....Ł KOLEJNY FABRYKE KABLI -TYM
RAZEM POD
MLOT POSZEDL ZAKLAD Z BYDGOSZCZ .MAM INFORMACJE ZE ZAKLAD W
KRAKOWIE I
SZCZECIENIE TEZ PRZESTANIE ISTNIEC.INFORMACJA JEST SPRAWDZONA -
H... MNIE
STRZELA JAK MYSLE ZE PRACOWNICY SIEDZELI CICHO- DOSTLI NEDZNY
GROSZ I DALI
ROZJE... FABRYKE. PANIE CUPIAL NIECH OD DZISIAJ NIE SPI
SPOKOJNIE-RYCHLY
KONIEC ISTNIENIA NADCHODZI (TERAZ KABLE BEDZIEY KUPOWLI OD
NIEMCOW- A SWOJA
DROGA SKAD TAKI CUPIAL MIAL KASE NA WYKUPIENIE WSZYSTKICH
ZAKLADOW
KABLOWNICZYCH W POLSCE - CZYZBY POMOGLI MU W TYM NASI SERDECZNI
PRZYJACIELE-
GAZOWNICY !!!
KUR... BEDZIE REWOLUCJAA -MUSI BYC(ZRODLO -ZNAM CZLOWIEKA KTORY
PRACUJE W
SPEDYCJI -ZADWONILI DO NIEGO Z KRAKOWA I PYTALI O WOLNE
SAMOCHODY -OK 200
TIROW WYWIOZLO MASZYNY I WSZYSTKO CO SIE ZNAJDOWALO W FABRYCE)
PAMIETACIE MOZE
OZAROW -Z TAMTEJ FABRYKI MASZYNY MIALY JECHAC WLASNIE DO BYDY -
WIECIE CO
WYWOZILI -POCIETE NOWE MASZYNY) PANIE CUPIAL- PRZEGRALES SWOJE
ZYCIE!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: voy Re: IP: *.client.comcast.net 22.12.03, 01:52
      Czego sie drzesz-baranie.Ciagle bys chcial tego kabla
      ciagnac.jest wlascicielem,ludziom dal odprawe a Ty pewno
      dzialacz zwiazkowy i stolek z pod dupy wyciagnieto?Jak by kable
      kupowano to by nikt fabryki nie likwidowal,moze wydajnosc pracy
      jest taka,ze sie oplaci dac odprawe i wszystkim Mankom-precz
      • Gość: MANIEK voy=czopek IP: *.hipernet.ras.pl 22.12.03, 02:35
        Gość portalu: voy napisał(a):

        > Czego sie drzesz-baranie.Ciagle bys chcial tego kabla
        > ciagnac.jest wlascicielem,ludziom dal odprawe a Ty pewno
        > dzialacz zwiazkowy i stolek z pod dupy wyciagnieto?Jak by
        kable
        > kupowano to by nikt fabryki nie likwidowal,moze wydajnosc
        pracy
        > jest taka,ze sie oplaci dac odprawe i wszystkim Mankom-precz


        Nie kiepie -na kable byly zamowienia tylko dziwnym trafem nikt
        ich nie widzial -a poza tym to chodze jeszce do szkoly -i
        jeszce jedno- po twojej wypowiedzi widac ze jest ograniczony i
        co najgorsze niereformowalny
        • Gość: marek Re: voy=czopek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 07:29
          To że chodzisz do szkoły to nawet widać - nauka myślenia będzie dopiero w
          następnej klasie?
          • Gość: maniek Re: voy=czopek;marek=gej IP: *.hipernet.ras.pl 22.12.03, 13:09
            misiu nmie denerwuj sie -wszytko bedzie dobrze mareczku-przewaznie mareczi sa
            pedalami a ja z pedalami ,wbacz , ale nie rozmawiam
    • Gość: S. Flores śmichy chichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 01:54
      polityka.onet.pl/63252,komiksdet.html
    • Gość: jacenty prawo europejskie IP: 212.160.156.* 22.12.03, 09:01
      a ja czytałem, że sejmowa komisja integracji europejskiej
      uznała, że wcale nie trzeba noiwelizować tej ustawy ze względu
      na rzekomą niezgodniość - o czym od kilku lat trąbił Jaskiernia?
      No to jak w końcu jest? UE to nie PRON - tu trzeba myśleć i
      bronić swoich interesów!
    • Gość: demadog Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 09:20
      Tacała biała księga to pic na wodę. Dziś rano Wagner robił z
      czarnego białe -ludzie dość tej obłudy.Koryto rzeba zabrać bo
      i to łykną
    • Gość: ktoś Re: Wagner lubi automaty, IP: *.icpnet.pl 22.12.03, 10:02
      wiem, co mówię...
      • Gość: XYZ Komuchy są straszne IP: 212.14.0.* 22.12.03, 11:38
        Te komuchy to swołocz niemożebna!! Jak asysten posła miła prawo
        byc w sejmie aż 15 razy w ciągu roku??!!! Jak mogli opodatkowac
        jednorękich bandytów??????????? Przeci wiadomo, ze to "gry
        zręcznościowe". Tak powiedział sam Pan prof. doc. dr hab. mgr
        inż Leszek BigFoot Balcerowicz!!! A skoro On tak powiedział, to
        komuchom wara od tego. Szechter dopilnuje!!.
        • Gość: hydy Re: Komuchy są straszne IP: *.kwbturow.com.pl 22.12.03, 11:58
          Gość portalu: XYZ napisał(a):

          > Te komuchy to swołocz niemożebna!! Jak asysten posła miła
          prawo
          > byc w sejmie aż 15 razy w ciągu roku??!!! Jak mogli
          opodatkowac
          > jednorękich bandytów??????????? Przeci wiadomo, ze to "gry
          > zręcznościowe". Tak powiedział sam Pan prof. doc. dr hab.
          mgr
          > inż Leszek BigFoot Balcerowicz!!! A skoro On tak powiedział,
          to
          > komuchom wara od tego. Szechter dopilnuje!!.

          dawno Cię tutaj nie widziałem, ale post w "starym stylu"; jak
          zwykle nie wiem o co ci chodzi? uważasz, że SLD jest w tej
          sprawie "bez skazy"? że Skórka mógł działać jako asystent
          Jaskierni, a Żółtko pisać dla Błochowiakowej "naukowe" poprawki
          i to było ok?
          dla Ciebie jak zwykle nie ma problemu.
          • Gość: XYZ Re: Komuchy są straszne IP: 212.14.0.* 22.12.03, 13:10
            Gość portalu: hydy napisał(a):

            > Gość portalu: XYZ napisał(a):
            >
            > > Te komuchy to swołocz niemożebna!! Jak asysten posła miła
            > prawo
            > > byc w sejmie aż 15 razy w ciągu roku??!!! Jak mogli
            > opodatkowac
            > > jednorękich bandytów??????????? Przeci wiadomo, ze to "gry
            > > zręcznościowe". Tak powiedział sam Pan prof. doc. dr hab.
            > mgr
            > > inż Leszek BigFoot Balcerowicz!!! A skoro On tak powiedział,
            > to
            > > komuchom wara od tego. Szechter dopilnuje!!.
            >
            > dawno Cię tutaj nie widziałem, ale post w "starym stylu"; jak
            > zwykle nie wiem o co ci chodzi? uważasz, że SLD jest w tej
            > sprawie "bez skazy"? że Skórka mógł działać jako asystent
            > Jaskierni, a Żółtko pisać dla Błochowiakowej "naukowe"
            poprawki
            > i to było ok?
            > dla Ciebie jak zwykle nie ma problemu.
            Dokładnie, nie ma dla mnie problemu. Sejm uchwalił ustawę. Do
            tej pory w ogóle nie płacono podatków od "jednorękich". Nie wiem
            kim jest Skórka, ale skoro jest asystentem posła, to zdaje się
            powinien być w Sejmie jaknajczęściej. Mi się wydaje, że ktoś
            chce by zostało po staremu. Czyli nie ma "jednorękich" za to
            są "gry zręcznościowe", od których nie płaci się nic. Tak jest
            dobrze??
            • Gość: hydy Re: Komuchy są straszne IP: *.kwbturow.com.pl 22.12.03, 13:25
              Gość portalu: XYZ napisał(a):

              > Dokładnie, nie ma dla mnie problemu. Sejm uchwalił ustawę. Do
              > tej pory w ogóle nie płacono podatków od "jednorękich". Nie
              wiem
              > kim jest Skórka, ale skoro jest asystentem posła, to zdaje
              się
              > powinien być w Sejmie jaknajczęściej.

              a to, że jest "przedstawicielem" branży hazardowej, to dla
              Ciebie nie ma znaczenia? dlaczego Jaskiernia tak intensywnie
              sie wypiera tej znajomości? Jego tłumaczenie o wspólnych
              zainteresowaniach futbolem, są niewiarygodne i kompromitujące.

              > Mi się wydaje, że ktoś
              > chce by zostało po staremu. Czyli nie ma "jednorękich" za to
              > są "gry zręcznościowe", od których nie płaci się nic. Tak
              >jest dobrze??

              historia tej ustawy jest tak poplątana, że nawet nie sposób
              ustalić, kto zgłosił jakie poprawki. Każdy sie wypiera
              powiązań, które trącą mafią.
        • Gość: Ayran Re: Komuchy są straszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 11:59
          Gość portalu: XYZ napisał(a):

          > Te komuchy to swołocz niemożebna!!

          Trudno nie przyznać racji, co konstatuję z pewnym zdziwieniem

          > Jak asysten posła miła prawo
          > byc w sejmie aż 15 razy w ciągu roku??!!!

          Kłopot w tym, że według Jaskierni Skórko nie był jego asystentem. Obaj panowie
          rozmawiali niemal wyłącznie o piłce nożnej - Skórko przychodził do Sejmu zawsze
          wtedy, gdy zbliżał się jakiś wazny mecz.

          > Jak mogli opodatkowac
          > jednorękich bandytów??????????? Przeci wiadomo, ze to "gry
          > zręcznościowe". Tak powiedział sam Pan prof. doc. dr hab. mgr
          > inż Leszek BigFoot Balcerowicz!!!

          A mógłbyś przypomnieć, gdzie i kiedy tak powiedział?


          Ay.

          • Gość: XYZ Re: Komuchy są straszne IP: 212.14.0.* 22.12.03, 13:12
            "Powiedział" podpisując Rozporządzenie Ministra Finansów.
            • Gość: Ayran Re: Komuchy są straszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 13:45
              A mógłbyś przypomnieć jakie rozporządzenie (z podpisem Balcerowicza) masz na
              myśli? No i dlaczego piszesz taz skromnie "powiedział"? Nie byłoby
              lepiej "wyraził entuzjastyczne poparcie"?


              Ay.
    • laawaa Kolejne pytania 22.12.03, 16:37
      1. Po raz kolejny i pewnie nie ostatni dowiadujemy się, że
      przekazywane przez Rząd i Kancelarię Sejmu informacje
      dotyczące „afer” niczego nie wyjaśniają.
      Może lepszym i tańszym rozwiązaniem niż stenografowanie były by
      nagrania audio-video nie tylko posiedzeń sejmu ale i
      podkomisji, tzw. zespołów oraz obrad Rządu.
      Może jakaś społeczna inicjatywa w tym kierunku była by
      potrzebna. Wątpię by posłowie i Rząd sami mieli ochotę na
      takie dokumentowanie swojej pracy.

      2. Tak !!! można zrobić „szfindel ” z ustawą !!! zgodnie z
      obowiązującym prawem i zgodnie z tym prawem stosując uniki
      ukryć go przed opinią publiczną.
      Wstyd. Zgroza. Strach pomyśleć do czego można się jeszcze
      posunąć w imię solidarności partyjnej.

      3. Czemu ma służyć ukrywanie informacji dotyczącej wizyt Skórki
      w Sejmie?
      - oddaleniu w czasie tego co nieuniknione – ujawnienia
      kolejnej „afery” z głównym udziałem posłów SLD.
      - a może podejmowane są działania by całą tą sprawę zatuszować
      lub przynajmniej „złagodzić” skutki jej ujawnienia
      - a może co jest wnioskiem odważnym ale po przeczytaniu tego
      artykułu nasuwającym się uporczywie „Towarzystwo zręcznych
      gier” = SLD + Kancelaria Sejmu lub SLD = szara strefa
      - można przypuszczać jaki będzie kolejny artykuł dotyczący tej
      sprawy

      4. Nasuwa się wiele pytań:
      - posłowie SLD ulegli – no właśnie komu i co za swoją
      uległość otrzymali
      - jakie jeszcze powiązania mają posłowie ze światem „szarej
      strefy”
      - jakie procedury były przygotowane przez generalnego
      inspektora informacji finansowej Jacka Uczkiewicz dotyczące
      wykluczenia procederu prania brudnych pieniędzy na automatach
      - czy minister finansów rzeczywiście zgodził się na „kroczący”
      podatek

      Na te i wiele innych pytań dotyczących tej sprawy nigdy nie
      poznamy jednoznacznej odpowiedzi.
    • Gość: bylon Re: Wagner to stary oszust i klamczuch!!!! IP: *.proxy.aol.com 22.12.03, 21:39
      Biala ksiega oszustow i klamstw!!!Do tego jest zdolne SLD!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka