Dodaj do ulubionych

Jaką rocznicę bedziemy świętować z Putinem?

14.08.09, 07:45
Jestem zdezorientowana bo nie bardzo wiem jaka rocznica będzie
fetowana w związku z zaproszeniem Putina do Polski?
Tusku z wykształcenia historyk zapewne przygotowuje cos na miarę
ojca narodu. Napięcie jest wielkie i nieznacznie tylko łagodzą je
głosy z kół rządowych, mówiących o tym że premier na pewno nie
dopuści się żadnego z nietaktów.
Obserwuj wątek
    • mak67 Re: Jaką rocznicę bedziemy świętować z Putinem? 14.08.09, 08:28
      Zapewne Dondon pomiedzy przepraszanie Angeli za zabitych na
      Westerplatte niemców wspomni że faktycznie II WŚ zaczęła się 22
      czerwca 1941 r.
      • golldzia jeśli zaczniemy przepraszać to............ 14.08.09, 09:19
        bedziemy płacic odszkodowania:)życie tak POdpowiada.




        mak67 napisał:

        > Zapewne Dondon pomiedzy przepraszanie Angeli za zabitych na
        > Westerplatte niemców wspomni że faktycznie II WŚ zaczęła się 22
        > czerwca 1941 r.
    • tadzap To będzie hołd lenny dla Putina POd.. 14.08.09, 08:37
      ..płaszczykiem dalszego"odmrażania i zacieśniania stosunków",PO
      rządach Kaczofaszystów.No i oczywiście będzie POklepywanko Donka PO
      pleckach przez KGB-owca.
      • golldzia Donkowi zalezy na paru zdjęciach 14.08.09, 09:20
        one pójda w świat a przeciez Donek lubi się lansować. TYlko czyim
        kosztem?
        • pies_na_czarnych.o Re: Donkowi zalezy na paru zdjęciach 14.08.09, 14:57
          golldzia napisała:

          > one pójda w świat a przeciez Donek lubi się lansować. TYlko czyim
          > kosztem?

          No wlasnie. Czy chodzi tobie o zdjecia na ktorych Kaczus papieza
          po lapach caluje
          ? Kurcza nie moge tego pieknego zdjecia znalezc.
          Wykasowali z sieci?
          • jas123456789 Re: Donkowi zalezy na paru zdjęciach 14.08.09, 15:52
            Dondon za to klęczał i to dość długooooooooooooo,masz sklerozę czy tylko
            wybiórczą pamięć ?
    • golldzia Re: Jaką rocznicę bedziemy świętować z Putinem? 14.08.09, 09:30
      Po co więc w ogóle Tusk zapraszał Putina na Westerplatte? To pytanie
      zasadnicze i dla premiera niewygodne. Czy po to, aby wymuszał na
      nas, niepodległym kraju, przebieg uroczystości i kazał nam nakładać
      kaganiec cenzury historycznej, mimo że - powtórzę - polska racja
      stanu wymaga przypominania zbrodniczej współpracy sowiecko-
      niemieckiej, która doprowadziła do rozbioru Polski?
      Czy taka wersja historii zatriumfuje na Westerplatte, to zależy
      wyłącznie od premiera. W istocie Putin jest tam osobą całkowicie
      zbędną.
      Przekonamy się już niedługo.
    • etta2 Odezwali się "prawdziwi patrioci", cholera.... 14.08.09, 10:27
      W tym roku przypada 70-ta (okrągła) rocznica wybuchu II wojny św.
      Prawdziwki powinny to wiedzieć. Będzie 13 głów państw, wśród nich
      Putin. Żal doopska ściska, że znów to Tusk zorganizował spotkanie na
      szczeblu międzynarodowym, że kaczorowi się nie udaje zmarginalizować
      naszego kraju.
      • mak67 Re: Odezwali się "prawdziwi patrioci", cholera... 14.08.09, 10:29
        Wicie etta dla Putina i jego ZSRR to 68 rocznica wybuchu wojny już
        była w czerwcu. Data 1 września nie istnieje dla kacapów
        • golldzia etta nie wie co bedzie świętowąc Putin z Tusku :) 14.08.09, 14:49
          mak67 napisał:

          > Wicie etta dla Putina i jego ZSRR to 68 rocznica wybuchu wojny już
          > była w czerwcu. Data 1 września nie istnieje dla kacapów
          • pollack5 Sciema!!!! 14.08.09, 15:35
            De facto świętować będą rocznicę przejęcia przez ojca muchomora milionowego
            świadectwa udziałowego " na stocznię"
    • indris Siedemdziesięciolecie misji stabilizacyjnej... 14.08.09, 10:46
      ...Niemiec i (nieco później) ZSRR w Europie. Wtedy wprawdzie nazywano to wojną
      więc z szacunku dla historii i teraz użyje się tego słowa. Ale już w odniesieniu
      do Iraku i Afganistanu słownictwo władz polskich jest "nowoczesne"
      • zoil44elwer Re: Siedemdziesięciolecie misji stabilizacyjnej.. 14.08.09, 15:44
        Jakie były argumenty A Hitlera i J Stalina dla usprawiedliwienia swych
        działań.Takie same lub podobne do dzisiejszych Jankeskich i ich sługusów.Toczka
        w toczkę prawie bez wielkiej różnicy.
    • ayran ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 15:46
      • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 15:49
        Rewolucję Pażdziernikową w listopadzie?
        • x2468 Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 15:58
          Nie.Rocznice otrzymania talonu na telewizor marki "Rubin".
          • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:13
            Indoktrynowani przez telewizor marki Rubin ludzie byli jednak lepsi wobec
            siebie.Dziś telewizor plazmowy marki Sony i indoktrynacja liberalna płynąca z
            jego ekranu daje wyniki:ludzi stają się gorsi.
            • wos9 Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:20
              zoil44elwer napisał:

              > Indoktrynowani przez telewizor marki Rubin ludzie byli jednak
              lepsi wobec
              > siebie.Dziś telewizor plazmowy marki Sony i indoktrynacja
              liberalna płynąca z
              > jego ekranu daje wyniki:ludzi stają się gorsi.

              W czym byłeś lepszy dla innych ludzi, którzy nie mogli kupić
              Rubina na specjalną górniczą książeczkę?
              • prawdziwy.robaczek Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:25
                wos9 napisała:

                > zoil44elwer napisał:
                >
                > > Indoktrynowani przez telewizor marki Rubin ludzie byli jednak
                > lepsi wobec
                > > siebie.Dziś telewizor plazmowy marki Sony i indoktrynacja
                > liberalna płynąca z
                > > jego ekranu daje wyniki:ludzi stają się gorsi.
                >
                > W czym byłeś lepszy dla innych ludzi, którzy nie mogli kupić
                > Rubina na specjalną górniczą książeczkę?

                Może w tym, że im "odstępował" owe dobra za 2-3 krotną cenę?
                • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:31
                  A ONI mieli tyle kasiory że płacili 2-3 krotnie więcej niż była ich cena?
              • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:29
                Zapraszałem chętnych do tych podziemnych(800 metrów)przywilejów2 górniczych.O
                dziwo,nie było chętnych.Ale od 20 lat wypominają górnikom ich przywileje,np
                kartki na 7 kg mięsa na miesiąc,2 butelki wódki,możliwość zakupu pralki za
                pieniądze zarobione w wolne soboty i pracujące(?)niedziele.Gdy tymczasem
                dzisiejsi zawistnicy szli na niedzielne spacery do kościółka by śpiewać:Ojczyznę
                wolną racz nam wrócić Panbóczku.
                • x2468 Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:35
                  Byles kiedys placzku na statku rybackim w sztormie lub za kolem podbiegunowym? A
                  moze w zenzie 10m pod woda?Moze spawales blachy kadluba przy -20°C na lezaco?
                  Widac ze jedyne czego zaznales w zyciu tota dziura w ziemi.I twoje horyzonty
                  myslowe siegaja az od sciany do sciany.
                  • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:37
                    A ty zaznałeś tylko wody i nic więcej.Więc tylko dalej ją lejesz.
                    • x2468 Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:41
                      Twoja ostatnia wypowiedz potwierdza moja racje.Masz wiedze o swiecie od jednej
                      czarnej sciany do drugiej.Dokladnie taka jak Lysek z pokladu Idy.
                      • zoil44elwer Re: ty z Putinem pewnie 7. listopada n/t 14.08.09, 16:42
                        Za to ty masz łeb jak Łysek,ino że pusty.
    • komitet.oglupiania.robotnikow Re: Jaką rocznicę bedziemy świętować z Putinem? 14.08.09, 17:20
      golldzia napisała: nie bardzo wiem jaka rocznica będzie
      > fetowana w związku z zaproszeniem Putina do Polski?
      --
      Chyba ta:
      spiewnikowo.blogspot.com/2007/09/wysocki.htmllub
      www.youtube.com/watch?v=Sc5QzOSsWxk
      za K.O.R

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka