11.07.13, 23:48
Witam w ostatnim czasie otworzyły sie u nas 2 bary gastronomiczne, jeden naprzeciwko przystanku na warszawę, a drugi koło biedronki, jadłem tutaj i tu i powiem szczerze ze mam mieszane odczucia, a jakie sa wasze opinie?
Obserwuj wątek
      • mila_28 Re: KEBAB??? 13.07.13, 19:08
        Jeżeli lubisz skórę i tłuszcz zamiast mięsa to tak, za każdym razem kiedy tam jestem więcej jedzenia mają włóczące się psy niż ja. Nie byłam przy Biedronce , bo tam zawsze pustki- więc coś to oznacza. Kebab naprzeciwko przystanku- zachęciłam się , ponieważ było sporo klientów, baranina pyszna, sos lekko bez smaku, myślę, że trzeba użyć więcej przypraw .
      • joker.666 Re: KEBAB??? 22.07.13, 01:00
        nie wiem czy taki najlepszy jadłem kilka razy przy policji - zjadliwy choć ciężki w kibelku była masakra,pod biedronka zjadłem raz - byłem twardy zjadłem aż pół - szkoda pieniędzy i zdrowia,ten nowy w smaku niezły i pewnie póki nowy wszystko świeże i nawet smaczne,(zapiekanki maja zaje),no i design restauracji fajny bo reszta to komuna..ceny wszędzie chyba podobne...
    • aganiok32 Re: KEBAB??? 16.07.13, 11:52
      byłam w kebabowni na przeciwko przystanku. Robią tam naprawdę bardzo dobre kebaby. Lokal jest bardzo fajnie urządzony, w środku jest bardzo czysto. Polecam, ja będę na pewno tam wracać nie raz.
    • koneser35 Re: KEBAB??? 17.07.13, 10:55
      serodczanin napisał(a):

> Witam w ostatnim czasie otworzyły sie u nas 2 bary gastronomiczne, jeden naprze
      > ciwko przystanku na warszawę, a drugi koło biedronki, jadłem tutaj i tu i powie
      > m szczerze ze mam mieszane odczucia, a jakie sa wasze opinie?
      ten obok biedronki to jakaś pomyłka poczynając od kebaba kończąc na hot-dog wszystko paskudne a ten naprzeciwko przystanku przyzwoity choć na kolana nie rzuca
    • goscinewystepy Re: KEBAB??? 19.07.13, 13:35
      Jadłam tu i tu. Faktycznie pod Biedronką w ogóle się nie postarali. A przy Pułtuskiej jadało się lepsze ale raczej na pozytyw zasługuje zarówno jedzenie jak i sam lokal.
    • goscinewystepy Re: KEBAB??? 07.08.14, 13:23
      Nowy Kebab obok biedronki. Jak wrażenia jadłam zapiekanki i ok (dobrze że na świeżo robione). A jak pozostały asortyment: kababy, hot-dogi, hamburgery czy kurczak z rożna? Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami warto tam np zamówić kurczaka?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka