04.04.05, 14:41
Cieszę się, że w końcu ktoś zawitał na to forum. Mam zamiar przeprowadzić
małą akcję informacyjną. Może wkrótce pojawi się więcej wpisów.
Obserwuj wątek
    • eurocity Re: forum 09.04.05, 19:55
      Ja też się ciesze smile

      serock_w_sieci napisała:

      > Cieszę się, że w końcu ktoś zawitał na to forum. Mam zamiar przeprowadzić
      > małą akcję informacyjną. Może wkrótce pojawi się więcej wpisów.
    • eurocity Re: forum 09.04.05, 19:56
      Ja też się ciesze.
    • sloggi Re: forum 06.05.05, 19:00
      Fora miejskie zawsze mają "ciężki start".
      Mam nadzieję, że Cię to nie zniechęci.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka