serock_w_sieci 04.04.05, 14:41 Cieszę się, że w końcu ktoś zawitał na to forum. Mam zamiar przeprowadzić małą akcję informacyjną. Może wkrótce pojawi się więcej wpisów. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eurocity Re: forum 09.04.05, 19:55 Ja też się ciesze serock_w_sieci napisała: > Cieszę się, że w końcu ktoś zawitał na to forum. Mam zamiar przeprowadzić > małą akcję informacyjną. Może wkrótce pojawi się więcej wpisów. Odpowiedz Link
sloggi Re: forum 06.05.05, 19:00 Fora miejskie zawsze mają "ciężki start". Mam nadzieję, że Cię to nie zniechęci. Pozdrawiam. Odpowiedz Link