Dodaj do ulubionych

Wydajcie $72, aby...

19.12.05, 03:56
Wydajcie $72, aby pachniec czyms takim smile))
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Czy ktos zna chinski??? 19.12.05, 09:03
      Czy ktos zna chinski???Bo tam,to chyba po chinskusmileNo nie wiem czy bym tyle
      wydala,tymbardziej,ze to cos mi niczym nie pachnie,tylko wyrzuconą kasa w
      blotosmile
      • cuski Bogusia 20.12.05, 02:56
        Bogusia, przyjrzyj sie nazwie tego kosmetyku smile
        • mysza_81 Re: Bogusia 20.12.05, 09:34
          Faktyczniesmile
    • himera24 no to jest wlasnie jedna z tych 20.12.05, 00:38
      marketingowych wtop.
      nazywajac ten produkt w taki sposob nie mieli pojecia ze w jakims jezyku to
      dosc obrazliwe slowo.
      • cuski :))) 20.12.05, 02:56
        smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka