cuski 19.12.05, 03:56 Wydajcie $72, aby pachniec czyms takim )) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Czy ktos zna chinski??? 19.12.05, 09:03 Czy ktos zna chinski???Bo tam,to chyba po chinskuNo nie wiem czy bym tyle wydala,tymbardziej,ze to cos mi niczym nie pachnie,tylko wyrzuconą kasa w bloto Odpowiedz Link
himera24 no to jest wlasnie jedna z tych 20.12.05, 00:38 marketingowych wtop. nazywajac ten produkt w taki sposob nie mieli pojecia ze w jakims jezyku to dosc obrazliwe slowo. Odpowiedz Link