kolczasty_nemo 28.04.10, 13:00 www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1596396,1,buty-przyczyna-lamania-kosci,index.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:31 Halux jest głównie dziedziczny, bardzo sceptycznie podchodzę do tej rewelacji o tylko 1%. Popatrzcie tylko ilu mężczyzn na to cierpi, wszyscy chodzili w szpilkach? :DDD Co do złamań, pierwsze miałam po upadku z konia, drugie 1,5 roku temu na nartach, w obu przypadkach nie miałam na sobie szpil ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:39 > Popatrzcie tylko ilu mężczyzn na to cierpi, wszyscy > chodzili w szpilkach? :DDD Hmm, może "wystarczy" pisanie na Szpilach..:):D > Co do złamań, pierwsze miałam po upadku z konia, drugie 1,5 roku temu na > nartach, w obu przypadkach nie miałam na sobie szpil ;))) To może być ta ..przyczyna.:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:44 Łehehehe ;DDDD no i co Nemo, jak tam Twoje nowe lakierki od Valentino? ;))) Nie piją aby? :D > To może być ta ..przyczyna.:) ;P Kruca bąba, rozpracowałeś mnie... :D Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:52 > Łehehehe ;DDDD no i co Nemo, jak tam Twoje nowe lakierki od Valentino? ;))) Nie > piją aby? Takie lakierki to ja wolę podziwiać na zgrabnej nóżce..:D > ;P Kruca bąba, rozpracowałeś mnie... Upss, nie chciałem...:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 14:00 To nie czytaj takich tam o zniekształconych stopach, jeszcze zostaniesz fanatykiem i zaczniesz palić szpilki na mieście :DDD > Upss, nie chciałem...:) Niechcący najlepsze numery się wykręca ;D Odpowiedz Link Zgłoś
hermina26 Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:40 A ja juz miałam połamane 6 paluszków u stópek i w żadnym wypadku nie miałam na sobie szpilek:) Pozatym Szpilki są miłe i symaptyczne, pokazują koty i udzielają porad na chore gardło, poddykają też słodycze oraz kawe - tak więc nie boję sie być na Szpilkach :D Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:48 > tak więc nie boję sie być na Szpilkach :D No nie wiem, odwaga to czy lekkomyślność..:D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 29.04.10, 07:55 Jedyne rany, które tu grożą to pęknięcie ze śmiechu ;D Odpowiedz Link Zgłoś