Dodaj do ulubionych

Pod rozwagę.;)

28.04.10, 13:00

www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1596396,1,buty-przyczyna-lamania-kosci,index.html
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:31
      Halux jest głównie dziedziczny, bardzo sceptycznie podchodzę do tej
      rewelacji o tylko 1%. Popatrzcie tylko ilu mężczyzn na to cierpi, wszyscy
      chodzili w szpilkach? :DDD

      Co do złamań, pierwsze miałam po upadku z konia, drugie 1,5 roku temu na
      nartach, w obu przypadkach nie miałam na sobie szpil ;)))
      • kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:39
        > Popatrzcie tylko ilu mężczyzn na to cierpi, wszyscy
        > chodzili w szpilkach? :DDD

        Hmm, może "wystarczy" pisanie na Szpilach..:):D

        > Co do złamań, pierwsze miałam po upadku z konia, drugie 1,5 roku temu na
        > nartach, w obu przypadkach nie miałam na sobie szpil ;)))

        To może być ta ..przyczyna.:)
        • twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:44
          Łehehehe ;DDDD no i co Nemo, jak tam Twoje nowe lakierki od Valentino? ;))) Nie piją aby?

          :D

          > To może być ta ..przyczyna.:)

          ;P Kruca bąba, rozpracowałeś mnie...

          :D
          • kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:52
            > Łehehehe ;DDDD no i co Nemo, jak tam Twoje nowe lakierki od Valentino? ;))) Nie
            > piją aby?

            Takie lakierki to ja wolę podziwiać na zgrabnej nóżce..:D

            > ;P Kruca bąba, rozpracowałeś mnie...

            Upss, nie chciałem...:)
            • twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 14:00
              To nie czytaj takich tam o zniekształconych stopach, jeszcze zostaniesz
              fanatykiem i zaczniesz palić szpilki na mieście :DDD

              > Upss, nie chciałem...:)

              Niechcący najlepsze numery się wykręca ;D
      • hermina26 Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:40
        A ja juz miałam połamane 6 paluszków u stópek i w żadnym wypadku nie
        miałam na sobie szpilek:)
        Pozatym Szpilki są miłe i symaptyczne, pokazują koty i udzielają
        porad na chore gardło, poddykają też słodycze oraz kawe - tak więc
        nie boję sie być na Szpilkach :D
        • kolczasty_nemo Re: Pod rozwagę.;) 28.04.10, 13:48
          > tak więc nie boję sie być na Szpilkach :D
          No nie wiem, odwaga to czy lekkomyślność..:D
        • twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 29.04.10, 07:55
          Jedyne rany, które tu grożą to pęknięcie ze śmiechu ;D
    • evelina78 Re: Pod rozwagę.;) 29.04.10, 09:35
      Precz z wrogą propagandą! ;-D
      • twardycukierek Re: Pod rozwagę.;) 29.04.10, 10:47
        Nemo, słyszysz? ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka