02.05.10, 18:04
Rodzinom ofiar (mam tu na uwadze rodziny POLITYKÓW dość dobrze
sytuowanych) katastrofy w Smoleńsku przyznano różne pieniężne
profity: jednorazowe wypłaty sporej wysokości, zasiłki, renty
specjalne itd itp.
A oto wpis na jdnym z forów prawnych, gdzie zwykli zjadacze chleba
szukają różnego typu porad, piszą o swoich problemach życiowych:

"....razem z mama wystapilysmy o rente rodzinna po moim zmarlym
Tacie. Tata zginal tragicznie 31 grudnia 2009. Zostawil moja mame i
jeszcze dwojke mojego mlodszego rodzenstwa, mama nie pracowala,
zajmowala sie nami i domem. Mama wybierajac lata do naliczenia renty
wybrala rok 2009. moj Tata z koncem roku 2008 zmienil prace na
lepsza, gdzie w 2009 jego zarobki wzrosly 3 krotnie. ZUS odrzucil
rok 2009 do naliczenia podstawy renty uzasadniajac,ze zmarl jeszcze
w roku 2009, a nie w 2010, a bierze sie pod uwage rok poprzedni.
rozumiemy to, jednak Tata zmarl 31 grudnia wiec caly rok skladek
mial zaplacony. co mamy robic? bylysmy w ZUSie i okazalo sie,ze
jakiejs innej Pani wzieli pod uwage 2009 rok mimo,ze zmarla 22
grudnia 2009. mama rozmawiala z kierowniczka,ale byla nieugieta.
dlaczego komus przyznali,a nam nie?jestesmy w trudnej sytuacji, mama
bedzie miala problem by wrocic do pracy bo miala bardzo dluga
przerwe zawodowa, zostala nasz czworka i dla nas rok 2009 jest
bardzo znaczacy bo wtedy Tata mial najlepsze zarobki. co mozna
zrobic? powiedziano nam, ze odwolanie do sadu niewiele da bo sa
jakies przepisy i tyle. prosze o pomoc w tej sprawie....."


Bez komentarza z mojej strony :(
Obserwuj wątek
    • Gość: Iza Re: Równi ? IP: *.chello.pl 02.05.10, 21:37
      Bo państwo dba o swoich.
      Kaczyński zrobił karierę z pustych gadek o walce z takimi układami,
      a teraz leży wśród niedemokratycznej elyty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka