Dodaj do ulubionych

Ines, a propos tych Julio Cesarow

24.05.10, 14:27
Zupelnym przypadkiem widzialem wczoraj na dworcu goscia w koszulce z
nazwiskiem jednego z tych wloskich pilkarzy, ktorzy powoduja ze kobietom
podoba sie italska parodia futbulu (fuksiarstwo, blatowanie sedziow, kopanie
kiedy sedzia nie widzi, kapcanaccio, etc.).

Nazwiska celowo nie zapamietalem, ale hecne bylo to ze koszulka byla rozmiaiu
XXL17 chyba:-) Pol druzyny by sie w nia zmiescilo :-)
Obserwuj wątek
    • kriss67 Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 24.05.10, 17:26
      Czołem Szwagrze:):)

      Tez nie lubie futbolu made in Italiano...Tyle że Inter gra nieco po
      angielsku, za sprawą sZalonego Portugalczyka.

      Julio Cesar jest Brazylijczykiem. I jest doskonały w sztuce
      bramkarskiej:)

      Pozdro
      Krzysztof
      • i.nes Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 24.05.10, 21:16
        Krzychu, w pełni się zgadzam z Twoją wypowiedzią :D
      • szwagier_z_niemodlina Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 25.05.10, 09:33
        Znaczy ja wiem ze Brazyl on. Mi tu idzie o te Przystojna Wlochatosc co fanki
        futbolu do IWPF ciagnie
    • i.nes Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 24.05.10, 21:17
      szwagier_z_niemodlina napisał:

      > byla rozmiaiu XXL17 chyba:-) Pol druzyny by sie w nia zmiescilo :-)

      świetna jako poszewka na kołdrę :DDD
    • twardycukierek Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 25.05.10, 09:26
      Jak długo trenowałeś wybiórczą niepamięć? ;)
      • szwagier_z_niemodlina Re: Ines, a propos tych Julio Cesarow 25.05.10, 09:35
        Mnie to latwo idzie, czeCoox. A tego karnego dla Australii zakonczonego
        mistrzostwem swiata to za to nigdy nie zapomne. Bylem bliski wypisania sie ze
        swiata co ma takich mistrzow :-(((( Kolejny dowod na to ze Stworca jako wieczny
        coraz czesciej przysypia i nie kontroluje tego co sie dzieje a diabel robi co
        chce :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka