twardycukierek 18.11.10, 09:46 Inesita, to Twoja wina... ;) Teraz już się od niej nie uwolnię!!!! Aaaaaa!!! [img]https://hannasplace.blogg.se/images/2009/skriet_26906619.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
redundant Re: :O Ghost Busters!!! :O 18.11.10, 09:48 Dzie mie tutej z tym Vangogiem Magogiem?! :> Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: :O Ghost Busters!!! :O 18.11.10, 09:50 To jest Munch jak w munching, Solti! :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 07:44 [b][color=orange]Ale zrobiło pomarańczowo się :D[/color][/b] Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 10:58 to zadzwoń po mnie! ;DDD PS: a wiesz, że ma być sequel? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 15:44 MASH! PS. Nie! Pojęcia nie miałam :) Odpowiedz Link Zgłoś