Dodaj do ulubionych

:O Ghost Busters!!! :O

18.11.10, 09:46
Inesita, to Twoja wina... ;)

Teraz już się od niej nie uwolnię!!!! Aaaaaa!!!

[img]https://hannasplace.blogg.se/images/2009/skriet_26906619.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • redundant Re: :O Ghost Busters!!! :O 18.11.10, 09:48
      Dzie mie tutej z tym Vangogiem Magogiem?! :>
      • twardycukierek Re: :O Ghost Busters!!! :O 18.11.10, 09:50
        To jest Munch jak w munching, Solti!

        :DDD
    • twardycukierek Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 07:42
      ;P
      • flissy Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 07:44
        [b][color=orange]Ale zrobiło pomarańczowo się :D[/color][/b]
    • i.nes Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 10:58
      to zadzwoń po mnie! ;DDD

      PS: a wiesz, że ma być sequel?
      • twardycukierek Re: :O Ghost Busters!!! :O 19.11.10, 15:44
        MASH!

        PS. Nie! Pojęcia nie miałam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka