31.12.10, 20:00
Kitaro jest Boski,niesamowita muzyka:)

www.youtube.com/watch?v=GGtKxbu7vLI&feature=related
Tym sie z Wami zegnam w tym roku.

Moi kochani życzę Wam dużo zdrówka i jak mawia S.Tym resztę kombinujta sami,,,dodam tylko że być z Wam to wielki zaszczyt dla mnie,Do Siego Roku :)


ps.Kaca giganta wam Mordy moje życzę jutro rano;)
Obserwuj wątek
    • ore.ona Re: KITARO 31.12.10, 20:41
      do siego roku:)
    • don.giovanni Re: KITARO 01.01.11, 11:38
      Zgadzam się z tobą. Z całym postem. ;)
    • twardycukierek Re: KITARO 01.01.11, 17:12
      Piotrek... :) :* NAJLEPSZEGO!
    • flissy Boski KITARO :) 15.01.11, 18:16
      www.youtube.com/watch?v=wuLHjoPCvHg&feature=fvst

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka