flissy
31.12.10, 20:00
Kitaro jest Boski,niesamowita muzyka:)
www.youtube.com/watch?v=GGtKxbu7vLI&feature=related
Tym sie z Wami zegnam w tym roku.
Moi kochani życzę Wam dużo zdrówka i jak mawia S.Tym resztę kombinujta sami,,,dodam tylko że być z Wam to wielki zaszczyt dla mnie,Do Siego Roku :)
ps.Kaca giganta wam Mordy moje życzę jutro rano;)