IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.03, 12:38
Wczoraj po raz pierwszy od dłuższego czasu (jakieś 7-8 lat) słuchałam płyty
Kitaro - Kojiki. Niesamowita muzyka. Szkoda, że w Polsce płyty Kitaro są
takie drogie sad((
Obserwuj wątek
    • t.o.m.e.k Re: Kitaro 08.12.03, 13:30
      > Wczoraj po raz pierwszy od dłuższego czasu (jakieś 7-8 lat) słuchałam płyty
      > Kitaro - Kojiki. Niesamowita muzyka. Szkoda, że w Polsce płyty Kitaro są
      > takie drogie sad((

      Taaaaaak - Kojiki to jest to. Tez uwielbiam tę płytę. I polecam. A teraz
      właśnie słucham sobie Tangerine Dream "Stratosfear". Też świetne granie, choć
      zupełnie inne.
      • foxy21 Re: Kitaro 08.12.03, 14:24
        To chyba najlepsza plyta,
        na uwage zasluje jeszcze Silver Road 3 vol.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka