Gość: mendrek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.03.05, 17:06
tdzk "Taenaria Derivia Zallus Kitara " gierka calkiem fajna i grywalna ...
uwarzam ze jest najlepsza w sieci . inne gry taki jak r.y.l.com.me czy
muchina.com , bac co bac ogame.pl wymiekaja przy gierce ktora jest tdzk .
gierka polega na tym ze w pierwszej fazie musimy handlowac , poprzez to
zdobywamy lewel , czyli doswiadczenie gracza , jak i pieniadze . z czasem
mozna kupic leprzy statek i stac sie zabujca , raiderem , piratem ,
wydobywaczem gwiezdnych surowcow , handlazem itp. opcji jest naprawde duzo i
sa bardzo fajne .mozna terz wybierac z posrud ras kture tdzk ma do
zaowerowania , a jest ich az 10. malo tego gracze wiaza sie w koalicje i
prowadza wojny z innymi koalicjami , bac zawieraja pakt . naprawede to bardzo
fajna gierka , niemuwi tak bo mi sie podoba , gra w nia przeszlo 5 tysiecy
graczy oni to potwierdza .niestety w zyciu sa terz minusy , minusem tdzk jest
to ze jest po angielsku . wiec jak ktos niebardzo niezna angielskiego
nieporadzi sobie . ale bez obaw jest terz ponad 100 polakow :)
zapraszam do zarejestrowania sie . milej zabawy