twardycukierek 04.02.11, 20:31 Spadam oglądać :) może potem coś opowiem, a może nie :D KLIK Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morelka_1 Re: Star Trek, Chain of Command... 04.02.11, 20:48 To ja idę schabowe smażyć :/ Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Star Trek, Chain of Command... 04.02.11, 21:27 Buuu :/ To dwuczęściowy odcinek, robię małą pauzę ;) Odpowiedz Link Zgłoś