02.02.12, 19:45

Czy zna ktoś jakąś linkę do polskiego wykonania, albo przynajmniej do tłumaczenia "pieśni wymarszu" ?


Rosyjskie jest.


A innych tłumaczeń też jest pełno.
Obserwuj wątek
    • rossdarty Re: Po polsku 02.02.12, 20:45
      dritte_dame napisała:

      >
      > Czy zna ktoś jakąś linkę do polskiego wykonania, albo przynajmniej do tłumaczen
      > ia pieśni wyma
      > rszu ?

      >
      >
      > Rosyjskie jest.
      >
      >
      > A innych tłumaczeń też jest peł
      > no.

      >
      >
      >

      Wyczuwam, że CÓŚ znalazłaś w tekście pieśni, ale boisz się rzucić temat nie przygotowując polskiej wersji?
      • dritte_dame Re: Po polsku 02.02.12, 20:58
        rossdarty napisał:

        > Wyczuwam, że CÓŚ znalazłaś w tekście pieśni

        Nie węsz.

        Po prostu szukam polskiego tłumaczenia.
        • rossdarty Re: Po polsku 02.02.12, 21:10
          dritte_dame napisała:

          > rossdarty napisał:
          >
          > > Wyczuwam, że CÓŚ znalazłaś w tekście pieśni
          >
          > Nie węsz.
          >
          > Po prostu szukam polskiego tłumaczenia.
          >
          >
          >

          Puściłem tekst przez translatora ale wyszła mi kaszanka z salcesonem:D
          • dritte_dame Re: Po polsku 02.02.12, 22:23
            rossdarty napisał:

            > dritte_dame napisała:
            >
            > > rossdarty napisał:
            > >
            > > > Wyczuwam, że CÓŚ znalazłaś w tekście pieśni
            > >
            > > Nie węsz.
            > >
            > > Po prostu szukam polskiego tłumaczenia.
            > >
            > >
            > >
            >
            > Puściłem tekst przez translatora ale wyszła mi kaszanka z salcesonem:D


            Nic dziwnego.

            Przy automatycznym tłumaczeniu poezji kaszanka wychodzi już na przekładzie z francuskiego na angielski (i to mimo pomocy kanadyjskich protokołów parlamentarnych) a salceson jest dodawany przy przekładzie z tej angielskiej kaszanki na język docelowy.
    • dritte_dame Re: Po polsku 02.02.12, 22:53
      dritte_dame napisała:

      >
      > Czy zna ktoś jakąś linkę do polskiego wykonania, albo przynajmniej do tłumaczen
      > ia pieśni wyma
      > rszu ?


      Może być też namiar do książki w której jest takie tłumaczenie wydrukowane.
      Spróbuję dotrzeć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka