01.12.04, 21:23
czy ty się pokłóciłaś z parallel..??
nawiązuję do tego wątku z moim pseudonimem artystycznym w temacie.
Obserwuj wątek
    • czaroffnica24 Re: czaro 04.12.04, 19:39
      Nie pokłóciłam, ja się po prostu tobą chwalę o Wielka
      <pokłon uniżonego sługi>
      • bucowa Re: czaro 04.12.04, 21:20
        możesz odejść sługo..
        • czaroffnica24 Re: czaro 04.12.04, 21:23
          podkulam ogon, skomle i spierdalam, co byś nie musiała na mnie patrzeć o Pani
          • bucowa Re: czaro 06.12.04, 16:49
            dobrze czynisz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka