bucowa 01.12.04, 21:23 czy ty się pokłóciłaś z parallel..?? nawiązuję do tego wątku z moim pseudonimem artystycznym w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czaroffnica24 Re: czaro 04.12.04, 19:39 Nie pokłóciłam, ja się po prostu tobą chwalę o Wielka <pokłon uniżonego sługi> Odpowiedz Link Zgłoś
czaroffnica24 Re: czaro 04.12.04, 21:23 podkulam ogon, skomle i spierdalam, co byś nie musiała na mnie patrzeć o Pani Odpowiedz Link Zgłoś