0golone_jajka
15.01.06, 12:07
Tak podziękowałem księdzu, który wczoraj nawiedził mnie po kolędzie. Nawet się specjalnie nie obruszył, spojrzał tylko dziwnie, tak trochę spode łba, odwrócił się bez słowa i poszedł. Ech, a gdzie do widzenia? Co za kultura!