ordalicium
03.04.06, 10:31
Witam!
Wiem, ze musze napisac, tak anonimowo, bedzie mi moze lepiej...
nie daje rady juz. nie wiem co robic. po raz kolejny mam zlamane serce, ale
tym razem na wlasne zyczenie..
przyjaciel starał sie o moje zalety, robil wszystko, ale bylismy dobrymi
przyjaciolmi, nie calowalismy sie, bylo fajne, wspaniale rozmowy, ale cos
mnie trzymalo na granicy pomiedzy przyjaznia a miloscia, nie chcialam niczego
wiecej. to jednak nie bylo to cos. ale byl przy mnie, częsty kontakt, pozniej
ja sie zwiazalam z chlopakiem w ktorym sie zakochalam, (normalna rzecz), on
dalej byl dobrym kolega, przyjacielem.. mowilam mu co i jak sie dzieje u mnie
w sercu i on mowil co i jak...
kiedy wyrpwoadzilam sie do swojego chlopaka.. przyjaciel przestal sie
odzywac... kontakt został naruszony... a ja z czasem przeszlam z chlopakiem
na stosunki kolezenskie (nie ukladalo nam sie jak bylismy razem), czysto
wspolokatorskie....
przyjaciel o wszystkim wiedzial, ale ten kontakt był dalej urwany, i jest do
tej pory... ja szukam teraz mieszkania do wynajecia.... :-)
dzis... zrozumialam jak wiele dla mnie znaczy przyjaciel, ale juz nie
przyjazn tylko jako milosc.... nie moge powiedziec ze go kocham. ale
odmienilo sie... ja za nim placze, tesknie, a jedynym marzeniem jakim teraz
mam jest byz z nim... tak jak on za mna kiedys płakał i marzył... teraz
przyjaciel mnie nie chce. chyba nikogo nie ma...
odwazylam sie napsiac smsa... "kazdy robi bledy (bledem byla przeprowadzka),
mnie zycie nauczylo walczyc o to na czym mi zalezy, dasz mi szanse??"
odpoweidz byla prosta "przykro mi ale nie" ...
sama sobie jestem winna... wiem jak mam sobie z tym poradzic, moj optymizm na
zycie gasnie, gasne ja, chodzimy razem do szkoly... widze go raz na jakis
czas.. nie wiem czy bede w stanie ogarnac sie...
co mam robic zeby odwrocic czas ?? siedziec w milczeniu ??? przywoływac go
wzrokiem na wykladach.. ?
glupie to, ale wlasnie przez to mam problemy ze soba...
ja musialam to napisac....
czss akcji od przperowadzki do dnia dizsijeszego: miesiac .... a znamy sie z
przyjacielem od roku..