ya_en
22.07.06, 11:53
Dlaczego wszyscy jak za panią matką powtarzają że to taki straszny obciach (w
ogóle co to jest obciach?). Nie rozumiem tego ze w społeczeństwie, które
głosi tolerancje wobec sumienia, wyznania, orientacji seksualnej, rasy i
światopogladu, nie ma tej tolerancji wobec tak niegroźnego zjawiska. W czym
widok skarpety jest gorszy od widoku gołej stopy? Nie mówiąc o tym, ż e
nosz3enie skarpet jest higieniczniejsze, bo pot wsiąka w skarpetę i mozna ja
codziennie zmieniać i prać, a sandałów juz tak nie się nie wyczyści i w
połowie sezonu robią się dosć niehigieniczne.
Jestem pewna że gdyby w tv, prasie i sklepach lansowano by skarpety do
sandałów, wszyscy ci, którzy teraz tak się strasznie zżymają, sami by
zasuwali w tym zestawie z najwyzszym poczuciem poprawności politycznej.