pooh5
03.11.06, 00:23
Mam pytanie do homofobów, zwłaszcza takich, co to deklarują, że nie podadzą
ręki pederaście, bo najpierw leczenie itd.
Czy bylibyście chętni pomóc homoseksualiście w leczeniu homoseksualizmu
poprzez terapię przytulaniem?
Jeśli nie wiecie, co to takiego terapia przytulaniem, to proszę zapoznać się
z dziełem Richarda Cohena "Wyjść na prostą".