Dodaj do ulubionych

Pytanie do homofobów

03.11.06, 00:23
Mam pytanie do homofobów, zwłaszcza takich, co to deklarują, że nie podadzą
ręki pederaście, bo najpierw leczenie itd.
Czy bylibyście chętni pomóc homoseksualiście w leczeniu homoseksualizmu
poprzez terapię przytulaniem?
Jeśli nie wiecie, co to takiego terapia przytulaniem, to proszę zapoznać się
z dziełem Richarda Cohena "Wyjść na prostą".
Obserwuj wątek
    • prawicowiec2 Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 09:39
      Hehe dobre to jest:)
      Podobnie mogłaby zebra leczyć lwa z mięsożerności :D
      • wasyl.zz Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 09:44
        najpierw niech wszystkie geje , lesbijki (w tym również z związkach
        kazirodczych) ujawnią się (łącznie z podaniem adresu zamieszkania).
        Choć są poszkodowanie przez los, to nie znaczy , że ludzie normalni powinni ich
        leczyć. Trzeba rozumieć tych, co chcą wysłać tych dewiantów w kosmos.
        Bądźmy tolerancyjni dla innych poglądów.
    • camel_3d Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 09:54
      facet wymyslil sobie taka metode, bo przynajmniej moze poprzytulac facetow:)
      oficjalne:)
      • wasyl.zz Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:05
        twoja ortografia wszystko nam mówi.
        Jesteś idiotą i/lub 10 latkiem.
        • camel_3d Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:08
          buuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahha...


          • wasyl.zz Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:11
            no widzisz , leki czasami nie działają.
            Ale jak wychodzisz na ulicę to też tak : buuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahha...?
            Czy tylko jak jesteś w domu?
            • camel_3d Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:17
              www.themeparksoc.co.uk/photogallery/Jade%20-%20piss%20off.jpg
              :)))))))))))))))))
              • wasyl.zz Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:31
                a jak reaguje na twoją dewiacje i zaburzenia psychiczne reaguję twoja rodzina ,
                znajomi?
                • camel_3d Re: Pytanie do homofobów 03.11.06, 10:51

                  buuuuuuuuuuuuuuahahaha
                  • Gość: taki jeden Re: Pytanie do homofobów IP: *.chello.pl 03.11.06, 16:23
                    Zanim zaczniesz krytykować cudzą ortografię, zapoznaj się, łaskawco, z normami
                    składniowymi języka polskiego. "Wszyscy geje, lesbijki", a nie "wszystkie geje,
                    lesbijki". To tyle na ten temat, "expercie".
    • Gość: chwila Re: Pytanie do homofobów IP: *.chello.pl 03.11.06, 10:47
      pooh5 napisał:

      > Jeśli nie wiecie, co to takiego terapia przytulaniem, to proszę zapoznać się
      > z dziełem Richarda Cohena "Wyjść na prostą".
      ---------
      Oto garść informacji na temat tej kontrowersyjnej metody i jej autora:
      Richard Cohen jest autorem 4-stopniowego programu uzdrawiania osób
      homoseksualnych. Podkreśla, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że
      homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie. Oryginalność jego metody polega na
      możliwości całkowitego zaniknięcia pragnień homoseksualnych.

      - Homoseksualizm jest po prostu spóźnionym heteroseksualizmem - tłumaczy Cohen.
      - Wystarczy sięgnąć do przyczyn, uzdrawiając brakujące potrzeby miłości, a wtedy
      pragnienia seksualne do płci przeciwnej pojawią się w sposób naturalny.

      Richard Cohen sam doświadczył przejścia z orientacji homoseksualnej na
      heteroseksualną. Decydującym momentem było, jak zaznacza, poznanie Chrystusa.
      Cohen, który wcześniej wyznawał judaizm, stał się chrześcijaninem.

      Potem, już jako psychoterapeuta, opracował szczegółowy program, któremu
      poświęcił książkę, którą w Polsce wydano pt. "Wyjść na prostą. Rozumienie i
      uzdrawianie homoseksualizmu". Ukazała się 2002 roku nakładem wydawnictw WAM i
      Światło-Życie.
      -----------


      • mg2005 Czy to homofobia ?... 03.11.06, 11:24
        Czuję obrzydzenie do pederastów, którzy uprawiają męski seks, zwłaszcza do tych,
        którzy czynią ze swej dewiacji homo-ideologię ("biedroniopodobni") -
        podobnie jak mam obrzydzenie do prostytutek, pedofilów, koprofilów, nekrofilów
        itp.
        Obrzydzenie nie oznacza tu pogardy do człowieka.

        Natomiast mam szacunek do homoseksualistów, którzy nie ulegają swojej
        skłonności.


        Czy to jest homofobia?
        Myślę, że naturalnym i zdrowym odruchem jest odraza do czynności nieobyczajnych
        i do osób ,które je dokonują. Dlatego nie jest to fobia (nieuzasadniona
        niechęć). Wtedy trzeba by mówić także kopro-fobii, nekro-fobii itd
        • snajper55 Re: Czy to homofobia ?... 03.11.06, 11:29
          mg2005 napisał:

          > Natomiast mam szacunek do homoseksualistów, którzy nie ulegają swojej
          > skłonności.

          Czy masz też szacunek do heteroseksualistów, któzy nie ulegają swojej skłonności ?

          > Czy to jest homofobia?
          > Myślę, że naturalnym i zdrowym odruchem jest odraza do czynności nieobyczaj
          > nych i do osób ,które je dokonują.

          Uważanie seksu za czynność nieobyczajną normalne nie jest.

          > Dlatego nie jest to fobia (nieuzasadniona niechęć). Wtedy trzeba by mówić
          > także kopro-fobii, nekro-fobii itd

          Tylko że Ty mówisz nie o czynnościach, tylko o osobach.

          S.
          • wasyl.zz Re: Czy to homofobia ?... 03.11.06, 13:19
            brzydzisz się , że jesteś owocem tego "obrzydliwego" związku kobiety i
            mężczyzny?
            • Gość: ;) wasyl... IP: *.pools.arcor-ip.net 03.11.06, 14:28
              pokopuluj sie z matka:) w pupe ja ! w pupe!
              • wasyl.zz pederasta dostaje ataku szału jak słyszy prawde 03.11.06, 14:35
                pederasto , dlaczego dostałeś ataku szału?
                co cie tak bardzo zabolało?
                leczysz się?
                • Gość: :) Re: pederasta dostaje ataku szału jak słyszy praw IP: *.pools.arcor-ip.net 03.11.06, 15:34
                  wsyl, w dupsko matke wal, w pupe!!!
          • mg2005 Re: Czy to homofobia ?... 03.11.06, 13:56
            snajper55 napisał:


            > Czy masz też szacunek do heteroseksualistów, któzy nie ulegają swojej
            skłonnośc
            > i ?

            Jeśli robią to w sposób moralny i obyczajny.


            > Uważanie seksu za czynność nieobyczajną normalne nie jest.

            Seks z dzieckiem albo z psem ?...


            > Tylko że Ty mówisz nie o czynnościach, tylko o osobach.

            Mówię o osobach, które popełniają czynności. Czy jesteś nekrofobem ?
    • Gość: :D wysyl! pokopuluj sie z matka IP: *.pools.arcor-ip.net 03.11.06, 15:37
      moze ci przejdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka