swiatowidz
05.04.08, 16:33
@@##
czuję się zdegustowany tymi pomysłami:
wiadomosci.onet.pl/1724238,11,item.html
to jawne bezczeszczenie zwłok
JP II wyraźnie napisał:grób ziemny!
a teraz jego doczesne szczątki będą rozdrapywane
i jeszcze ten śmieszny termin teologiczny...relikwie pierwszego stopnia..........
to co robią poganie KRK jest okropne
paranonicy pierwszego stopnia