Dodaj do ulubionych

exylio co myślisz?

06.03.08, 12:46
Moja córka za dwa miesiące będzie miała 2,5roku.Miała wykrytą dysplazje
stawów późno(5 m-cy)Na USG wyszła obustronna dysplazja IIb.Najpierw nosiła
poduszkę Frejki przez pół roku,USG wykazało typ Ia/Ib -lekarz zalecił
profilaktykę i zdjął poduszkę.Po 3 m-cach kazał zrobić rentgen i okazało się
ze lewe biodro jest dysplastyczne.Wg lekarza minimalna była to wada,ale
zalecił aparat graniera.Od października 2007 Oliwia miała zakładany aparat już
tylko na noc chociaż nawet przez sen go potrafiła zdjąć - jest bardzo
ruchliwa.Neurolog powiedział ze bardzo ładnie chodzi,nic nie widać ze dziecko
kiedykolwiek nosiło aparat.Wczoraj miała kolejny rentgen i lewe biodro nadal
się nie poprawiło-lekarz był na mnie zły bo nie wzięłam poprzednich
rentgenów.Mam je donieść za tydzień bo chce rozważyć możliwość
operacji.Oczywiście nic więcej nie powiedział(dr Kraska-Łódź)Nie wiem co o tym
myśleć?!Na pewno muszę skonsultować to z innym lekarzem,bo ten traktuje ludzi
jak powietrze!
Obserwuj wątek
    • exylia Re: exylio co myślisz? 06.03.08, 12:56
      Witaj.

      Od Kraśki trzymaj się z daleka. Na biodrach to on się kompletnie nie zna. Idź do
      dr Bika. Jest najlepszy w Łodzi. Prowadzi moją córeczkę od urodzenia. Nie wiem,
      czy czytałaś naszą historię, ale jest trochę podobna do Waszej (Mała też nosiła
      aparat Groniera). Nataszka jest obecnie po operacji. Na dzień dzisiejszy
      rokowania są bardzo dobre. Czeka ją tylko jeszcze wyjęcie drucików z biodra (ok.
      maj, czerwiec). Operację też robił jej Bik i zrobił wzorcowo (ponoć tak dobrego
      biodra to dawno nikt w ICZMP nie widziałsmile.

      Ps. Też jesteś z Łodzi?
      • dagcel Re: exylio co myślisz? 06.03.08, 17:04
        dzięki za tak szybką odpowiedź-też jesteśmy z Łodzi.Do Kraski już nie
        pójde!!!!Żałuje tylko,że wcześniej z niego nie zrezygnowałam-bo tak naprawde to
        nawet nie wiem jaką wade ma moje dziecko.Wiem tylko,że nie chce by moje dziecko
        było niepotrzebnie operowne!
        PS.Masz śliczną córę i jesteś naprawdę dzielną mamąsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka