dagcel
06.03.08, 12:46
Moja córka za dwa miesiące będzie miała 2,5roku.Miała wykrytą dysplazje
stawów późno(5 m-cy)Na USG wyszła obustronna dysplazja IIb.Najpierw nosiła
poduszkę Frejki przez pół roku,USG wykazało typ Ia/Ib -lekarz zalecił
profilaktykę i zdjął poduszkę.Po 3 m-cach kazał zrobić rentgen i okazało się
ze lewe biodro jest dysplastyczne.Wg lekarza minimalna była to wada,ale
zalecił aparat graniera.Od października 2007 Oliwia miała zakładany aparat już
tylko na noc chociaż nawet przez sen go potrafiła zdjąć - jest bardzo
ruchliwa.Neurolog powiedział ze bardzo ładnie chodzi,nic nie widać ze dziecko
kiedykolwiek nosiło aparat.Wczoraj miała kolejny rentgen i lewe biodro nadal
się nie poprawiło-lekarz był na mnie zły bo nie wzięłam poprzednich
rentgenów.Mam je donieść za tydzień bo chce rozważyć możliwość
operacji.Oczywiście nic więcej nie powiedział(dr Kraska-Łódź)Nie wiem co o tym
myśleć?!Na pewno muszę skonsultować to z innym lekarzem,bo ten traktuje ludzi
jak powietrze!