09.11.09, 09:33
Za kilka dni minie 2 lata jak rzuciłam palenie - w listopadzie 2007 metodą
biorezonansu. Jestem z siebie dumna.
Obserwuj wątek
    • muraszka1 Re: Papierosy 09.11.09, 09:57
      Gratuluję smile
      • aga-kosa Re: Papierosy 09.11.09, 11:16
        gratulacje.11.01 będę obchodziła dwudziestolecie.
        Jedna paczka za 4 zł dziennie x 365 dni x 20 lat =28 800 zł .
        Nie mam tych pieniędzy ale mam pewność ,że takie małe cienkie g...o
        mną nie rządzi .aga
        • muraszka1 Re: Papierosy 09.11.09, 12:02
          Nie pale,nie paliłam,ale oszczednosci nie widać wink
        • dede43 Re: Papierosy 09.11.09, 12:05
          aga-kosa napisała:

          > gratulacje.11.01 będę obchodziła dwudziestolecie.
          > Jedna paczka za 4 zł dziennie x 365 dni x 20 lat =28 800 zł .
          > Nie mam tych pieniędzy ale mam pewność ,że takie małe cienkie g...o
          > mną nie rządzi .aga

          Aguś - teraz jedna paczka (od roku) prawie 8 zł.
    • pragata Re: Papierosy 09.11.09, 16:22
      bo masz z czego ! Gratulacje!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka