amityr
22.05.13, 20:50
Bardzo mi się podoba armia francuska.Najbardziej jednak warto zwrócić uwagę ,że armia zaopatrywana jest we wszystko produkowane we własnym kraju.Maja nowoczesny sprzęt i zatrudnienie dla ludzi. Więcej nie piszę bo zaraz wyjdzie ,że jestem antypolski albo za bardzo francuski.
www.sadistic.pl/armia-francuska-vt199978.htm