Dodaj do ulubionych

Szukanie haków na senatora

09.01.20, 17:14
Pełnomocnik marszałka mecenas Jacek Dubois - w rozmowie z TOK FM - stwierdza, że działanie służb w tym przypadku "przekracza wszelkie normy przyzwoitości i standardów". - To nawet nie jest prowadzenie postępowania, tylko raczej nakłanianie ludzi do określonych zachowań - ocenia. Podkreśla, że w swojej karierze nie spotkał się wcześniej z podobnym przypadkiem. - To jest rzecz bezprecedensowa, w dodatku w takiej sprawie - dotyczącej lekarzy - zawodu niezwykle prestiżowego - zaznacza.

Zdaniem mecenasa Duboisa, w działaniu CBA w tej konkretnej sprawie można dopatrywać się naruszenia etyki, a nawet nadużycia uprawnień.

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25580967,mecenas-dubois-o-szukaniu-hakow-na-marszalka-grodzkiego-to.html#s=BoxOpImg9
Do czego jeszcze się w tym chamstwie posuną?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Szukanie haków na senatora 09.01.20, 22:17
      Tak łatwo się wspomina sędziego co ukradł 50 zł czy kiełbasę i osądza się wszystkich sędziów to dlaczego nie można lekarzy.
      Tylko dlaczego tej metody nie stosuje się gdy jeden ksiądz był pedofilem, gdy jeden marszałek przespał się z nieletnią, gdy jeden minister nie zapłacił podatku, gdy jeden minister nie zwrócił nienależnej nagrody..
      Dlaczego jest odpowiedzialność zbiorowa Służby mundurowe z PRL, a teraz jeszcze coś co mnie dotyczy: Ja śmieci sortuję. Wystarczy, że jeden mieszkaniec z bloku wysypie niesortowane śmieci - drożej będę ja też płaciła.
      Nie mogę mieć prywatnych kubłów sad aga
      • ewa9717 Re: Szukanie haków na senatora 10.01.20, 16:07
        A najgorsze, ze do tych podłych i niegodziwych, czyli typowo pisuarzych działań zachęcają służby i urzędnicy państwowi, często nawet wysocy, z min. sprawiedliwości kierowanego przez mniej niż zero,o, o, o...

--
        www.nienawisc.pl/witajcie-w-latach-20-czyli-wojna-i-sulejmani/
    • suender Re: Szukanie haków na senatora 10.01.20, 17:49
      iryska2604 09.01.20, 17:14

> Szukanie haków na senatora

A gdzie była opozycja po wyborach do Senatu, i gdzie jest teraz?!.
      Gdyby to ktoś ze starej wierchuszki PO został Marszałkiem Senatu, to nie miał bym dla niego litości i bym przyklaskiwał jak dobrozmanowcy go łoją w tyłek, - sami sobie na cięgi zasłużyli swą głupotą polityczną.

Nie mogę tego ale zrobić wobec Prof. Grosdzkiego. Ten poczciwy chłopina oderwany od skalpela walczył tylko z ludzkimi chorobami, co mu dobrze i uczciwie szło. Nie wiedział nieborak jak walczy się z przeciwnikiem w postaci podłych polityków dobrozmianowych.
      Zatem co do technik walki z dobrozmaianowcami powinna go pouczyć wyprzedzająco właśnie opozycja.
      Przecież podłe zasady dobrozmianowców są znane od dobrych pary lat (nieuczciwe oskarżenia, haki na rodzinę, wciąganie do korupcji kogoś z jego bliskich, etc.) Dalej opozycja powinna mu zabezpieczyć pełną obsługę fachmannów od prawa, mediów, wizerunku w społeczeństwie, itd.

Ale cóż nasze wysiłki wierchuszka PO ignoruje, i jest totalnie bierna i nieudaczna, - he, he, he, - nawet do wyciągania kart z liczników swych posłów nie potrafi zdyscyplinować, - ot co, ......

Pozdrawiam.
      • iryska2604 Re: Szukanie haków na senatora 10.01.20, 18:36

Dlaczego profesor Tomasz Grodzki zagraża PiS?
        ? Bo na stanowisku marszałka Senatu ma niezwykle szerokie kompetencje, z których już zaczął korzystać.

Oprócz przewodniczenia posiedzeniom Senatu może także utrzymywać stosunki z senatami innych krajów, instytucjami i organami Unii Europejskiej, zarządza drukowanie ustaw uchwalonych przez Sejm, sprawuje nadzór nad terminowością prac Sejmu, nadaje bieg różnym dokumentom związanym z członkostwem Polski w UE, wykonuje w niektórych przypadkach obowiązki prezydenta RP, jeśli nie może tego robić marszałek sejmu, może wygłaszać w publicznej telewizji orędzia do narodu. Marszałek Grodzki ze wszystkich tych uprawnień z zapałem korzysta co może poważnie zagrozić wynikowi PiS w wyborach prezydenckich. Chyba że PiS go zniszczy, co moim zdaniem właśnie (rzucając do tego zadania wszystkie siły) próbuje zrobić łamiąc wszystkie jego prawa.

natemat.pl/296133,grodzki-wrobiony-w-lapowki-tak-niszczy-go-panstwo-pis-michalik
        --
        mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka