Dodaj do ulubionych

Don Stanislao

12.06.21, 11:26
www.facebook.com/watch/?v=482140732747410
Obserwuj wątek
   • wikul Re: Don Stanislao 02.07.21, 12:20
    ewa9717 napisała:

    > Wszyscy wiedzą, a epidiaskop, prymus polak - milczą lub chachmęcą, a i Franek w
    > Rzymie jakoś niemrawy...


    Oni żyją w swojej Bańce. Z trudem przebija się do ich świadomości że nie są półbogami. A papież też coraz odważniej próbuje przywołać ich do porządku (a nie ma łatwo)..
     • estella50 Re: Don Stanislao 02.07.21, 21:25
      Głośna jest ostatnio sprawa seminarium w Orchard Lakwww.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiArqKSjsXxAhUPt4sKHSk4ClMQ0PADegQIChAB&url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Fswiat%2Fseminarium-w-orchard-lake-konczy-dzialalnosc-w-tle-skandal-z-ks-miroslawem-krolem%2Fx04hstw&usg=AOvVaw0ah9a07bPrRuxlCQlYAsPGe

      Aż nieprawdopodobne, że za podobajęcego się seminarzystę z Polski biskupi płacili tysiące dolarów! Za wiedzą Dziwisza. Taki burdel tata.
  • e-zybi Re: Don Stanislao 03.07.21, 21:59
   "Kardynał Stanisław Dziwisz udał się na wakacje do chorwackiej miejscowości Klek. Zdjęcia z pobytu hierarchy opublikował portal fakt.pl. Kard. Dziwisz ma od kilku dni spędzać urlop w towarzystwie kilku swoich zaufanych współpracowników. Informator tabloidu relacjonował, że „grupa bawi się świetnie, spędzając dzień na opalaniu się, kąpaniu w morzu i wycieczkach”."
   Takie tam pląsy wakacyjne wink

   www.wprost.pl/kraj/10463645/kardynal-stanislaw-dziwisz-w-chorwacji-przylapany-przez-paparazzi.html
  • e-zybi Re: Don Stanislao 05.07.21, 19:20
   "Wygląda na to, że "Don Stanislao" dowiedział się o tym, jaką sensację wywołały jego roznegliżowane fotki. Dość szybko więc w KAI ukazał się wywiad z duchownym, w którym wyjaśnił, że wcale nie pojechał byczyć się do Chorwacji, a głównym celem wyprawy była pielgrzymka do Medziugorie. "Przybyliśmy, aby modlić się za naszą Ojczyznę i tych wszystkich, którzy inaczej myślą i nie podzielają naszego widzenia Kościoła i świata" - powiedział KAI metropolita senior. Dziwisz dodał, że fascynuje go to, ilu ludzi nawraca się w tym miejscu, a widok tylu osób z różańcem w ręku dogłębnie go wzrusza. "Przyjechaliśmy z wieloma intencjami i teraz po modlitwie i byciu tutaj możemy patrzeć w przyszłość z większą nadzieją" - dodał na koniec.
   Jedni mają różaniec w ręku, inni...wink

   Czytaj więcej na pomponik.pl/plotki/news-kardynal-dziwisz-w-neglizu-poruszyl-pol-polski-a-teraz-takie,nId,5339748#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka