effata
17.05.05, 11:24
Czy ktos sie orientuje, czy jesli ktos przez caly rok podatkowy nie pracowal
w Polsce (i nie mial zadnch przychodow), to musi i tak skladac zeznanie
podatkowe? (Wiem, ze juz musztarda po obiedzie ;-/ )Wydaje mi sie, ze nie,
ale gdzies na forum przeczytalam odmienna opinie i sie baaardzo zdziwilam.
Wiecie cos na ten temat?
I jeszcze jedno pytanie: Jak bysmy po latach chcieli jednak wrocic do Polski,
to czy i ewentualnie jak licza sie nam lata pracy w GB?